ФУТБОЛНИ фенове ..::16::..

  • 20 908
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 25
Еееее най-после  Peace Случи се дългоочаквания гол (на Челси) Laughing Вече придремвах  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 280
Торес може и да не вкарва, обаче е супер ценен! Много добър!

# 47
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Бах, и челси ли вкараха... пфуй, е, не мога да слушам биполярно.

# 48
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мпфъх... Саркът не е доволен.  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 412
Ехе, Какчето се разписало. Много се радвам за него, ако ще в Ливърпул /абсурд  Laughing/ да отиде пак ще си го харесвам ... изключителен футболист.  smile3506
Бейл за ФА Къп ли се пази?! Аааа, няма да се разберем така ... ощетява ми фентъзито.  Crossing Arms

# 50
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 Crossing Arms

# 51
  • София
  • Мнения: 25
Айде честито на феновете на Челси и Реал М  Peace Много бира изпиха тея мачове  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 412
Блу, честита победа!  Hug
Честито и на другите печеливши тази вечер.
Утре вече няма да се спи, надявам се.  Laughing
Моите котета отпадат от ФА Къп. А толкова исках те да спечелят този трофей.
smile3518

# 53
  • Мнения: 2 280
Лорен, ама те сега играят за ФА Simple Smile той си игра за първенството

едит: аа, искаш да кажеш, че не  вкарва в лигата Simple Smile и аз го имам.

Ще пусна бенфика - челси 0-1 / апоел - реал - 1-3
Еййй, ако Апоел бяха вкарали 1 гол , щех да поспечеля Grinning

# 54
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Изобщо не изпиха много бира тия мачове, щом не си допих двулитровата... ooooh!

# 55
  • Мнения: 412
Утре ще наваксаш.  Simple Smile
Болтън нямаха късмет. Беше съвсем естествено след случилото се, след целия този стрес да не успеят да се представят на ниво и да загубят. Но пък евала, че стиснаха зъби и го изиграха.
Сега, когато и котките отпаднаха, не знам за кой съм. Май за Тотнъм.  Rolling Eyes

# 56
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А, утре да, да. Тамън ше имам силици.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 89
Веело се българското знаме в Кипър ми казаха Simple Smile
yes
И едни прогнози вървяха цял ден по радиото какво ще се случи ако Апоел бие с 1 гол, вариантите
1-1, 2-1 и т.н  и как при 3-0 за домакина хич нямало да се притесняват в Испания.  Simple Smile Те и сега няма вече за какво да се притесняват, ама поне гол да бяха вкарали и аз разчитах .

Много дисциплинирано играхме. Heart Eyes

# 58
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901

# 59
  • Мнения: 70
88-годишен познавач предсказа титла за Барса при равни точки с Реал
24 март 2012 09:17
Размер на шрифта: T- | T | T+
© Reuters

88-годишният бивш испански спортен журналист Рикардо Пастор предсказа титла за Барселона за сметка на Реал, съобщава каталунското издание „Спорт”.

Пастор е известен с това, че от 46 години насам прогнозира винаги изхода за шампионската титла в Примера, когато остават 10 кръга до края, колкото са и в момента. В 40 от тези 46 случая познавачът е бил точен в прогнозата си.

Както е известно, преди днешните мачове, Реал има 6 точки преднина пред Барселона на върха на класирането.

„Моята прогноза не се базира на някакви свръхестествени способности. Залагам само на математиката, опита си и най-вече на логиката в моите изчисления. Барселона има много малко възможности за грешки. Според мен, каталунците ще допуснат само едно равенство до края и ще спечелят всички останали свои срещи. Същевременно Реал ще загуби два мача, един от които прекия сблъсък на „Камп Ноу”, и ще регистрира едно реми. Мадридчани ще спечелят всичките си домакинства, но ще допуснат пробиви на чужд терен, където ги чакат тежки сблъсъци. Така в крайна сметка двата гранда ще завършат с равен брой точки в класирането – по 94. Шампион обаче ще бъде Барселона заради двете си победи над Реал в преките двубои”, прогнозира нумерологът Пастор.

Винаги, когато възрастният познавач на футбола е посочвал за шампион Барселона, той е познавал. Единственото изключение е през 2006-07 година, когато един гол на Раул Тамудо за Еспаньол в предпоследния кръг обръща везните в полза на „Белия балет”.



  |    Принтирай   |    Изпрати
Етикети:  Барселона |  Реал Мадрид


Общи условия

Активация на акаунт