Пролетта дойде с 60 на 30 в полза на момчетата, но каква ли ще е АВГУСТ четата?

  • 21 903
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Аз ранна ФМ не съм правила и на 11.04 ще ми е първата в 21 г.с. .... аз май бях написала пфф много съм се ошашкала явно вече с тези доктори,прегледи....

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 12:50 от penelope86

# 61
  • София - град
  • Мнения: 141
Хахаха Гунди "дори и на Софи й личи" хахах много мило ми стана. Йее личи ми  hahaha
 
Аз също не съм правила ранна ФМ, но прегледите до сега по нищо не отстъпват на официалната ФМ. А иначе чакам 20 седмица та да я видя на 4D и да си запиша на дискче прегледа. Вижда ми се малко прекалено да искам всеки преглед на запис  Laughing 


Честито на новонаучилите пола  Hug

# 62
  • Мнения: 27 524
Елсън, честити розови гащи  Hug Сега ще опропастите всичко, знам си аз  Joy

Пенелопе, добре си дошла  Hug

На мен секрет не ми взимат изобщо. Не мисля и че ще ми взимат. За какво ви е този секрет?  Thinking

# 63
  • Мнения: 98
feisi,заповядай http://play.novatv.bg/play/235549/
Elsun ,не се притеснявай,и аз съм така,всеки ден си рева за нещо,вече не ми прави впечатление,пък и хората около мен свикнаха Laughing,всичко е от хормоните.
На мен досега не са ми взимали секрет за микробиология,въпреки,че съм на платена консултация,чудя се дали е нормално,следващия път ще питам.Шийката на матката ми я мериха едва сега,на последната консултация-беше 3,11,уж нормална.

# 64
  • Мнения: 57
Честито на разбралите пола... хаха, тази седмица да не завали в розово  Whistling

penelope86  дали нямаш предвид на 11.04 Simple Smile, ако съдя по лентичката ти, по-скоро тогава си 21 г.с.

На мен са ми вземали само веднъж секрет... след първия преглед по ЖК...

Момичета много съм отнесена, преди 2 дена в един магазин за бременни ми казаха за една лекция, която организират на 31.03... имало информация във фейсбук страницата им, обаче изобщо не се сещам как се казваше  ooooh! на Солунска е магазина, до Камерънс...

# 65
  • Мнения: 4 070
Софи, една позната казваше за себе си, че била като спагет глътнал боб. Wink Hug

# 66
  • Варна
  • Мнения: 25 317
Аз си мисля, че МБ е задължителна за последните месеци и ако излезе нещо да се лекува, иначе има голям риск някоя инфекция да се лепне на бебето при раждането.

# 67
  • Мнения: 27 524
Софи, една позната казваше за себе си, че била като спагет глътнал боб. Wink Hug

А защо не като змия, глътнала овца?  Mr. Green

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Привет Hug.Писах,писах и пак нещо се бъгна.Връщам се от преглед и с радост ще допринеса за отбора на момиченцата Grinning.Блонди  bouquet,поздравления за чудесната тема!Ако е възможно едно stork-girlза мен Embarassed.Все ми се искаше да нямам нови притеснения,но се оказа че дясното бъбрече на бебка било уголемено,но пък си има пикочен мехур,което било добре.Сега ще прочета инфо за това,дано не се шашна допълнително.Ехокардиография ще правим към 28 седмица,сега било още рано за сърчицето.Покрай това бъбрече и обясненията естествено забравих да питам за детокса,но съм +4 кг,а корема ми е огромен ooooh!.Магнезия си мислех,че ще ми намали дозата,но каза да продължавам с 1500мг на ден.Сега ще прочета нещо за тези бъбречета,ако някой се е сблъсквал с нещо подобно ще може ли да сподели Praynig.Слънчев и усмихтан ден момичета Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 484
...
На мен секрет не ми взимат изобщо. Не мисля и че ще ми взимат. За какво ви е този секрет?  Thinking
За да се направи микробиология, ако има нещо, да се лекува.

Момичета, нещо се шашнах преди малко - имам страхотно подут корем от няколко дни, не мога да ходя до тоалетна, в началото на бременността беше от утрогестана, но това продължава и сега. Та преди малко след болки в тоалетната се изляха и някви води от мен, не знам дали ми се пишкаше и се шашнах да не ми изтичат водите с това напъване...

# 70
  • Мнения: 4 070
Софи, една позната казваше за себе си, че била като спагет глътнал боб. Wink Hug

А защо не като змия, глътнала овца?  Mr. Green
Ами понеже е като Софи- висока, тънка и с не толкова голямо коремче Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 29
Би-би, спокойно, сигурно е било от напъването и си е урина. И това не се получава само от утрогестана, аз никога не съм пила, а също от самото начало - намалиха посещенията по голяма нужда, т.е. през ден или през два, а не всеки ден. Нормално е, заради перисталтиката, която намалява Wink А и по възможност избягвай напъването - защото може да предизвика отлепване на плацентата. На една колежка и стана така в 7-8 месец.
Пенелопе, добре дошла    bouquet
За микробиологията- взима се веднъж в началото и после към 32-34 г.с. Ако през останалото време има признаци за нещо - също.
Честито на разбралите пола  Flutter

# 72
  • София
  • Мнения: 484
Аз никога не съм имала такива "запечени" проблеми Mr. Green, дори и с първата бременност, много се уплаших, ух...

# 73
  • София
  • Мнения: 29
Аз никога не съм имала такива "запечени" проблеми Mr. Green, дори и с първата бременност, много се уплаших, ух...

Редактирах се горе и допълних нещо Simple Smile

# 74
  • Мнения: 27 524
И аз знам, че се взима само в началото един път, после ако има оплаквания или признаци, ама чак пък всеки месец ей така...  Thinking

Принцеса Лея, честито момиченце и на теб.  Hug За бъбречето - не се притеснявай. Сигурно ли е, че е уголемено? И каква евентуална причина изтъкнаха?

Би би, не може да са водите. Следи се сега, ако не продължава да мокри по бельото ти, значи всичко е наред  Hug

Гунди, разбрах аз, просто казвах, че и змиите са дълги и слаби, не само спагетите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт