ЮНСКАТА дружина първи късметчета вече си има

  • 26 569
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3
Eti голяма мома имаш, браво!!!
Евелинка права си никой нищо не ти казва ако не ги засипваш с въпроси ....
Светле какво е това кръвно какъв е този пулс?Не трябва ли да те прегледат?

# 691
  • Мнения: 22
Добро утро мимичета направих си едни кафенце и айде да видя какво сте писали.Аз да се оплача снощи като си легнах имах страшни болки в корема горе високо  Sadчак започна да ми се повръща въртях се влеглото нито мога да лежа по гръб нито на ляво нито на дясно имам чуството че се задушавам и като дишам ме заболва гърба сега какво ми стана незнам. newsm78

# 692
  • София
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен и аз в4ера бях по същия на4ин и не знам какво ми стана изведнъж. Бях си ок и по едно време взе да ме боли високо горе стомаха и запо4нах да повръшам... е направоооо ми се обърна вси4ко Бях забравила какво е. Много отпаднала се по4уствах а като легна - ни на ляво, ни на дясно ме свърташе.... заспала съм някак си но в 5.10 се събудих и край  Shocked Сега си направих препе4ена филийка със сирене и 4ай, дано днес съм по добре. Много ми се спи!

Ети голямо беб4е си имаш браво на теб   bouquet
Сием така и не се вклю4ва дано е добре!

Късмет4етата ни как ли са? И от тях 4акаме вести, Хейли Нани о4акваме ви   bouquet

# 693
  • Мнения: 3
С първата си бременност започнах да повръщам към 7мия месец много мисля че беше от кисилини.Така си повръщах до родилната зала.Ужасно е!!!Сега ми се случи 2пъти и като си измерих кръвното беше 90-40,от ниското кръвно е било при мен.за щастие не ми се е случвало повече.От нисък хемоглобин знам че също е възможно

# 694
  • Мнения: 50
Добро утро!
И аз да се похваля:
http://storage4.album.bg/b3a/p040412_03.23_05e3f_29348261.jpg
http://storage4.album.bg/c63/p040412_03.22_cc44b_29348260.jpg
и двете са в червено, въпреки че на снимките изглежда като розов нюанс

Приятен и усмихнат ден!

# 695
  • Мнения: 21
Едно предложение за заглавие за новата ни темичка:

"Имаме си четири късметчета, чакаме си Юнските ни бебчета."

# 696
  • Мнения: 21
Или пък:
"Имаме си четири късметчета, чакаме останалите Юнски бебчета."

# 697
  • Мнения: 398
 Добро утро и от мен!

Добро утро!
И аз да се похваля:
http://storage4.album.bg/b3a/p040412_03.23_05e3f_29348261.jpg
http://storage4.album.bg/c63/p040412_03.22_cc44b_29348260.jpg
и двете са в червено, въпреки че на снимките изглежда като розов нюанс

Приятен и усмихнат ден!

Много са хубави дрешките. Laughing

И аз с предната бременност също към 7 месец и се случваше често да имам гадене , повръщане и киселини и това ме караше да се чувствам доста отпаднала.

Хубав ден !

# 698
  • Мнения: 1
Добро утро мами,аз съм на 36г първа бременност.Чакаме момче  stork-boyи терминът ми е на 24.06.Редовно ви следя ,но чак сега се реших да се включа. Надявам се нямате нищо против едно ново позакъсняло попълнение.  bouquet 

Аз повръщания нямам ,но от няколко дена се появи странна болка отдясно към кръста като повървя повечко и се усилва също и между краката към вътрешноста на бедрата.Доки каза ,че било нормално явно от тежеста  ,но аз съм качила +7кг.Пишете ми ако някой има подобен проблем.С бебчо всичко е наред в понеделник бяхме на ЖК станали сме 1,090кг,но не можахме да се видим беше застанал седалишно и се криеше.

Пожелавам хував слънчев и усмихнат ден на всички!    Nature Sunny                                                                 

# 699
  • Мнения: 3
Добро утро,

На всички мами с болежки и проблеми пожелавам бързо оправяне  Praynig Hug

На тези с добри новини от прегледи - Браво  Hug Hug Hug

тали добре дошла при нас.

Калимера права си....Сием не се е включвала одавна, дано всичко е наред.
Нани, Хейли какво става с вас?  Hug

Страхотни покупки сте направили...браво  Wink. Декорациите са страхотниии. И мен това ме чака.

Аз утре съм на ЖК и после на очен. Сутринта ще ходя до НОИ да си извадя код и да ми направят справка. После мисля да се поразходя преди да отида на лекар. Някоя от вас ако иска да се поразходи с мен ще се радвам  Simple Smile Така искам да се запознаем, а все нещо става и не мога да присъствам на срещите.

 Hug Heart Eyes Hug

# 700
  • Мнения: 50
тали, добре дошла! Леко бременеене и сладко пухкаво  newsm32 юни месец!

petq B, благодаря!

# 701
  • Мнения: 1
Благодаря.Не мога да си поставя лентичката как става сега ще опитам дано се получиhttp://bg-mamma.com/ticker/96463

# 702
  • Мнения: 0
здравейте и от мен!!!
Калимера,Наденце,тъкмо това щях да пиша и аз,вчера ми беше най-ужасното дежурство!!!!днес съм добре,но вчера.......леле.Лошо ми е ,болеше ме горе между гръдният кош.гадеше ми се!!Дежурният ми не стане и за сек. от леглото а аз се опитвах да си намеря място на стола  #2gunfire #Cussing outНезнам какво беше това чудо,малкият беборан,неспря да ритка и за сек.през целият ден,явно беше решил ,че цял ден ще денсира  Joy JoyНо добре,че всичко мина и сега съм добре!!!!
 Не се сърдете когато не ви се отговаря на някой въпроси и при мен се е случвало,доста пъти,но всички имат по нещо,което за всеки си е по-важно и всеки си мисли,че неговото проблемче си е по-важно!!!!!Тук сме много готини всичките,сигурна съм ,че всеки преживява болката и проблемите на другите и се радва с тях когато има повод за радост!!!Въпреки,че не му се отговаря  HugНа мен ми се случва да прочета нещо и да искам да отговоря и докато прочета всички коментари и други неща,забравям какво щях да пиша и на кого Joy,не че съм голяма разбирачка,но това което съм го преживяла,го споделям не толкоз като съвет,ми да се успокоим взаимно  Peace
Тук в този форум,не се караме,ако знаете в какви форуми попаднах.....ще се изядат #2gunfire #2gunfireТук всички са много приятни,имам чувството че всички се познаваме от доста време!!!  bouquet  bouquet
Много сладки неща правите по стените бе момичета.....нямам думи!!!!!!!
стискам палци на всички които са на преглед и се радвам,за тези с хубавите резултати   bouquet  bouquet
Сега ставам,че отивам да се къпя и после ще излизам на разходка и като се върна,започвам с ежедневните задължения ooooh!
Приятен ден на всички!!!!!
И да не забравя,Тали добре дошла сред нас!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 703
  • Мнения: 50
тали, за да ти излиза линийката под всеки коментар, трябва да я сложиш в подпис

# 704
  • Мнения: 1
Благодаря BE_YOU сега трябва да се е получило

Общи условия

Активация на акаунт