ЮНСКАТА дружина първи късметчета вече си има

  • 26 581
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3
Ивичка и според мен не е хубаво да ходиш. Аз лично не бих отишла.
 
Аз след малко отивам на невролог. Но нямам търпение да дойде утре,за да видим какво ще ги правим тези левкоцити и урати в урината, че нещо взех много даа се притеснявам.

# 661
  • Мнения: 0
daniella81 и аз мн я харесвам и се 4удя какво да правя защото и аз не сам ги виждала на живо тука по нашите децки магазини ги няма и ако реша ще е пора4ам от интернет затова питам ако някои ги е виждал на живо нека каже коя е по хубава.Мн ще сам ви благодарна.  bouquet

# 662
  • Мнения: 25
Момичета здравейте и от мен!Радвам се за всички хубави новини и резултати от мамите били на преглед Hug!Евелинка пазисе мила много,почивай си и изобщо не ставай от кревата докато не ти мине Hug Simple Smile!Аз също не съм купувала още нищо,освен количката,но мисля да започна от другият месец,защото от 2.05 излизам 45 дена преди раждане!Много са хубави и сладки дрешките,които сте купили страхотни са Laughing!Относно упойките аз няма да искам да ми слагат,защото изпитвам ужас от тази дълга игла,а пък и първото раждане и второто са ми без епидурална и сега ще съм без!Пред родилните болки са най-ужасни,но според мен са търпими до колкото е възможно,а всъщност самото раждане не боли,защото ти си вече претръпнала от болка и когато мъничето излезне усещаш едно облекчение,а като изплаче неописуема радост и забравяш всички болки,които си имала преди това Laughing Laughing Laughing!Ваниа радвам се и за теб,че тези подутинки не са нищо страшно Hug Laughing!

# 663
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен и аз да се очета от днешният преглед.Бебчо си е добре тежиме 1600 и най важното че се е обърнал с главата надолу  newsm44 нали беше седалищно чвно ходенето му помогна да се обърне защото ми казаха много да ходя и то щяло да се  обърне.Кръвното ми е добре  с килограмите стартирах с 56кг сега съм 70 вече значи +14кг отгоре Crazy.Плацента предна 1  степен на зрялост околоплодни води в норма всичко си е ок.Взеха ми кръв и урина утре ще звънна за резултати дано да няма проблеми нещо ми се видя че урината ми е много жълта пък незнам при вас как е утре ще видим.Доки каза че не вижда този ехогенен фокус(калциево натрупване) в сърчицето на бебо може и да е започнало да се азорбира и че щом кардиоложката е кзала че няма там някакви неща ох каза го на докторски всико щяло да  е ок.На 3 ФМ няма да ходя моята доки. си имала такава апаратура в частния и кабинет и ако искам може да ме гледа на 3Д или 4Д да се изкефя.Говорихме и по темата с епидуралната упойка каза ми по принжип че не е за препоръчване защото ако се получат някакви усложнения неможеш да ги усетиш защото я нама болката  абе каза подобре без упойка.Обадихме се на Д-р Братоева от Окружна болница нали там мисля да раждам живот и здраве  да я питаме за цената на упойката.Тя каза че само упойка неможеш да си платиш трябва да се платят 350лв за екип и тв цената влизало упойката и тя ми каза там някакв док.анестезиолог който ще дойде да ми я постави.Това влизало в цената екип,упойка и доколкото разбрах стая не на сем нмного сигурна другата седмица ще и звъна да я питам по подробно защото аз мисля че  си плащям тези 350 лв за екипа ама сигурно и на нея трябва да и дам горе долу толко ох много пари ми се вийдат който за мен са излишни знаете ли колко неща ще си купя на децат за тези пари.Е това е момичета че стана адцки дълго  целувки на всички  Hug  bouquet

# 664
  • София, България
  • Мнения: 18
nadenceto6640, честито за добрите новини  Hug
Ти при кой смяташ да раждаш в Окръжна, при Братоева ли, понеже аз също съм се насочила натам Simple Smile

# 665
  • Мнения: 3
наденце браво за доброте новини, това е чудесно.

Правилно ли съм разбрала, че избора на екип в Окръжна струва 350 лева?

# 666
  • Мнения: 22
Desert_roze Ох незнам още дали ще избирам избор на екип но ако е така при Братоева мисля.Ние днес се чухме с нея  да я питаме за епидуралната упойка като бях писала по горе.И тя каза че само упойка немога да платя можеби заради анестезиолога незнам по точно.Каза че си плащаш 350лв избор екип и упойката влизала в цената,доколкото разбрах и стая отделна влиза в цената незнам по точно аз ще ходя лично при Братоева и ще разбера как стоят нещата и ще пиша подробности.Доки каза че много от бременните който са при нея са раждали  в окръжна и били много доволни.Много са внимателни по принцип аз там раждах 1то си дете но преди 7г.сега немога да кажа.Преди малко се чух с една колежка тя е родила на 21.03 точно в окръжна и е платила 350лв за екип но е нямало време за упойка раждала е при Лазарова и каза че е много доволна док.несе е отделила грам от нея,но забравих да япитам за стаята дали влиза в цената но аз така разбрах.Ще пиша допълнително като получа по точно инфо. тоест като отида другата седмица при Братоева.А за Лазарова и тя е много добра и внимателна при нея раждах първият път и то без да плащам.

# 667
  • София, България
  • Мнения: 18
Desert_roze Ох незнам още дали ще избирам избор на екип но ако е така при Братоева мисля.Ние днес се чухме с нея  да я питаме за епидуралната упойка като бях писала по горе.И тя каза че само упойка немога да платя можеби заради анестезиолога незнам по точно.Каза че си плащаш 350лв избор екип и упойката влизала в цената,доколкото разбрах и стая отделна влиза в цената незнам по точно аз ще ходя лично при Братоева и ще разбера как стоят нещата и ще пиша подробности.Доки каза че много от бременните който са при нея са раждали  в окръжна и били много доволни.Много са внимателни по принцип аз там раждах 1то си дете но преди 7г.сега немога да кажа.Преди малко се чух с една колежка тя е родила на 21.03 точно в окръжна и е платила 350лв за екип но е нямало време за упойка раждала е при Лазарова и каза че е много доволна док.несе е отделила грам от нея,но забравих да япитам за стаята дали влиза в цената но аз така разбрах.Ще пиша допълнително като получа по точно инфо. тоест като отида другата седмица при Братоева.А за Лазарова и тя е много добра и внимателна при нея раждах първият път и то без да плащам.

Благодаря за инфото   bouquet Аз май съм се насочила към Манев, но и аз съм чувала че всички там са добри.  Смятам и без упойка да се пробвам, така че единствената причина да платя тея 350лв. е заради отделната стая, понеже нали там дават бебоците при мамите и ставала голяма олелия като ревнат всички. Та само заради това ще плащам за избор на екип.... и пак не съм още сигурна в това де  Peace

# 668
  • Мнения: 22
Desert_roze Ох незнам още дали ще избирам избор на екип но ако е така при Братоева мисля.Ние днес се чухме с нея  да я питаме за епидуралната упойка като бях писала по горе.И тя каза че само упойка немога да платя можеби заради анестезиолога незнам по точно.Каза че си плащаш 350лв избор екип и упойката влизала в цената,доколкото разбрах и стая отделна влиза в цената незнам по точно аз ще ходя лично при Братоева и ще разбера как стоят нещата и ще пиша подробности.Доки каза че много от бременните който са при нея са раждали  в окръжна и били много доволни.Много са внимателни по принцип аз там раждах 1то си дете но преди 7г.сега немога да кажа.Преди малко се чух с една колежка тя е родила на 21.03 точно в окръжна и е платила 350лв за екип но е нямало време за упойка раждала е при Лазарова и каза че е много доволна док.несе е отделила грам от нея,но забравих да япитам за стаята дали влиза в цената но аз така разбрах.Ще пиша допълнително като получа по точно инфо. тоест като отида другата седмица при Братоева.А за Лазарова и тя е много добра и внимателна при нея раждах първият път и то без да плащам.

Благодаря за инфото   bouquet Аз май съм се насочила към Манев, но и аз съм чувала че всички там са добри.  Смятам и без упойка да се пробвам, така че единствената причина да платя тея 350лв. е заради отделната стая, понеже нали там дават бебоците при мамите и ставала голяма олелия като ревнат всички. Та само заради това ще плащам за избор на екип.... и пак не съм още сигурна в това де  Peace
И аз знам че там всички са добри говорим за по старите доктори като Жекова.Братоева,Лазарова,Шуманов и др.засега мисля да не плашам за екипа пък ще видя занапред а за упойката май се отказвам поивече лоши отзиви получих отколкото добри Naughty Пък каквото е рекъл господ аз трябва да родя никой няма да роди вместо мен такаче всички да сме живи и здрави бебоците трябва да излязат дали с екип или без екип това е засега.

# 669
  • Мнения: 811
Привет отново Simple Smile

Браво за хубавите новини от прегледите  Grinning

Дидка, много сладки дрешки Wink

мачока, браво за таланта, много е хубаво!

даниела, и твоите неща ми харесват много!

красавичке, не взимай навътре такива сънища, обикновено нямат нищо общо с действителността. Наистина са плод на подсъзнанието  Hug

За русенската среща - утре ще бъда точно в 14:30 на Часовника  Mr. Green Радвам се, че ще се съберем!

# 670
  • Мнения: 4
Доминика, благодаря  smile3525

Наденце браво страхотни новини ! Дано и мойта бебушана да се обръща, че както й усещам ритниците, май нещо е настрани с главата  smile3506 smile3503

# 671
  • Мнения: 25
Наденце браво за хубавите новини Hug Grinning!!!

# 672
  • София
  • Мнения: 929
Здравейте, маминки Simple Smile Simple Smile Simple Smile Евелинка, много се пази сега, не вдигай тежко и си почивай повече! Всичко ще е наред!  Hug Хубав ден на всички!   bouquet

# 673
  • Мнения: 3
Ето ме и мен отново.

Ходих до невролога, но имаше 12 човека преди мен, а и като знам, че въобще не си дава зор. И се отказах. Реших, че ще отида утре сутринта. 

Сега седя и си лежа докато мъжа ми боядисва хола  Grinning
Нямам търпение да стане готово и да се нанесеме вече.

# 674
  • Мнения: 3 424
Дали защото днес си лежа повече, но бебка направо кърти къщата си, която е пък моя корем  Crazy То ако не я усетя известно време се притеснявам, сега, като много бушува - пак, няма угодия  Mr. Green
Като стана дума за декорации, ето моята в коридора:
http://merlinski.snimka.bg/properties/dom.593114.25300159
http://merlinski.snimka.bg/properties/dom.593114.25300211

и над спалнята на сина ми:

http://merlinski.snimka.bg/properties/dom.593114.25300212

И според мен това фолио може да се залепи на всякаква мазна повърхност. Ако вратата е мазна, не виждам проблем. И докато сме на темата, препоръчвам тази мацка:
http://prodavalnik.com/floral-5-dekoratsiya-na-steni-mebeli-proz … tsi-i-dr-i4717153
Коректна е, моите декорации + един самозалепващ се гланциран фототапет по снимка са изработени от нея  Wink

Ivy4ka
моето мнение е, че ако чувстваш вътршна потребност да уважиш паметта на починалата с присъствието си - отиди! Просто прави нещата, както ги усещаш. В крайна сметка, по-важното е. че си била "любимка" и уважавана приживе... Всичко друго е въпрос на нагласа и психика  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт