AVON обсъждане на продукти за клиенти- 7

  • 49 055
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
Пухче, а новите нюанси от същата серия дали ги има някъде?
И аз търсих тези дни, защото много ми харесват тези червила, но още не съм намирала реални снимки, само рекламни като в брошурата Thinking

Да се похваля, току що ми пристигнаха още моливчета за очи, двойната острилка за моливи (гигантска е!) и маската за лице с минерали - нямам търпение да си ги изпробвам Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 914
bebsun, joanzzz - за тази синята ли говорите, която беше към Clearskin серията? Аз я поръчах за първи път сега и ми беше светнала червена светлина, но дойде и се изненадах. А наистина ми хареса като това какво върши  Peace

Да, за същата.

# 17
  • Мнения: 33
За синята няма и няма а ми изглежда добра,сега в понеделник ще пускам поръчка дано да дойде

# 18
  • Мнения: 1 236
Някой има ли впечатления от филъра за бръ4ки?Да уто4ня-този който е под формата на моливче,намален е на 21 лв.а спешно имам нужда от нещо такова,за бръчките от двете страни на устата.Дали ще има някакъв видим ефект?(в каталога е на стр.108)

# 19
  • Мнения: 33
dilandii аз вече втори път го поръчвам на клиентка щом един път си е поръчала а сега втори предполагам че е хубав,обаче нещо не ми харесаха червилата тези новичките.

# 20
  • Мнения: 239
Да дам отзиви за новите фдт Ideal Flawless /течния/ и този, който е 2 в 1.  Течния е пълна скръб Tired За по-малко от 2 часа лъснах /а по-принцип с други фдт-ни не лъсвам/. Не се разнася хубаво, личи си от 100 км, че съм с фдт, дори и с добра основа. Абе с две думи не става.
Този, който е 2 в 1 е пълна противоположност на другия. Страхотен е!  Heart Eyes Вече цял ден съм с него и не е мръднал, разнася се лесно и стои много добре. Само ме притеснява, че е малко като количество и бързо ще свършва.

# 21
  • Мнения: 6 214
Тия дни ще си взема продуктите от последната поръчка и ще пиша как са. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 532
Момичета, някоя от вас ползвала ли е озаряващата терапия за лице и гелчето за очи от оризовата серия на Планет Спа? В момента са на много добра оферта в мини-брошурата и много им се чудя newsm78

# 23
  • Мнения: 13 812
Момичета, някоя от вас ползвала ли е озаряващата терапия за лице и гелчето за очи от оризовата серия на Планет Спа? В момента са на много добра оферта в мини-брошурата и много им се чудя newsm78

Озаряващата терапия ми е любима по две прични - първо няма фактор както повечето дневни кремове. Мен от кремовете с фактори много ме болят и сълзят очите а с това гелче лицето се овлажнява неимоверно- може да се нанася и няколко пъти на ден на по сухите места ако нямаш ФДТ, пудра ( при мен се налага защото понякога много време прекарвам навън и ми се изсушава лицето ) . Второ гелчето има леко перлена консистенция която някак озарява, има недоловим перлен блясък който прави лицето освежено и подмладено. Обаче попределено не е за зимни месеци защото силно хидратира, не е и за слънчеви бани защото няма фактор и не пази.

# 24
  • Мнения: 35 968
няма фактор както повечето дневни кремове. Мен от кремовете с фактори много ме болят и сълзят очите

от всички или само от тези на ейвън?
аз също не мога да ползвам ейвънските кремове с фактор, но с други кремове с фактор /ползвам само такива/ нямам проблем

# 25
  • Мнения: 0
Аз пък съм супер доволна от новия ФДТ Ideal Flawless. Точно моя цвят е и отгоре с пудрата от същата серия ставам  Flutter принцеса под прикритие  Blush
 
Пух За терапията ти дадоха мнение, аз съм на същото.
Вчера станах в 3:30 сутринта че ни чакаше дълъг път и за последните 2 дена я ми се събираха 10 часа сън я не. Като се прибрах снощи кръговете ми стигаха до брадичката, намазах се с гелчето за около очи и си легнах към 10:00 станах  тази сутрин в 6:00 и все едно съм спала 100 години  Heart Eyes Много добре ми подейства, но все пак си е до кожа. Аз съм доволна имаш един глас от мен   bouquet

# 26
  • Мнения: 532
Много ви благодаря  bouquet Явно ще се купува Blush

# 27
  • Мнения: 13 812
няма фактор както повечето дневни кремове. Мен от кремовете с фактори много ме болят и сълзят очите

от всички или само от тези на ейвън?
аз също не мога да ползвам ейвънските кремове с фактор, но с други кремове с фактор /ползвам само такива/ нямам проблем

Бубанка
Като по млада ползвах Гарние - единият за чувствителна кожа, другия есеншъл, но те съответно си бяха и по леки кремове . Обаче сега кожата ми е значително по суха и вече на друга възраст  Laughing, моля ви посъветвайте ме за друга марка, но не ми сваляйте главата с Есте Лаудер и подобни.

# 28
  • Мнения: 33
Уважаеми Представители,

Поради обичайната поддръжка/ обновяване, уебсайтът на Avon няма да бъде достъпен на 02/04/2012 от 19:00 до 23:00 часа. За повече информация можете да се свържете се с Информационния център на телефон: 02/9765 800. Сайтът ще бъде достъпен отново след 23:00 часа.

# 29
  • Мнения: 7



Бубанка
Като по млада ползвах Гарние - единият за чувствителна кожа, другия есеншъл, но те съответно си бяха и по леки кремове . Обаче сега кожата ми е значително по суха и вече на друга възраст  Laughing, моля ви посъветвайте ме за друга марка, но не ми сваляйте главата с Есте Лаудер и подобни.

Еми на Ейвън Аню  bouquetползвала ли си, те май са по подходящи за суха кожа.Конкретно този за над 40 г.

Общи условия

Активация на акаунт