ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 50 042
  • 217
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 193
За денонощие. Не съм се изразила правилно.
Много ясно (или почти чсно) си спомням дори името на сайта, но сега в гугъл никаква информация не откривам.
Като цяло, мисля, че е далавера и за двете страни Simple Smile Даже някой по-комбинативен би се кооперирал със съседка/приятелка.
Бих се възползвала 2-3 пъти годишно. Не искам фирма, за да им вися на врата, искам сама да си изчистя.

# 211
  • Мнения: 1
Здравейте,
все пак и аз да попитам, към този момент някой има ли контакт на фирма/човек, които дава Рейнбоу под наем ( за София става въпрос ) ?
Търсих в гугъл, търсих във форума, но намирам само един контакт, който е зает за удобните за мен дни.
Благодаря.

# 212
  • София
  • Мнения: 59
Аз имам рейнбоу от 2 години, купих всички възможни приставки и ала бала. Също я взех на изплащане, защото мъжът ми като чу 5000 лева за прахосмукачка и ......та реших от мой си бюджет да си я купя. Много съм доволна, всяка седмица тупам матраци, килими, дивани, понеже си има и един малък сладур у дома. Доста от приставки те не ползвам, но предимство е всичко, основно тупалката и това за ъглите е доста удобно. Имам за прозорци, което не ползвам изобщо, както и приставка за под, която изсушава от едната страна, но ако имате подово като мен е безполезна работа. Според мен ако някой си купува, да подходи по разумно от мен о да си вземе това което наистина му е нужно.

# 213
  • София
  • Мнения: 59

Замислях се чистачка или рейнбоу и реших второто, така поне знам, че наистина е чисто. Обаче като ви чета се замислям дали да не я давам под наем, Хаххаха

# 214
  • Мнения: 4 936
Аз имам рейнбоу от 2 години, купих всички възможни приставки и ала бала. Също я взех на изплащане, защото мъжът ми като чу 5000 лева за прахосмукачка и ......та реших от мой си бюджет да си я купя. Много съм доволна, всяка седмица тупам матраци, килими, дивани, понеже си има и един малък сладур у дома. Доста от приставки те не ползвам, но предимство е всичко, основно тупалката и това за ъглите е доста удобно. Имам за прозорци, което не ползвам изобщо, както и приставка за под, която изсушава от едната страна, но ако имате подово като мен е безполезна работа. Според мен ако някой си купува, да подходи по разумно от мен о да си вземе това което наистина му е нужно.
,моля, те пусни снимки на тези накрайници, че нещо не се ориетирам кое за какво е.

# 215
  • София
  • Мнения: 59
Аз имам рейнбоу от 2 години, купих всички възможни приставки и ала бала. Също я взех на изплащане, защото мъжът ми като чу 5000 лева за прахосмукачка и ......та реших от мой си бюджет да си я купя. Много съм доволна, всяка седмица тупам матраци, килими, дивани, понеже си има и един малък сладур у дома. Доста от приставки те не ползвам, но предимство е всичко, основно тупалката и това за ъглите е доста удобно. Имам за прозорци, което не ползвам изобщо, както и приставка за под, която изсушава от едната страна, но ако имате подово като мен е безполезна работа. Според мен ако някой си купува, да подходи по разумно от мен о да си вземе това което наистина му е нужно.
,моля, те пусни снимки на тези накрайници, че нещо не се ориетирам кое за какво е.


Събрала съм ги в един кашон в гардероба, но ще се постарая да ги извадя през почивните дни и да пусна, то и аз не ги нам коя как се казва честно. Отначало ползвах ръководството, но нещо го затрих .....

# 216
  • Мнения: 3 416
Здравейте! Вчера и ние си получихме Рейнбола. Купихме го втора ръка от Англия заедно с Aquamate. От много години го искаме, но цената ни (ме) спираше. Най-сетне дойде момента да се сдобием с него Blush
Какъв препарат ползвате за аквамейта освен оригиналния на рейнбол-а? 50лв за едно шишенце не ми се дават 😳
Рейнджет ли е при ставката за фуги и прозорци? Каква му е цената не можах да намеря. Някой знае ли?

# 217
  • Мнения: 3
Може да използвате препарати, които не разпенват!
Ние например ползваме за пране на тапицерии на коли на "sonax".
Единствения проблем е, че тези препарати могат по-лесно да запушат дюзите на пръскалката.

За тези, които нямат системата, но искат да я изпробват, може да посетят нашата страница "Rainbow под  наем" : https://www.facebook.com/rainbowrenting/

Общи условия

Активация на акаунт