Пролетта дойде с 60 на 30 в полза на момчетата, но каква ли ще е АВГУСТ четата?

  • 21 886
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Блонди, недей да скромничиш,това,което правиш е много за всички нас!  bouquet
Ах как искам и аз най-сетне да си имам щърелче.Днес съм на ФМ и дано вече си покаже пишката baby_neutral

# 46
  • Мнения: 11
Ето ме и мен най-после,последно време само ви чета набързо,че нямам време за писане.
Преди малко се върнах от ЖК всичко е ок с бебчо.
Имаме си розови гащички  stork-girl най-после след толкова чакане.
Много приятно време само за разходки,такова едно пролетно,свежо.
Усмихнат ден на всички.  bouquet

# 47
  • Мнения: 27 524
Дудинка, честито розово шъркелче.  Hug

Моля, не прекалявайте с тях, защото ще ми направите заглавието невалидно  Joy

Ив4е Пиф4е, чакаме те с отчет и шъркел после  Hug

А, да кажа за Замундата - благодаря пак от сърце на всички, които ми писаха,  Heart Eyes ама пак не става. Влизам в профила, пускам линка, обаче не може да тръгне, все едно няма нито един сийдер. Явно има допълнителна защита някаква. Здраве да е  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2
За щъркелчетата, и юлските бебоци са със същото съотношение, но юнските са 50:50. Странна работа или тепърва ще се показват срамежливите госпожици  bouquet

# 49
  • Мнения: 57
Здравейте Simple Smile
засилих се и аз за добро утро, ама то 11 ч минало  Whistling

Чудна темичка и наистина интересна пропорция... дали така ще си остане...

И аз в сряда съм на ФМ, ама повече нищо няма да гледам или да чета преди това, че за малко да се притесня пак...  ooooh!
Искам само позитивни мисли... мда... Дано всичко е наред, пожелавам го и на всички, които им предстои преглед! И единствените изненади да са цветни гащи  Mr. Green

От петък имам кантар, ама го заобикалям от далеч... голям страх ми държат тия машинки, хич не ги обичам.... последно бях +4 или 5 но гледам да не им се шашкам

Иначе вече съм в 21 г.с. и гърдите ми са малко пораснали... по-скоро са се изпълнили, а корема... не знам, не ми се струва кой знае колко голям...особено някои дни. Честно казано и аз малко се чудя, че преполових бременността, а определено който не знае... може и да не предположи. Аз го отдавам на структура, а и сигурно ако бях по-слабичка щеше повече да ми личи...
Повече ме учудва това, че  Blush още  усещам бебо...  Embarassed надявам се не е повод за притеснение, ама ...



Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 12:15 от irony

# 50
  • Мнения: 4 070
Момичета мили и прекрасни,и аз съм + 4-5 , ама все пак съм и почти в средата на бременноста и още 10 да кача(е надявам се да са по- малко) пак ще съм в нормите.
Еми, аз не мога да повярвам че в седмиците в които сме, а аз съм в най- задните седмици, има жени на които не им личи, то даже на Софи й личи доста. Laughing Не се шашкай още за кг. има много жени,дето на края качват по- малко.  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 482
Блонди, много се смях на заглавието Simple Smile
Кашпичке, чудех се къде си и как си!  Hug
Гунди, аз мисля че накрая се качва най-много, не ми се вярва да качваме малко точно тогава  Wink
magi_g, не, не се престраших да вляза в басейна... Стори ми се, че не е тупнало сега басейн, устисках до тук без гъбички, не че е задължително да хвана, но е възможно, поне да не ме е яд на себе си. Hug

Момичета, на вас взимат ли ви секрет всеки път, на мен досега само веднъж - когато се записвах на ЖК. То по-скоро към вас, които ходите на платена ЖК може би, че по ЗК е ясно.

# 52
  • Мнения: 59
Здравейтеее!  wavey
Ей така става - като кажа че ще пиша пак след малко... да се разбира след 1-2 теми  Mr. Green Mr. Green
Поне ви попрочетох, но имах към 80-90 странички...доста зор видях. Имаше доста теми по  които бих се включила, но...вече няма смисъл, сега начисто и наново започваме пак. Wink

Аз бях на фетална миналата седмица, засега сме  stork-girl. Всичко с бебка е наред, но се ошашках - оказа се, че плацентата ми се е смъкнала много и се е залепила на разреза от секциото. И моята докторка 3 пъти повтори как това е проблем, но не ми обясни какъв и колко голям проблем е. Само ми каза че ще има проблем със евентуалното следващо секцио. И оттогава като че ли още повече започна да ме боли, пристяга... и на работа започнах да искам само да посядам.... А вкъщи съм с двама болни мъже и почивката и леженето ми е мисия невъзможна...  Sad И съм станала невъзможен киселяк - за всичко се обиждам,за всичко рева - по 10 пъти на ден - гледам новините -рев, изпускам си трамвая и закъснявам за работа - рев, не ми отстъпват място - рев, Бобо иска да го гушам - рев. Чувствам се безпомощна и така все едно за да оцелее едното дете, трябва да жертвам другото... (айде и сега рева)... Абе изобщо не мога да се понасям... Но си давам сметка колко съм непоносима и от днес се вземам в ръце!  Peace

Засега ви пожелавам слънчев ден, че малката горяща топка се събуди...!  Hug

# 53
  • Мнения: 4 070
Би Би, аз самата качих по- малко последните месеци предния път. Дори двайсет дни преди раждането свалих 2 килограма. Въпрос на структура и т.н. Има тема за качването по време на бременност там съм чела и за др. такива случаи. Hug Как си ти? И според мен си направила добре, че не си влязла в басеина. Wink

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Elsun,
спокойноооо Hug От паника може да те заболи и още как, ела ме виж мен като си внуша нещо  ooooh! А лекарката ти защо те шашка така, без да ти обясни? Най-вероятно просто трябва да се следи по-внимателно.
bi_bi,
хубаво си направила с басейна, няма да избяга, живот и здраве после има да ходим по басейни. Аз не бих рискувала също. За МБ веднъж са ми вземали досега, доколкото съм чела е добре да се следи редовно в последните месеци.

# 55
  • София
  • Мнения: 482
Елсън, горе главата! Няма връщане назад, така че се стягай! Hug
Гунди, добре съм, днес съм си вкъщи!  Hug

# 56
  • Мнения: 7
Здравейте коремчета !  Simple Smile  От известно време следя темата,но чак сега се престраших да ви пиша  Embarassed
Терминът ми е на 21 август,все още незнаем пола ,но живот и здраве на 11 май сме на ФМ и ще ни кажат.По този повод да питам някой бил ли е при д-р Павлова в МЦ Марковс?

# 57
  • Мнения: 414
Sashkova Стори ми се ,че спомена нещо за Марков?Някакво предаване ли е имало с него или newsm78 ? Стана ми интересно.Ако да къде го даваха да го намеря да го изгледам? Hug
п.с. Блонди супер темичка Hug Отново   bouquet

# 58
  • Мнения: 577
 Elsun, action032  Горе главата, и тия емоции ще отминат....


По въпроса за секрета - още не са ми вземали, всеки път ми гледа  шийката или с коремния или с вагиналния ехограф и незнам дали нещо не му харесва в картинката, но всеки път ми казва: Хайде да не пипаме още, следващия път..... Та сигурно съм единствената без взет все още секрет. Но и нямам кой знае какви оплаквания.

feisi, в предната тема имаше линк с преглед на живо при Марков. Предполагам, че него коментират - аз лично не го гледах, че ми беше лош интернета, а сега не ми се рови да го търся.

Пенелопе, добре дошла - 11.05 - това трета ФМ ли е? И чак тогава ли ще ти кажат пола?

# 59
  • Мнения: 541
Здравейте мами  Hug
Блонди, благодаря и за тази хубава тема   bouquet
При мен нищо  интересно няма, за това и не пиша често  Grinning
Хубав и слънчев ден, в Русе е доста ветровито и ми се пообъркаха малко плановете  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт