много ранни признаци на бременност ?!

  • 66 805
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
щом лекарят е казал "сигурно бременна" значи според мен си бременна. и на мен така ми каза първия път, преди 3 години, когато тестът беше положителен.

а какво е при мен сега, не знам, в петък и аз съм при моя доки.  и в най-добрия случай ще ми каже че вижда "нещо" и да дойда след седмица пак  Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
На въпроса на автрката:
Напълно е възможно...да са плод на внушение симптомите.
След 4 години опити за бебе всеки месец съм с някакви мними симптоми на бременност аз.

# 17
  • Мнения: 26
да, buttinsky, нататък бият нещата .. да са плод на внушение.

обаче като ме боли глава, си ме боли - от бременност или вношение, резултатът в случая е същия  Confused

# 18
  • Мнения: X
О, да. И на мен като ми се гади, ми се гади. Виж, главоболието не го бях свързвала с бременност, по-скоро с цикъл ми се връзва на мен.

# 19
  • Мнения: 8
здравейте, момичета Simple Smile днес съм на лекар и ще видим дали си внушавам Simple Smile Може и така да е, но поне доктора едва ли си внушава, като казва, че вижда деление на клетки в матката ми Simple Smile Дано и той не си внушава. Стискайте ми палци Simple Smile Успех на всички Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 954
Момо, 4 дни след зачеване е действително твърде рано за симптоми според мен, но как си сигурна в датата на ачеването? Стискам палци да е било много ранна овулация и да се е получило. Това за мен би бил единственият възможен начин да имаш симптоми. Засичала ли си овулация?

# 21
  • Мнения: 26
Estlar,

мисля че да, с много тестове за ову и следене на другите телесни симптоми. така си го изчислих ову-то за 20.03 ..

ма може и да съм се объркала  Laughing

Genie77, стискам ти палци  Hug

# 22
  • Мнения: 8
Момо, много благодаря Simple Smile Днес бях на лекар и тоя доктор , който ме гледа последния път ми каза, че не се е оформило яйце, ама имало голяма вероятност да съм бременна... така че пак съм на изходна позиция Sad накрая отидох на друг, тя ми каза, че за нея няма никаква бременност, но пак за да изключим пропуски да отида към 29,30 Март да ми направи кръвен тест. Успех на теб и на всички с надеждата Simple Smile  Hug

# 23
  • Мнения: X
Яйце? Shocked
Леле.

# 24
  • Мнения: 8
Ами да, така каза, нямало оформено яйце, ама още било рано да го види. Абе да ви кажа честно, вече спирам  да мисля за това, че не ми се отразява добре, явно колкото по-силно го искаш, по не става Sad

# 25
  • Мнения: X
Избивай си яйцата от главата и се отдай на безгрижен секс. Тоя лекар съвсем ще те пищиса с тези яйца дето тука ги има, тука ги нема.

# 26
  • Мнения: 8
Ами да, и аз вече реших да не се тормозя  Hug

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Здравейте момичета. Нова съм във форума и искам да ви попитам за мнение. Последната ми менструация беше на 03.03. Цикъла ми е 31 до 34 дни. Според калкулатор за изчисляване, овулацията ми е била 19.03 - 21.03. Имах много големи болки в кръста, гърдите и слабините, за разлика от друг месец, когато имам такива симптоми само седмица преди МЦ. Точно седем дни след предполагаемата дата на овулацията имах малко зацапване, по - точно малко кръв и слузесто течение. Предполагам, че то са симптоми на цикъл, но и много се надявам да не е така Praynig

# 28
  • Мнения: 8
Здравей,
Според мен си бременна, щом си имала прокървяване преди цикъл. Това е от загнездването на оплодената яйцеклетка Simple Smile Дай Боже да саъм права, но мисля, че чудото се е случило. Направи си тест , вече трябва да покаже Simple Smile Успех Hug

И аз чакам, след 2 дни ми е датата за цикъла, а имам такива болки от 2 седмици вече. Дано и мен да ме сполети това щастие скоро

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Благодаря за бързия отговор. Много се надявам да е така. Успех и на теб. Ще стискам палци

Общи условия

Активация на акаунт