Щъркелче, ела, ела! Донеси ми двучертичкова щастлива новина - тема 96

  • 22 196
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Честито на първото положително тестче в новата темичка, хайде да цъфнат поне още 10 !!!   bouquet

# 61
  • Мнения: 2 802

Не сме се изследвали за нищо за сега, но все пак са 5 месеца опити и не искам да се филмирам и да правим нещо грандиозно, просто сега ще пусна малко хормончета... (така си казах и миналия месец  Mr. Green )


Това ще е добре ... първо от тях се почва ... пък и нищо не ти пречи да препикаваш м/у другото тестове за О. ... зна`иш ли колко е готино като ти се появят две чертички там -  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 731
Оп и аз тука!
maresr честито и от мен-лека и безпроблемна!
ХМПлодче много великденски ти аватара!Гледам те в 7-ми влизаш вече а? smile3509 няма ли ?Да видим един хубав тумбак?
mecani  
Ние по цял ден скитаме с каката и малката по пътищата  Embarassed Embarassed Embarassed
Хубав , и ден от нас!
P.S. Без малко да забравя......... ей Doni обещаното ,си обещано! Хайде почерпката за малкия Васил е от мен!

# 63
  • Мнения: 960
Сигме, ами явно новодошлите по-бързо хващат яйцето, душицо Hug

# 64
  • Мнения: 39 513
Ами така е Рокси.
Обаче като от старите кучета има положителен тест направо цивря от кеф. Така ми беше с Плодчето, така ми беше и с Месечинката /макар че за нея знаех преди това /

# 65
  • Мнения: 2 843
...Това ще е добре ... първо от тях се почва ... пък и нищо не ти пречи да препикаваш м/у другото тестове за О. ... зна`иш ли колко е готино като ти се появят две чертички там -  Mr. Green...
[/quote]
Да, толко е хубаво верно да видиш две черти на такъв тест, аз как се радвах първия път като ми излезнаха две наситени черти, все едно за бременност тест си направих  Mr. Green  hahaha
Рейни, стискам палчета за другия месец  Hug Тогава се надявам и аз да се вредя  Mr. Green
За всички нечакащи до края на месеца  Praynig
Рокси, не е верно, новодошлите не хващат бързо яйцето, а бързо гъбки хващат  hahaha

# 66
  • Мнения: 2 038
Здравейте, прекрасни Simple Smile
Аз вчера бях наточила ноктите, ама така ги прибрах, че ей ме на днес - на 5-та страница Simple Smile
Рейни, съжалявам за леля, зареждаме се за другия месец Simple Smile
Maresr, тихичко честито, лека докрая  Flowers Four Leaf Clover
Мойто мъж днес се прибира най-накрая  newsm44
Хубав ден, момичета   bouquet

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Запис в новата прекрасна темичка! Мецанке,   bouquet
Дано да е много щъркелова  Praynig stork-boy stork-girl

# 68
  • Мнения: 960
А, Деска, те гъбките са си едно на ръка Mr. Green. Явно първо се минава през гъбки, такава е процедурата Mr. Green
Сигме, ами аз като гледам май отивам към старите, август ще станат 2 години Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 2 802
Запис в новата прекрасна темичка!

Дони кога ще ви изписват мила, ще качиш ли снимчици  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 197
Прекрасна нова тема  bouquet дано е на късмет на много момичета и да я изпълните с хубави новини Peace запрятайте ръкавите че 18. април наближава дай боже да биете рекорда Praynig Peace Hug
maresr Честито мила! лека, безпроблемна и вълшебна до термин! и пухкаво, здраво и усмихнато слънчице да изпълни прегръдките ти след нея Praynig Peace Hug и не да се заяждам, но се стягай, от тук насетне няма спокойствие - има ли бебе, където трябва ли е, има ли сърце, всичко ли му е наред, мърда ли, защо не мърда, добре ли е, раждането, плаче ли, диша ли, защо плаче, боли ли го, расте ли, послушно ли е, яде ли, спи ли, .... и пр.  Mr. Green предстоят ти всички тези толкова шашкащи и все пак най - сладки вълнения Hug Hug Hug
rainy... Hug Hug Hug нищо не е случайно! имай търпение и не спирай да вярваш Praynig Hug Heart Eyes
sigma посмях се на вица, и аз съм македонска снаха и гледам два македонеца в къщи - 1 мъжче и две половинки от чаветата Joy
Doni M подписа ти е толкова мил Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes с тоя голям човек на 3 дни  Hug Hug Hug да ти е жив, здрав и много щастлив да расте  Heart Eyes
силно стиснати палци за нуждаещите се, успех на ловуващите и силни прегръдки за всички
желая ви усмихнат, слънчев и много позитивен ден Peace Praynig Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 9 130
Здравейте и от мен в новата темичка.
Излязоха ми резултатите от влагалищния секрет. Пак има някакви красоти.....  ooooh!
Пише: ешерихия коли (количество - масово). Оценка: клинично значим изолат. Микроскопски резултат: Не се изолираха гъбички. Плоски епители, много левкоцити с интра и екстрацелуларни бактерии, липсва млечнокисела флора.
Има пак антибиограма. Този път освен R, S има и I срещу някои от антибиотиците. Някой има ли идея  newsm78 какво е това I и тези коли сега пак ли трябва да ги моря. Опасни ли са?
Най-странното е, че срещу ципрофлоксацина има S, а аз пих преди 2 месеца  Cry. Т.е. това е нещо дошло в последствие.
Но не се виждам как след 2 серии доксациклин след аборта, една серия ципрофлоксацин при първи спонтанен цикъл след аборта и аугментин за ентерококите ще пия за 5-ти път антибиотик през последните 3-4 месеца. Явно трябва да се търси друго решение..., защото се получава омагьосан кръг с тези антибиотици. Първо бяха стрептококи, после ентерококи, сега е. коли  Rolling Eyes. Нещо взе да не му се вижда края... Приемам всякакви идеи и предложения - може би трябва да наблегна още повече на киселото мляко и някакви имуностимуланти, знам ли...  newsm78.

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 13:46 от zazu1

# 72
  • София
  • Мнения: 5 754
  animal037 ей ме.
Връщам се да ви чета,че имам да наваксвам.

З Този път освен R, S има и I срещу някои от антибиотиците. Някой има ли идея  newsm78 какво е това I и тези коли сега пак ли трябва да ги моря. Опасни ли са?
Най-странното е, че срещу ципрофлоксацина има S, а аз пих преди 2 месеца  Cry. Т.е. това е нещо дошло в последствие.

S= sensitive - чувствителен,т.е се повлиява от антибиотика.
R= resistance - устойчив (не се влияе) .
I=                   - междинна чувствителност,действието му върху микроорганизмите не е достатъчно.Понякога при липса на друг избор могат да се използват АБ от тази група( I ),а ако е необходимо и в по-висока доза..

Карам по памет. Сега ще видя да си опресня в гугъл.
Ако си любител на прашки има голяма вероятност те да са ти помогнали да хванеш тия гадини. Те обикновено живеят отзад,но ако се пренесат напред става лоша. (малко тъпо го обясних ooooh!)

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 14:38 от mikimik

# 73
  • Мнения: 39 513
Зазу, по спомени ти изпи три антибиотика за два месеца. Толкова ли пък никой не ти повлия  newsm78

# 74
  • София
  • Мнения: 9 130
Ами всяко ново нещо, което цъфва е резистентно (или както там се води) към последния (предходния) антибиотик, който съм пила  Cry.
Лошото е, че имам лек дискомфорт (наистина е лек, но не мога да се правя, че го няма) и по-тъмен от обичайното цвят на урината (не знам дали има връзка). И се чудя дали може да се мине без антибиотик  Tired.

Общи условия

Активация на акаунт