Истанбул 8

  • 75 775
  • 733
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 13 173
Танче, точно тези по високите цветя в лехата, в началото помислих за лалета, ама после реших, че са нарциси, щото са доста бели. А другите цветя хич не се бях сетила, че са иглики  Hug.

Аз съм "подкована" със снимков материал. Кой казваше, че не обича да снима? Всеки път като гледам хилядите снимки от екскурзиите и все едно съм там.  Grinning

Явно нямат много фантазия при фигурирането на лалетата. Ето го същото място миналата година. Само жълтите лалета са били по-развити от белите  Laughing:



Ето ги същите от другата страна:



Освен това най-много бели лалета имаше точно около езерото:



Ето ги и жълтите иглики (тук-там с червено за цвят  Wink):



А това е дървото, което се вижда от камерата:



В момента, в който станах, за да снимам дървото, лебедите и патките, една забрадена лелка най-нагло седна на мястото ми на една от пейките, които се виждат на камерата.  Laughing  Дори не се притесни, че сяда до чужд мъж.  hahaha  

Шебек, ние влязохме в метрото на станцията непосредствено до реката. Ескалаторите бяха безкрайни. Ето един от тях и то сниман някъде от средата му:



Нямаше как да не знам, че 1 минута след тръгването на влака вече съм под реката.  Grinning  Мисля, че все пак влакът продължи да слиза надолу и след станцията, но вече ми се губят спомените, че минаха 7-8 години.  Sad  

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 17:00 от Тaня67

# 406
  • Мнения: 1 934
Аз, аз казвах, че не обичам да снимам  Mr. Green

Или да бъда по-точна: мързи ме, мисля си, че е губене на време, не умея кой знае колко добре да снимам и т.н. Но все повече се разубеждавам, че не е така. И аз обичам снимките да ме "върнат" на мястото и мига  Simple Smile

Таня, това момиченце с коша цветя не беше ли някъде около Света София?

# 407
  • София
  • Мнения: 13 173
Таня, това момиченце с коша цветя не беше ли някъде около Света София?

Ами те са навсякъде в градинките и парковете. И са различни фигури. Сред снимките имам момиченце, кенгуру, заек, катерица, мечка, слон, конска глава  Mr. Green.

# 408
# 409
  • България, София
  • Мнения: 1 758
Сисс, и аз гласувах за твоята красавица. То нейната рисунка има най - много гласове  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 410
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Сиссс имате и моя глас.Не се и съмнявай за миг-ще победите.Но после ти му мисли.... Joy

# 411
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Сиссс, един глас и от мен за щерката.  Hug

Прекрасно време и положителни емоции желая на тръгващите тази вечер.
Аз нямам търпение да стане 19.04.  Joy Мъжа ми отначало мрънкаше - нали миналата година ходихме, защо пак там, нека да е на друго място този път.... но в крайна сметка го убедих  Joy Добре, че ми е послушен. Сега и той колкото мен се вълнува  Joy като се приберем вечер ме кара да пускам камерите да видим какво става в Истанбул.  Joy

# 412
  • Мнения: 4 572
Танчеее,  Hug  bouquet, не знаех, че има бели лалета  Grinning. Много са ти хубави снимките! А забрадената лелка нарочно те е чакала да станеш,   Laughing

# 413
  • Мнения: 1 934
Добруджанка, и ние сме на 19 април и още един човек от темата  Simple Smile
А, дано имаме хубаво време  Praynig

# 414
  • София
  • Мнения: 13 173
Аз пак гледам Емиргян  Laughing. Лалетата се отварят за часове. До оградата на езерото вече има доста отворени жълти, а в дъното към павилиона белеят други. Пак някъде към павилиона има и карета с бледорозови цветя, които според мен може да са само лалета. Още другата седмица трябва да е много цветно, а за 19-ти съвсем.  Party

# 415
  • Мнения: 1 494
супер, супер, супер  Grinning

# 416
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Танче, ще я дирим тая дълбока метростанция, ще видя коя е на картата, под дунава минаваше червената линия.

Иначе най-дълбоката метростанция в Истанбул е Шишхане - около 8 стръмни ескалатора като на снимката са  Grinning хем не слязохме до долу, отказахме се по едно време  Peace

# 417
  • София
  • Мнения: 1 724
поздравления за страхотните идеи и снимки

# 418
  • София
  • Мнения: 13 173
Танче, ще я дирим тая дълбока метростанция, ще видя коя е на картата, под дунава минаваше червената линия.

Иначе най-дълбоката метростанция в Истанбул е Шишхане - около 8 стръмни ескалатора като на снимката са  Grinning хем не слязохме до долу, отказахме се по едно време  Peace

Със сигурност не са били 8 ескалатора, а само 2-3-4  Laughing. При това положение едва ли ще се впечатлиш  Laughing.

# 419
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Кливия  Hug може да се засечем някъде из Емиргян или на кафе на Пиер Лоти  Joy
Дано само да не вали. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт