Пролетта дойде с 60 на 30 в полза на момчетата, но каква ли ще е АВГУСТ четата?

  • 21 881
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
http://www.bioslunceluna.com/shop/kozmetika/meditzinska-kozmetik … rmene-weleda.html Вижте това.
Към ЛЛЛ: Как мога да си внеса членския внос, ако не чрез начините написани в сайта. Т.е. ако не през слетка на пощенска банка или през И пей има ли др. начин?

# 16
  • София - град
  • Мнения: 141
Като казахте откачени сънища. Сънувах че моя мъж ми изневерява точно на 16 март (!  Laughing) като го питах защо, отговора беше :"Ами защото ти си дебела"  Crazy Смятайте какви вътрешни терзания са ме обхванали хахаха , въпреки че не съм от хората които се впрягат явно на подсъзнателно ниво това е основна тема  Laughing Laughing Laughing
За това пък съм убедена че подобно нещо не може да се случи. Но като се събудих бях обляна в сълзи направо хлипах.... Гадна работа са сънищата  Crossing Arms

Ама на Шехи съня е много як, няма ли да е жестоко да ги виждаме постоянно какво си правят вътре  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 070
И на мен ми се струва, че би било суперско с прозрачен корем.
Соф, за съжаление понякога сънувам кошмари в които мъжът ми ми изневерява, може би понеже това ми е един от страховете. Но пък сънувам ,че и аз му изневерявам така че сме квит. Embarassed Wink А ти си тооолкова дебела, че чак ще се счупеш.

# 18
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте момичета  Hug
Аз да се запиша също в новата тема.Нямам време от няколко дена да пиша и чета.С бебка сме добре,бащата почва да свиква с това,че ще има щерка,а не син  Heart Eyes
Блонди темата е супер,както винаги и в много пролетно настроение  Simple Smile Дано до края на темата вече всички да имаме щъркелчета Simple Smile
Лека нощ от мен и лека работа на всички през новата работна седмица!  Hug

# 19
  • Мнения: 844
Честита нова пролетна темичка! Блонди   bouquet

Аз да си призная . едвам смогвам да прочета последните 10тина стр... Сега времето е хубаво и гледам да изкарвам дребния навън ,че иначе е нещо страшно...

Ех ,много щъркелчета  имаме на 1стр... Аз незнам кога ще разбера пола , последните 2 пъти нищо не се вижда - или ще е момиче ,  или някой срамежив мъж  Grinning Тази седмица ще чакам резултатите от 2рия БХС ... това е по-важно Simple Smile

За сватбените трепити - аз сега помагам на една моя притяелка за организирането на сватбата й . Много ми е хубаво , особено като съм минала по този път и сега съм доста по-ориентирана.. Един съвет - най-важните фигури от сватбата е фотографа - запечтва един от най-хубавите и неповторими моменти в живота ви , наблегнете на качеството Wink  ! ( аз например диска от сватбата ни , не съм го гледала , но пък снимките съм гледала многооо пъти... ) За поадръците Лоа е предложила добър вариант. На нашата сватба получхме съвсем малко подаръци , повечето ни дадоха пари  Grinning
Много ми е интересно каква рокля ще трябва да си ушия аз за юни масец  newsm78 Предполагам ,че каквото и да сложа ще съм леко  Sick Сега съм вече +4 кг, надявам се да смъкна темпото (ще спра хамбургерите  Blush , че много ми се хапва )

За сънищата- и аз сънувам страшно много. Все разни небиавлици ... Абе и аз изневерих на моя мъж  на сън  Mr. Green

За коша за новородено на количката Х-лендър - Аз мисля ,че количката е подходяща да се използва без този кош. Има пълно легнало положение и е добре затворена .  Няма как да изпадне бебето ! Чувалчето не става за август-септември , защото на бебето ще му е топло с него.
А между другото , моделите за 2012 са супер... Има мн хубави цветове  Wink

# 20
  • Мнения: 42
а някой ходил ли е в аутлета на 9+? интересно ми е дали има колички на по изгодни цени?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Запис и от мен Hug
Сънят на Шех е много як, понякога ми се иска и на мен да е така Crazy В събота бяхме на лекар и всичко беше 6, а вчера пак ме налегнаха идиотски мисли, един-два пъти клекнах и се наведох напред да наместя една саксия и като ми се заби мисълта дали не съм го смачкала беб - няма отърване Crazy А док ми каза, че с нетърпение чака да претръпна и да спра да мисля идиотщини. Да бе, да ooooh!
За сватбените вълнения - rossy-pm е много права за фотографа - много е важно да е добър и да има въображение, за да не станат снимките тип масовка. Ние на нашата сватба по финансови причини се отказахме от видеооператор, имахме само фотограф - наистина снимките са най-големият спомен. Е, и едно любителско видео си гледам от време на време Laughing Другото много много важно е ди джеят, защото в повечето случаи, ако нямате отделен водещ именно той е човекът, който "води парада" и прави купона. Ох, хубави са тези неща, с нетърпение ще чакам снимките и разказите ви Hug

# 22
  • Мнения: 393
Добро утро мамчета Simple Smile

Страхотно заглавие Блонди, благодаря!   bouquet

Вече си имам малък и сладък кръщелник  Mr. Green

Попрочетох назад и не на време, но... по китайската таблица на мен ми показа обратното и за двете деца, но по календара с обновяването на кръвта показа както си е.

за мазането и кремчетата - като с всяко друго нещо - според кожата. Аз все още се мажа като Шех, но съм заложила не на лимон, а на невен. Приятелката ми работи в Арома и твърди, че тази серия кремове от край време си е много добра.

Утре съм на консултация, а вечерта на годишно тържество в ДГ. Simple Smile

После ще се включа пак Simple Smile

# 23
  • Мнения: 76
Да се включа и аз в новата тема. Благодаря на всички момичета за съветите с подаръците  Hug
За гърдите ми мойте продължават да си растът  Sunglasses , но за сметка на това не са пораснали кой знае колко много щом все още си влизам в част от старите сутиени.
rossy-pm не се притеснявай за роклята има толкова сладки моделчета подходящи за големите ни тогава кореми Wink и какво е това "ще изглеждам  Sick" ти си бременна, нормално е да си качила някое и друго килце ако ще те успокой аз съм +6  Laughing и като гледам съм ги качила главно на дупето  Laughing Laughing Laughing
dbs Честито ти момченце.  Hug

# 24
  • Мнения: 71
Добро утро, момичета!

Блонди, благодаря за темата bouquet.

Относно таблиците на мен руската ми показа вярно, а китайската не.

За подаръците за сватбата ние бяхме предупредили роднините, че предпочитаме пари и пак получихме и доста полезни подаръци и парички събрахме.

Искам да успокоя Ивка_777, че и на мен с Ная на феталната ми бяха казали, че има кисти в мозъка, но ще изчезнат постепенно. Аз тогава изобщо не бях чувала за такова нещо и така се ошашках също като теб. После естествено стана така, изчезнаха си и даже напълно бях забравила за това, докато ти не го спомена. Така че не се притеснявай и мисли положително, както и сама си решила.

И мойте гърди много наедряха, направо не мога да повярвам. Моя мъж все ми разправя, сега разбирам какво е да имаш жена със силиконови цици, хем са големи, хем не може много да ги мачкаш и да им се радваш  Laughing.

# 25
  • Мнения: 577
Добро утро!

Записвам се да ви следя. Блонди,   bouquet Много пролетна тема, като времето и дано като настроението ни.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 7
Добро утро, момичета!   bouquet Коментарът за силиконовите цици на мъжа на Жижа много ме разсмя - добро попадение  Joy И моите "бухнаха" и изглеждат като силиконови.
За мамите от Варна /и Добрич/ - аз съм твърдо ЗА срещата, надявам се скоро да се организираме. И без това ми се струва, че повечето се въртим около Майчин дом Simple Smile. Днес съм на ФМ и нямам търпение да видя бебчо, пък и да получа някой нагледен материал, който да пратя на татито, че той е в чужбина и чака с нетърпение.
Блонди - идейна и артистична както винаги - голямо благодаря, че ни даваш поле на изява всяка седмица!  newsm51

# 27
  • София
  • Мнения: 4 493
Ле ле е е е това в заглавието вярно ли е ? Толкова много ли са момченцата, еми че то ще настане бой за момиченцаааа след години  Joy

# 28
  • Мнения: 2 052
Браво на Блонди, пак си имаме чудесно заглавие на темичката   bouquet
За гърдите - моите са малки и нямам проблем със сутиените, сега не мога да им се нагледам какви хубави са станали, жалко, че няма да си останат така  Joy Мен пък друго ме притеснява - едната е твърда като камък и вените ми се виждат, а другата не  newsm78
За подаръците за сватбата ние не сме казвали какво искаме, но почти всички ни дадоха пари, защото знаеха, че всичко имаме, отдавна си живеем заедно и нямаме нужда от нищо.
За мазането - всяка кожа си е различна, аз съм с олио на Хипп и за сега съм доволна, добре ми действа на кожата.

# 29
  • Мнения: 0
Хайде и ние с бебчо в новата перфектна темичка  Laughing
Нека страхотното пролетното настроение да не секва.  Hug
Четата да е шарена пък с бой или не пек ще е весело.
Много усмивки днес.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт