Щъркелче, ела, ела! Донеси ми двучертичкова щастлива новина - тема 96

  • 22 227
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 733
 kaffeetrmker_2

# 76
# 77
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравйте  Hug от понеделник не съм влизала и сега падна голямо четене -
Първо да честитя на Дони за малкия Васил, да бъде жив и здрав и много да радва родителите си
Каролка и В_К  Hug сигурна съм, че ще преодолеете всичко.
Имаше и още много но това са окло 20 страници и само това запомних.
Аз бях в болницата, явно късно почнах магнерота и се наложи някоя и друга система и инжекция, сега ще съм в болнични  Cry, но важното е, че засега всичко е наред.
Май чакаме новини от Бени, или съм пропуснала, че накрая четох по диагонал  Embarassed
...А и честита ви първа пролет, бъдете много усмихнати и позитивни  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 5 775
Ами всяко ново нещо, което цъфва е резистентно (или както там се води) към последния (предходния) антибиотик, който съм пила  Cry.
Лошото е, че имам лек дискомфорт (наистина е лек, но не мога да се правя, че го няма) и по-тъмен от обичайното цвят на урината (не знам дали има връзка). И се чудя дали може да се мине без антибиотик  Tired.

Затваряш омагьосан кръг,защото АБ е нож с 2 остриета. Може да пробваш консултация с хомеопат или при някой друг доктор като цяло.

# 79
  • Мнения: 11 589
Изчетох ви, записах се, нагушках ви и.. бягам пак да работя, че е ужас  ooooh!

# 80
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Малиии, Естела, с къв кеф ни четеш само.....

# 81
  • Мнения: 2 802
Малиии, Естела, с къв кеф ни четеш само.....

 Joy Joy Joy направо си за завиждане ... цъ,цъ Mr. Green

# 82
  • София
  • Мнения: 5 262

Милички, мерси много .. май наистина е време да взема да проверя поне мъничко, а не да оставям всичко на случайността  Mr. Green

зазу, дано всичко е наред, но моя съвет е не прекалявай с АБ, определено не влияят винаги добре  Peace

# 83
  • Мнения: 1 201
Дони ,радвам се че сте добре с малчо Hug Hug
Маре чесити 2 чертички и леки 9 месеца  bouquet  bouquet

# 84
  • Мнения: 2 843
Малии, вече виждам по-ясно, измих прозорците clean   Mr. Green , сготвих и сега чакам мъжо да ме изведе Mr. Green, че такова слънце не е за изпускане Heart Eyes
Зазу, бързо да намериш решение на проблема  Hug
Роксана, почивай си и се пази  Hug
Перу, хаха, зачела се Естелка, та и нищо не казва Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 5 262
Малии, вече виждам по-ясно, измих прозорците clean   Mr. Green ,


Така и така си загряла, що не минеш утре към вкъщи.. не че нещо.. да не губиш трейнинг  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Пък после и аз ще те изведа  hahaha

# 86
  • Мнения: 2 843
 Joy Зависи къде ще ме заведеш после  hahaha

# 87
  • Мнения: 2 802
Малии, вече виждам по-ясно, измих прозорците clean   Mr. Green ,

И аз трябва да я свърша таз работа ... ама ...  друг път!  Joy Joy Joy шегичка ... ще я свърша другия месец наистина bowuu Сега само опровям стаите и шкафовете и ми е едно такова пролетно. Сега даже изпрах по летните дрешки и ги изкарах да съхнат на слънчице  hang Crazy

Рокси ... почивай си мила  Hug

Зазу ... не мога да коментирам миличка, дано само се оправиш по-бърозо  Praynig Hug

Връщам се, че забравих  Whistling


 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 88
  • Мнения: 2 843
 newsm79 , нали съм загряла и тук да почистя  Hug
А, дойде си, излизам  Laughing  Hug Hug Hug Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 5 262
Joy Зависи къде ще ме заведеш после  hahaha


Опааа.. почнахме пазарлъкааааа... добре, добре. Предполагам, че мъжа ти на разходка ще те изведе, така че аз ще те водя на по биричка в някой парк (ако не обичаш бира, може сладолед, кафеееееееееее, абе всичко ще ти купя ти само изчисти)

фейтче, как така бременна ще миеш  Shocked Shocked Shocked Я хвани мъжа за ушите и да чисти...  newsm66 newsm66 newsm66

Общи условия

Активация на акаунт