ДЕПРЕСИЯ :( МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :(

  • 947
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте аз съм на 16 години и съм в депресия от около 2-3 месеца. И няма оправяне къде ли не ходих по врачки, по лекари, психиатри и сега вземам хапчета, НО НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ. Нямам много воля, но се опитвам. Постоянно си повтарям, че ще се справя, но е много по-трудно отколкото изглежда Cry Cry. И най-ужасното е, че се карам с най-близките си хора и се дразня от най-малкото нещо и започвам да плача непрестанно. Днес отново се издразних заради глупости и започвам да се сърдя и да не говоря. Всички постоянно ме питат какво ти е. Отцъствам от училище. Винаги си бях усмихнато и забавно момиче, но изведнъж всичко се ПРЕОБЪРНА. Веднъж да съм щастлива и да съм си планирала нещо и всичко се проваля. И пак започвам да се отчайвам. Не мога повече така. НЕ ИЗДЪРЖАМ. Моля ви ПОМОГНЕТЕ МИ. Кажете ми лекар, врачка или някакъв начин. Просто не мога вече така да продължавам. Да не говорим, че постоянно спя, за да забравя всичко и че много трудно уча и се концентрирам. Ще съм ви много БЛАГОДАРНА  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 7 992
Говори с майка ти, да те заведе на психолог и ендокринолог. Не се занимавай с глупости да ходиш по врачки, посети някой читав специалист.

# 2
  • Мнения: 0
Ходя в момента се лекувам при Доц. д-р Мария Александрова от Плевен

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ако не се влияеш от лекарствата, кажи на лекарката да ти ги смени! Минала съм през това няколко пъти в живота си, за сериозна депресия говоря, разбирам те. Успех !

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз имам подобен проблем. Значи преди 3 години си направих козметична операция на ушите и след нея явно вътрешно съм се "стреснала'' и от тогава на периоди изпадам в едно такова състояние, че не ми се излиза а когато изляза с приятели почва да ми се гади започвам да се притеснявам и ставам и се прибирам у дома. Много искам да изляза, вече ми писна да стоя затворена в къщи, а още по болно ми е че почти никой не ме разбира като им кажа какво ми е и защо не излизам. Всичко това е супер изнервящо.Чувствам се като ненужна.Ако може да ми препоръчате специалист или нещо което да ме отърве от всичко това Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт