ЮНСКАТА дружина първи късметчета вече си има

  • 26 551
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4
Ивичка, Линко благодаря  smile3525 даанооо newsm17

# 721
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Добър ден и от мен Simple Smile

Гледам, че пак започват неразположенията... На мен много често ми се доспива рязко и заспивам Simple Smile Гадене нямам, ама ме обливат разни топли вълни...

Някоя от вас да е ползвала очен лекар? Интересува ме по-скоро някой в ИСУЛ, че ми е най-близо. Едното ми око трепти вече две седмици и ми се мъгляви нещо и направо ме гони нервата от всякъде. Та мисля да ида да видя какво става...

От моята консултация мога да се похваля с бебок 1700 грама. В нормата за седмиците, обърнат си е все така главично. Нищо ново и интересно не ми казаха. Още е момче де, за което пак питах Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 31
Моми4ета заповядайте в новата ни тема, благодаря сърде4но на АДЕЛИН4ЕТО за красивото и оригинално заглавие!   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=651048.msg21618274#msg21618274

# 723
  • Мнения: 43
Ало Русеее иаз ще успея за срещичката.Айде до след малко  Wink

# 724
# 725
  • Мнения: 3
Евелинка, днес говорих с една мама мед лице е и е бременна за втори път страшно интелигентен човек, каза че такова изтичане на водите малко по-малко си е направо неъвъзможно.Обесни ми го подробно но...да не изпадам в подробности WinkИли ще ти изтечат водите и започва раждане или си е течение!
Нани, Хейли какво става как сте?

# 726
  • Мнения: 21
Бейби, радвам се, че си говорила с жена която ти е обяснила всичко подробно! Не съм казала, но това ми го каза стария лекар, който ми беше казал, че чакам и близнаци, но както и да е. Казах това което той ми каза, не съм си го измислила!

Общи условия

Активация на акаунт