ФУТБОЛНИ фенове ..::16::..

  • 20 999
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 282
Баските май  не са същите без Йоренте. Иначе и аз съм за тях, даже мисля, че те ще спечелят УЕФА.  ЧРД на  Рамос Simple Smile
А прочетохт ли за Рамирес,че не разбал, че сме вкарали гол, защото по това време точно му оказвали медицинска помощ и след края на мача в интервю казал, че е доволен от нулевото равенство  Joy

# 76
  • Мнения: 28
А Йоренте е класа, ще блесне на европейското при слабата форма на Торес и Вия - след контузията. Но баските са способни на чудеса и без него в състава си, така или иначе ще го пуснат да премине в друг отбор през лятото.  
Ситуацията с Рамиреш е много забавна, но момчето гори в играта, явно е бил много концентриран, за да не забележи, че сте повели..  Joy  После се е издънил, когато са го интервюирали  Joy

Помня една подобна история (няма много общо, но..) когато във финала за Купата на България в Ловеч, Дончо Атанасов отбеляза победният гол за Берое в 90-та някъде минута и ние взривихме стадиона буквално, той после обясни, че изобщо не е бил наясно с цената на попадението си и е мислил, че има да се играе поне още 20 минути футбол до края..

# 77
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 889
Видяхте ли това?
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17566188
Нямам думи.  Praynig

# 78
  • Мнения: 694
Не можах да повярвам като чух по радиото  Sad
Каква става напоследък? Дано се пребори  Cry Praynig

# 79
  • Мнения: 2 282
Стискам палци на Стенли  Cry  Praynig

# 80
  • España
  • Мнения: 1 301
Боже дано не е истина това за Стенли!!!! Дано има изход!!!!!

Вижте това-   http://corner.dir.bg/news.php?id=10857326
Казах ли ви аззззззз!!!! Прогнози не ме бива да давам и за врачка не ставам ,но още преди време чух в Емирствата под сурдинка да се спряга Моу за Сити и ви го споменах!!!! И съм на мнение, че МС идеално ще му отива на Специалния!

# 81
  • Мнения: 2 282
То това се говори от 2 месеца, но аз лично не вярвам Simple Smile (или не ми се иска) Въпреки, че е резонно.

Роми, за съжаление е истина Sad лечението му започвало още от този уикенд. Аз не знам много за тази болест, но като всеки рак е ужасно тежко...

# 82
# 83
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Стилиян Петров е с остра левкемия



Капитанът на Астън Вила Стилиян Петров е диагностициран с акутна (остра - бел. ред.) левкемия. Новината съобщи официалната страница на бирмингамския клуб, цитирана от всички водещи медии в Англия.
 
Стилиян Петров е развил треска след двубоя срещу Арсенал миналата събота. След това е бил подложен на редица тестове, проведени от д-р Йън МакГинес.
 
Днес диагнозата е била потвърдена от специалистите.
 
„Очакваме да разберем повече за ситуацията около Стилиян. Подкрепяме него и семейството му. Ще обявим повече информация, когато я получим. През това време вярваме, че личното му пространство е най-важно. Стилиян е ценен от много хора и ще получи любовта и подкрепата на Астън Вила. Трябва да му помогнем да стигне до позитивна развръзка", се казва в официалното съобщение на Астън Вила

http://gong.bg/view_article.php?article_id=262321

Стенли е борбено момче и ще пребори и болестта. Предстои му най-важния мач в живота и ние ще му стискаме палци да излезе победител  Hug

# 84
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Астън Вила мислел да отлага мача с Челси, Стилиян настоял да се играе


Астън Вила няма да иска отлагане на мача от Висшата лига срещу Челси утре, тъй като такова е желанието на капитана на бирмингамци Стилиян Петров.
 
Както е известно, Петров бе диагностициран с остра форма на левкемия, което потресе спортната общественост в България и Англия.
 
От Астън Вила обмисляли вариант да поискат отлагане на мача с Челси, но Петров настоял срещата да се играе.
 
Българинът заминава за Лондон, където от утре започва обстойни прегледи и стартира лечение на коварната болест.
 
"Мачът срещу Челси ще бъде първият ден от лечението на Петров. Играчите са сломени от вестта за заболяването му, но се надявам да изиграят мача за своя капитан", каза мениджърът на Астън Вила Алекс Маклийш.
 
Феновете на Астън Вила също планират да окажат мощна подкрепа за Петров по време на утрешния мач с Челси.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=262361

# 85
  • Мнения: 28
Успех Стенли! Бори се и изплувай! Всички сме с теб!  Praynig 



Тази новина ми развали настроението за целият ден.  Sad 

Страхотна рекламата на найк, с мадридиста Надал  Mr. Green
Блу, крада  Hug
Ще я пусна на колежките в темичката за тенис и там има фенки на Ел Торо.

# 86
  • Мнения: 78
От twitter:

Chelsea FC ‏ @chelseafc
Everyone at Chelsea wishes Stiliyan Petrov a full recovery. We're thinking of him and his family.

 Praynig   fingerscrossed   Flowers Four Leaf Clover

# 87
  • Мнения: 2 282
Тим Кейхил: „Мисля за теб и семейството ти, Петров. Още една причина да погледнем в семейството си, и да не взимаме всичко за даденост. Страхотен човек и професионалист.“

Якубу Айегбени: „Много тъжна новина. Мислите и молитвите на моето семейство са със Стилиян Петров и неговото семейство, толкова добри хора. Оправяй се!“

Стан Колимор: „Стан Петров, има цяла армия от фенове на Вила по света, които са с теб. Оправяй се приятелю! Обичаме те!“

# 88
  • София
  • Мнения: 25
Какво се случва напоследък Sad Дано всичко със Стенли бъде на ред.  Praynig Praynig Praynig

Ето го и Муамба, изглеждащ доста по-добре Simple Smile
http://www.dailymail.co.uk/sport/index.html
П.П съжалявам ако вече е коментиран, нямах време да погледна назад в темата днес  Embarassed

# 89
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Херо към Стенли: Кураж, момче!



"Като гръмнат съм, не знам какво да кажа”, едва промълви Димитър Димитров пред вестник „Труд“, след като научи новината, че капитанът на българския национален тим по футбол Стилиян Петров е с остра левкемия.
 
Именно при Херо Стилиян Петров направи дебют в националния отбор, за да стане рекордьор по мачове с екипа на България.
 
“Оставете ме мен, възрастен съм - продължи през сълзи треньорът на Черноморец. - Той е младо момче. Не мога да го повярвам. Стилиян беше един от първите, които ми се обадиха, когато разбраха за моята болест. Обичам го като син. Мога само да му кажа: “Кураж, момче! И късмет!” Няма да забравя как Стилиян беше резерва в ЦСКА, а аз го викнах в националния отбор. Великолепен професионалист, истински мъж, баща. Стискам палци да се излекува!”
 Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт