Какво мислите за диетата на д-р Емилова : на плодове и чай през 2часа

  • 74 115
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 550
Може и за момченцата да е говорила на лекцията, много не си правих труда да и помня глупостите  Joy

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бих се подложила на глад или драстични диети. Притеснява ме отпускането на кожата. Откакто качих 4-5 кг. мъжът ми казва, че до сега дупето ми не е било толкова стегнато и повдигнато, дори като тийнейджърка.

# 47
  • Мнения: 3 091
Видите ли, приема на месо е причината за лесийбките!!! Щото в месото имало мъжки хоромни и така жените ставали по-окосмени и обратни  Joy СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ!
Бухахахахахахааааааааааааааааа  Joy Joy Joy Joy Joy
OKI, мерси за предоставеното инфо. Hug
Всичко е въпрос на режим и правилно хранене! Д-р Емилова е една хитра бизнесдама! Всичките ни познати, които отидоха при нея, свалиха НЕЗДРАВОСЛОВНО драстично по 15 кг. и ги върнаха, че и отгоре за около месец! Защото не си промениха стереотипа на хранене... А свалянето на толкова килограми наистина е много вредно за организма!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз гладовах по-миналото лято (миналото бях бременна) и ми се отрази много добре. Свалих излишните килограми и понеже го съчетах със спорт изглеждах страхотно. После внимавах какво ям и не качих килограмите обратно. Напълнях след като забременях - 24 кг. От тях имам още 8. Смятам пак да гладувам като излязат прасковите и черешите, защото не обичам други плодове. опитах миналия месец, но пропусках плодовете и изкарах само 10 дни и не захраних правилно. Резултата е само минус 2 кг.

Не смятам, че е опасно. А независимо на каква диета си ако после се тъпчеш като прасе е нормално да напълнееш. Хубавото на глада е, че след 30 дни (20 глад и 10 захранване) вече се задоволяваш с по-малко и от уважение към усилията, които си положил внимаваш какво ядеш.

Колкото до отпускането на кожата - то се появява след всяка диета, ако не спортуваш.

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колкото до отпускането на кожата - то се появява след всяка диета, ако не спортуваш.
Кожата се отпуска с времето и дори спортуването не може да спре този процес, въпреки, че определено помага. Но в момента, в който се поотпуснеш, положението става трагично. А бръчките по лицето? Глория изглежда не на 32, а на 42 Shocked

# 50
  • Мнения: 1 290
Колкото до отпускането на кожата - то се появява след всяка диета, ако не спортуваш.
Кожата се отпуска с времето и дори спортуването не може да спре този процес, въпреки, че определено помага. Но в момента, в който се поотпуснеш, положението става трагично. А бръчките по лицето? Глория изглежда не на 32, а на 42 Shocked
На мен пък не ми изглежда на 42,доста хубава фигура има Flutter

# 51
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не говоря за фигурата, а в лице- сбръчкала се е. Виж темата в Клюкарника, не е само мое мнение.

# 52
  • Мнения: 1 290
коя е тази тема? Laughing

# 53
# 54
  • Мнения: 5 500
Аз пък мисля, че голяма злоба се лее тука....
Вий не сте ли сбабичосани, що завиждате толкова на Глория newsm78
Айде всички дано останете с гладка кожа до 60 г, не се усещате чак като почнете да завиждате, пфуууу

# 55
  • Мнения: 1 290
Аз пък мисля, че голяма злоба се лее тука....
Вий не сте ли сбабичосани, що завиждате толкова на Глория newsm78
Айде всички дано останете с гладка кожа до 60 г, не се усещате чак като почнете да завиждате, пфуууу

Аз пък съм на 22 и имам леки бръчици около устата,ама няма да седна да умирам.не бъдете толкова взискателни! всички ли сте перфектни? Naughty

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изместваме темата, ама да си кажа като сме почнали... Аз съм на 31 и мога да се похваля, че нямам и следа от бръчки. Нито злобея, нито завиждам. Съвсем не съм перфектна, просто нямам бръчки или бръчици Laughing Отдавам го на различни фактори, един от които е, че не съм отслабвала.

# 57
  • Мнения: 1 290
Изместваме темата, ама да си кажа като сме почнали... Аз съм на 31 и мога да се похваля, че нямам и следа от бръчки. Нито злобея, нито завиждам. Съвсем не съм перфектна, просто нямам бръчки или бръчици Laughing Отдавам го на различни фактори, един от които е, че не съм отслабвала.
Ами значи си щастливка,че нямаш и излишни килограми

# 58
Ей това за консумацията на мляко ме разби   smile3538rotfImao rotfImbo
oki, не мислиш ли че диарията  smile3550, от която умрял праисторическия човек може и да не се дължи само на консумацията на мляко и месо - ти само от тези продукти ли получаваш диария newsm25 Май не е имал Имодиум под ръка  tooth
А иначе в обобщение на казаното дотук: явно при всеки човек действа различен метод, то затова и има толкова различни средства и методи. Проблемът е как да намериш кой е добрия за теб - май само с проби и грешки  Grinning  А докторката Емилова добре припечелва, не я мислете, макар че човек с малко над средната интелигентност може и сам да свърши за себе си това, което тя прави срещу "скромна" сума. Успех на всички диетуващи  Peace и не се косете кой прав, кой крив, че ще остареете преждевременно  Hug

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако имах излишни килограми нямаше да избирам драстичен подход за отслабване като този на д-р Емилова. С повече от 0,5 кг. на седмица не е желателно да се отслабва. За дезинтоксикация на организма също има по-леки методи. Но който както си реши...

Общи условия

Активация на акаунт