Отговори
# 690
  • Мнения: 2 282

Според мен тя се отказа да се бори за Кузей. Той достатъчно демонстрации и направи, не е нужно да търпи повече - по-добре да го зачерква изцяло, както направи с Гюней
Да и аз така мисля, но едва ли ще успее изцяло. При Гюней беше лесно, защото не го обичаше, но тук е различно, според мен точно защото го обича ще го остави ,поне докато той не покаже че иска да е с нея Peace

Е, как да не е обичала Г. Тя го обичаше и страдаше дълго след като я остави. Спомнете си.

# 691
  • Мнения: 18 610
Не зная какво каза Дж. но това неговото за мен си беше чиста ревност. И Али го усети. Не разбрах, Али ревнувал Зейнеп от Кузей ли? Май се шегуваш yonitouo hahaha hahaha

# 692
  • Мнения: 3 547
Момичета, айде да си лягаме - изписахме пак темата  Joy

То е ясно, че Кузей + Джемре се оказа  - Мисията невъзможна , няма смисъл да се надяваме на по-добро развитие от това - Всеки по пътя си  Laughing Laughing

# 693
# 694
  • Мнения: 2 282
Не зная какво каза Дж. но това неговото за мен си беше чиста ревност. И Али го усети. Не разбрах, Али ревнувал Зейнеп от Кузей ли? Май се шегуваш yonitouo hahaha hahaha

Да, според мен имаше и ревност. Но не го намирам за нещо необичайно. Гадното беше, как го подразни. Само какъв поглед му хвърли. Ако реши да свири на тая струна, ще излезе малка мръсница.

# 695
  • Мнения: 3 547
Ако реши да свири на тая струна, ще излезе малка мръсница.

Да, точно това си мислех...дали няма да опорочат и нейния образ и да я свалят от пиедестала, на който си я е издигнал Кузей в мислите и сърцето си  Mr. Green Mr. Green

Лека, момичета, благодаря за компанията и коментарите  bouquet  bouquet

# 696
  • Мнения: 1 012
Ами чакаме сега К-З - идеалната любов да се развие, невъзможната да се задълбочи в невъзможност, ама аз го виждам като още по-голямо забатачване. Само да не вземе сега Кузей пак да спасява братчето че ще ми дойде в повече  ooooh!

Фенче, на мен ми изглежда, че всичките жени играят малко мръснишки.

# 697
  • Мнения: 3 371
Само да не вземе сега Кузей пак да спасява братчето че ще ми дойде в повече  ooooh!
Фенче, на мен ми изглежда, че всичките жени играят малко мръснишки.

Ами точно това ще направи, ще тръгне да го спасява за кой ли път !

Сетих се за Гюлтен - как само се пазеше да не я прегърне Хюсеин - падам от смях с тази жена ! Дърпа се уж, ама така добре го огледа как се е барнал ! Laughing

# 698
  • Мнения: 2 282
Ами чакаме сега К-З - идеалната любов да се развие, невъзможната да се задълбочи в невъзможност, ама аз го виждам като още по-голямо забатачване.
Joy Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 1 012
На мен тя ми е единствения *светъл лъч*. Другите кой от мрачен по-мрачен  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 3 371
На мен тя ми е единствения *светъл лъч*. Другите кой от мрачен по-мрачен  Rolling Eyes

 Peace Абсолютно ! Добре, че е тя, че малко свеж дъх да вкарва в цялата история !

# 701
  • Мнения: 17
Симай беше при родителите на убитото момче и май им каза за катастрофата

Пак дават вечерята у Зейнеб. Зейнеб постоянно целува Кузей .
На Джемре и е гадно

И на мене ми беше гадно!!! Защото той стои като паметник и гледа на другата страна!

# 702
  • Мнения: 75
Симай беше при родителите на убитото момче и май им каза за катастрофата

Пак дават вечерята у Зейнеб. Зейнеб постоянно целува Кузей .
На Джемре и е гадно

И на мене ми беше гадно!!! Защото той стои като паметник и гледа на другата страна!

И на мен така, много са ми изкуствени  Peace
Лека вечер момичета и до утре  bouquet

# 703
  • Мнения: 2 282
На мен тя ми е единствения *светъл лъч*. Другите кой от мрачен по-мрачен  Rolling Eyes

В интерес на истината е точно така. Хареса ми колко приветливо и сърдечно се държа в къщата на Сами.  На всички други им бяха пропаднали гемиите. Дж само свиваше устата.

# 704
  • Мнения: 17
еее...много гадно - Гюней май си помисли, че Кузей му води полицията...

Много лошо съвпадение се получи!
Смятам, че Кузей няма да го предаде!
Не ми се иска да се обезсмисли саможертвата му! Той я изстрада достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт