Отговори
# 705
  • Мнения: 3 371
Симай беше при родителите на убитото момче и май им каза за катастрофата

Пак дават вечерята у Зейнеб. Зейнеб постоянно целува Кузей .
На Джемре и е гадно

И на мене ми беше гадно!!! Защото той стои като паметник и гледа на другата страна!


Не, тя стоеше като паметник и го зяпаше, чак забрави виното си да пие ! Нямаше място там, като виждаш това, ставаш и си тръгваш, не стоиш да гледаш мазохистично, нали ?! Той беше забравил, че тя е там, беше му хубаво, беше ок, после като я видя, се сети какво и причинява и се спря ! Джемре отново развали един хубав интимен момент !

# 706
  • Мнения: 1 012
Не, тя стоеше като паметник и го зяпаше, чак забрави виното си да пие ! Нямаше място там, като виждаш това, ставаш и си тръгваш, не стоиш да гледаш мазохистично, нали ?! Той беше забравил, че тя е там, беше му хубаво, беше ок, после като я видя, се сети какво и причинява и се спря ! Джемре отново развали един хубав интимен момент !

Именно, и покрай нейната крива физиономия, и той взе да си я криви  Laughing Изобщо, вечерята приличаше на помен  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 1
Беше си чиста проба ревност , това изражение на Кузей , и то само при споменаването на възможен кандидат от мъжки пол навъртящ се около Джемре  Heart Eyes
Лъжа или истина , какво значение има , винаги е възможно да има и друг  Wink

Това което Джемре разказа на вечерята , е как Зейнеп още от пръв поглед си била набелязала Кузей , Зейнеп като видяла снимката му в стаята на Джемре и как била реагирала , как питала и разпитвала и искала от ДЖемре да и разкаже за него т.н.
Нищо обидно не разказа момичето , просто споделя  Peace

Но ,  тя наистина трябва да се отдалечи от него и да си потърси друг възможно най-скоро .
Така е най-добре за нея  .
Ако ситуацията се промени , този който трябва да инициира промяната трябва задължително да е Кузей , така че ще гледаме и ще видим  Hug




# 708
  • Мнения: 17
Аз още не съм свършила ! Wink

Ех, джанъм, с това хубавото момче за свършване ли е!? Няма свършване, ясно е! Naughty

# 709
  • Мнения: 1 012
Аз още не съм свършила ! Wink

Ех, джанъм, с това хубавото момче за свършване ли е!? Няма свършване, ясно е! Naughty

Да, днес визията му беше страхотна! Крайно време беше да махнат тоя селски перчем  Crossing Arms

# 710
  • Мнения: 3 371
Не, тя стоеше като паметник и го зяпаше, чак забрави виното си да пие ! Нямаше място там, като виждаш това, ставаш и си тръгваш, не стоиш да гледаш мазохистично, нали ?! Той беше забравил, че тя е там, беше му хубаво, беше ок, после като я видя, се сети какво и причинява и се спря ! Джемре отново развали един хубав интимен момент !

Именно, и покрай нейната крива физиономия, и той взе да си я криви  Laughing Изобщо, вечерята приличаше на помен  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 1 413
Рядко се включвам, ама сега не мога да не кажа, че е много угнетен Кузей в присъствието на Дж! Досадно му е! Тя си избира да я боли сърцето от това което вижда! Нейна си работа!
Но вече стои като кръпка на фона на Кузей и Зейнеп! А те се откриха и е време да останат без надзирател!  Сега  Ферат ще работи против Гюней! Може и да го принуди да си признае-  заради  онзи не състоял се бой на Кузей когато Гюней докара полицията! А и престъпленията имат давност- в Турция 10 години! Извинете...

# 712
  • Мнения: 17
за сметка на това Кузей пък го върнаха към най-добрата му визия  - прави са момичетата, които казват, че така го харесват най-много...

наистина е перфектен така - много слаб и с много къса коса- това е най-добре изглеждащия Каванч от всичките му филми даже

Да си призная ужасно се опасявах да не остане  завинаги като онзи набит/ да не кажа дебел/  Секиз в Езел
... Joy Joy Joy

О, блатовчедке, сакън, в Езел и в последните епизоди на Забраненият плод беше доста охранен. Дори не приличаше на себе си.

# 713
  • Мнения: 3 371
Аз още не съм свършила ! Wink

Ех, джанъм, с това хубавото момче за свършване ли е!? Няма свършване, ясно е! Naughty

Да, днес визията му беше страхотна! Крайно време беше да махнат тоя селски перчем  Crossing Arms
Ех, джанъм, в какви мисли сега ме вкарваш ! Mr. Green  Недей ще ми излезе име ! Laughing

Много беше готин, ама малко го бяха наресали като селски ергенин пак !

# 714
  • Мнения: 1 012

 Joy Много изразително!!

Много беше готин, ама малко го бяха наресали като селски ергенин пак !
[/quote]

Е такова им е разбирането на хората ..  Laughing

# 715
  • Мнения: 3 371
Е такова им е разбирането на хората ..  Laughing

Де да можех аз да го барна.... ама - нейсе ! Mr. Green
Пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища ! Hug

# 716
  • Мнения: 17
Симай беше при родителите на убитото момче и май им каза за катастрофата

Пак дават вечерята у Зейнеб. Зейнеб постоянно целува Кузей .
На Джемре и е гадно

И на мене ми беше гадно!!! Защото той стои като паметник и гледа на другата страна!






Не, тя стоеше като паметник и го зяпаше, чак забрави виното си да пие ! Нямаше място там, като виждаш това, ставаш и си тръгваш, не стоиш да гледаш мазохистично, нали ?! Той беше забравил, че тя е там, беше му хубаво, беше ок, после като я видя, се сети какво и причинява и се спря ! Джемре отново развали един хубав интимен момент !


Накъсваше ми и видях само как З. го целуна, а той се обърна на другата страна.

# 717
  • Мнения: 1 012
Айде сега и ти, джанъм, обърнал се! Сега ще те пратят до стената!  Mr. Green



Аз пък отивам да пусна новата тема, че утре рано ще пишем домашни и т.н.

# 718
  • Мнения: 17
Не, тя стоеше като паметник и го зяпаше, чак забрави виното си да пие ! Нямаше място там, като виждаш това, ставаш и си тръгваш, не стоиш да гледаш мазохистично, нали ?! Той беше забравил, че тя е там, беше му хубаво, беше ок, после като я видя, се сети какво и причинява и се спря ! Джемре отново развали един хубав интимен момент !

Именно, и покрай нейната крива физиономия, и той взе да си я криви  Laughing Изобщо, вечерята приличаше на помен  Mr. Green


 Joy Joy Joy
Покрай другия дамски башибозук /включая и тая, дето я доведе Али - ако не е леля му, разбира се/  кривата Джемс започва да ми прилича на неземна красавица!

# 719
  • Мнения: 17
Аз още не съм свършила ! Wink

Ех, джанъм, с това хубавото момче за свършване ли е!? Няма свършване, ясно е! Naughty

Да, днес визията му беше страхотна! Крайно време беше да махнат тоя селски перчем  Crossing Arms
Ех, джанъм, в какви мисли сега ме вкарваш ! Mr. Green  Недей ще ми излезе име ! Laughing

Много беше готин, ама малко го бяха наресали като селски ергенин пак !

Да, пак го бяха зализали. Абе бъркат всички, хайде! Накрая в Забр. плод какъв шопар го бяха докарали, и то точно в този филм - с бялата риза имам предвид и бузките пухкавки.

Общи условия

Активация на акаунт