ФУТБОЛНИ фенове ..::16::..

  • 20 933
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 607
Све впечатлена съм от подписа ти   bouquet

И аз, и аз hahaha......Тя е по Берлускони и Батето........

А Це -  Joy Joy Joy Joy

# 721
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Цеце, много си Убава. Flutter

И аз, и аз......Тя е по Берлускони и Батето........
Това не го разбрах...

# 722
  • Мнения: 11 607
И аз, и аз......Тя е по Берлускони и Батето........
Това не го разбрах...

Напред, ОФЦЕ - Форца, Италия на Берлускони(http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B2%D0%B8%D0%B … D0%BE%D0%BD%D0%B8) - Напред, България на Иван Славков (http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=23 … 3&format=html)

# 723
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Aaaaa, изобщо не направих връзката.  Grinning Помислих, че ме обиждаш на миланистка. Mr. Green

# 724
  • Мнения: 5 077
Ай и аз към ОФЦЕ-те  Mr. Green

# 725
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green, и aз, и аз

# 726
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ееее, не! Ще умра, страхотни сте! hahaha
ОФЦЕ в очакване - все едно сме бременни.  Joy

# 727
  • Мнения: 5 077
Ееее, не! Ще умра, страхотни сте! hahaha
ОФЦЕ в очакване - все едно сме бременни.  Joy

Бременни сме с добри идеи  Naughty

# 728
  • Мнения: 2 280
Сладурчета  Laughing  Hug

# 729
  • España
  • Мнения: 1 216
Хорааааааааааааааааааааааааааааааааа, докато не съм преминала хептен в нечленоразделна реч- ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕЕ ШАМПИОНИ СМЕЕЕЕЕЕ ШАМПИОНИ СМЕЕЕЕЕЕ!!!!
Мъжът ми с неговия отбор вече е новият Шампион на Обединените Арабски Емирства във Фърст Дивизион !!!!!!!!!!!!!! newsm44 newsm44 newsm44  С отбор ,който всички отписваха в началото при това!!!! За протокола да спомена, че съпругът ми вече е шампион в първенствата на 5 различни държави - Либия; Кот д'Ивоар; Тунис; ЮАР ;Мароко и сега в ОАЕ! smile3503
Вече влизаме в Професионалната лига където са Големите Имена и Големите мъни!!! newsm53

Реално остава още един мач до края ня Шампионата, но той е срещу втория след нас, на който водим с 6 точки!!!!

Марадона се обади и той да честити на сънародника си! И аз ставам звИздА  newsm03-трябваше да дефилирам редом до Миг и синовете ни по ТВ! Другата седмица се започва с празници ,коктейли .....

# 730
  • España
  • Мнения: 1 216
Нали сме все пак в държавата на златото и лукса- златна почерпка-

# 731
  • Мнения: 2 280
Йеееее, браво, Ромиии, значи затова бяха палците. Честито на мъжа ти!

# 732
  • España
  • Мнения: 1 216
Даааааа и ти имаш талисманска косвена заслуга! Hug

Ейййй бройте и мен при стадото!!! hahaha Между другото, уфсъ е единствената българска дума ,в която всички букви са грешни, но смисълът е един и същ!!!! hahaha hahaha hahaha
Аз съм от породата Благородна Иберийска!!! newsm03

Да не забравя-Честито на Реал Мадрид и неговите фенове!!!!   bouquet

# 733
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 Hug Ромиии поздрави.smile3501..сега на кой шампионат е ред да вземете купата...може ли да се насочите към МЮ та поне догодина да вземем нещо Praynig

 hahaha и аз искам да съм при ОВЦЕте Flutter ше гледам скоро да се тунинговам  Joyама много са сладки подписите ви

# 734
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Броите ме и мен при офцете....аз съм си такавапо дефолт заради зодията ми.

Честито на всички шампиони, вицешампиони и тн...

Общи условия

Активация на акаунт