Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 126
  • 624
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 54
Само с витамин Ц-то ли успя да го свалиш толкова? Ама пък моето е напластявано яко...  Thinking

# 121
  • Мнения: 13 625
O, не. После ме "праха" с блондор за 10 мин. и с един обезцветител на Лореал. И въпреки това има още.
Аз за това реших да сложа край на този тормоз и да се концентрирам само в/у запазването на косата. Ти си ми я виждала колко е дълга и определено не ми се иска да съсипя всичко.
От сега нататък само миене веднъж в седмицата и най-добрите продукти за коса.

# 122
  • Мнения: 54
Пази си я на всяка цена, прекрасна коса имаш.  Hug

# 123
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Според вас с кое е по-добре да пробвам: с витамин "С" или с деколор? newsm78 С кое ще има по-добри резултати? и да ви питам като ви сваля витамин "С" боята отдолу косъма риж ли остава, т.е само на окислителя, който е бил в боята.....ох, незнам дали ми разбрахте питането ooooh!.....

# 124
  • Мнения: 390
какво значи "по-добре" за теб? по-щадящо или по-бързо? с вит.С няма как да е ефикасно - иначе щеше да се прилага във всеки салон. при мен мазането с вит.С, лимон, кисело мляко, минерална вода и т.н. не дава бърз и задоволителен резултат. червенее доста и съм трицветна, като броим и белите коси. но преценявам, че моята коса не би понесла химии.

# 125
  • отсреща.
  • Мнения: 94
Абе мацки..аз само едно не разбрах..защо постоянно все нещо им правите на тези коси или ги обезцветявате или оцветявате после искате да не се увреждат?Наистина не разбирам!?  newsm78

# 126
  • Мнения: 16
Снощи си направих маската стоях само 50 минути с 40 таблетки витамин C. Да има ефект не е огромен в корени те е най-силен на долу по кичурите ми се червенее леко. Надявам се че след няколко пъти ефекта ще е видим. Косата ми изглежда супер има страхотен блясък може би от витамина. Направих я с шампоан Кра Кра който мирише на дъвка аромата е страхотен, както и блясъка. Иначе ако някой желае да подхрани косата ти маската е : свинска мас ,ром и оцет. Правила съм я върху тъмна коса не зная как е за светлите,но подхранва невероятно много. Ако се прави 2 пъти в месеца след няколко месеца ще видите ефекта. Simple Smile
oceta zapechatva cveta v kosama,ako iskate da svalite boqta ot kosata si maski s ocet ne sa za predpo4itane

# 127
  • Мнения: 16
потвърждавам,че витамин С премахва боя за коса Simple Smile

# 128
  • Мнения: 16
И аз мисля, че ми е паднала доста от боята, тъй като тези дни пробвах и маската с мед и канела и доста ми изсветля косата, чух и за витамин С-то ще пробвам и това дано да е достатъчно и да ми станат кичурите както искам Simple Smile
kakva e tazi maska s med i kanela 6te spodelish Li Simple Smile

# 129
  • Мнения: 2 110
Не разбрах само на измита/чиста коса ли се слага или може и на  не измита ?
Някой пробвал ли е с лимонов сок и витам Ц без шампоан или да не творя измишльотини !

# 130
  • Мнения: 2
искам да споделя моят кошмар с косата ми,преди две години реши да се къносвам с индийска кана  тъмно кафяво с червен отенък,а  естествения цвят на косата ми е тъмно русо и оттам нататък какво ли не правя за да я премахна боядисах се не хвана ходих на фризъор първо ми направи руси кичури и след това ме боядисва но пак тъмен цвят и вече от година и половина редовно се боядисвам,какво да направя да си възвърна цвета на косата подстригвам се редовно за да расте по бързо,а косата ми расте много бавно,правя си маска с тривитамин. но няма ефект моля за  съвет 

# 131
  • Мнения: 21
Олее, добре че ви открих. Отдавна искам да изсветля косата си, че с този черен цвят ми омръзна, но като отидох на фризьорката си ми заяви, че щом не съм се правила с про бои няма да ми стане номера, т.е. много и труд и коса ще падне Laughing Сега ще пробвам с вит С и ако има ефект ще пиша. Hug

# 132
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен! Аз също съм с черна коса и упорито се боря с премахването на този ужасен цвят и мисля, че се получава. След като прочетох тази статия веднага изпробвах маската и мога да кажа, че от три процедури вече има доста голяма разлика, да кажем че косата вече ми е към доста тъмните червеникави отенъци. Мисля да пробвам с още около 5 процедури и тогава да се боядисам с цвета, който искам ( цветът, който искам е много светло кафяв). Как мислите ще стане ли това, което искам и знаете ли  дали може шампоанът да се подмени с някаква друга течност, която е по-щадяща за косата?

# 133
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Мацки вижте какво открих за преминаване от черна към по-светла коса. Незнам подробности, даже дали я има тази боя в България, но се впечатлих: 
http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?productId=xlsImpprod620078
Доколкото разбирам е за черни коси само....

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 20:10 от мартина

# 134
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ох,много ми трябва такова нещо Confused Моят цвят е тъмно-кестеняв с червеникави оттенъци и засега безуспешно се опитвам да премина към светло-кестеняво-изсветлявах и с вит.С,съвсем лека разлика има,ще пробвам още 1-2 пъти,колкото да сваля по-тъмния цвят и ще боядисвам с по-светло Confused

Общи условия

Активация на акаунт