Премахване на боя за коса с витамин C

  • 224 681
  • 626
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Кажете ми какво е съотношението на ампулите и балсама?
Тоест за дълга коса, колко ампули да взема и колко балсам ще е нужен..?
Страх ме е да не прекаля с витамина, не че знам какви са последиците но....

# 406
  • Мнения: 46
Освен да ти изсуши косата нищо друго Simple Smile

# 407
  • Мнения: 4 862
Да попитам тази маска с канела и мед за изсветляване ли я ползвате или за премахване на червен оттенък? Аз например ако си намажа косата с масла и я загрея със сешоар,  ми пада част от боята..Може да пробвате, аз обаче се боядисвам с безамонячни бои...

# 408
  • Варна
  • Мнения: 200
Здравейте! Страхотна тема! Довечера ще пробвам и аз! Дано имам успех!

# 409
  • Sofia
  • Мнения: 858
искам да попитам колко пъти се прави маската преди да се боядисам с боя и изсветлява   ли всеки следващ път?

# 410
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 806
Аз например ако си намажа косата с масла и я загрея със сешоар,  ми пада част от боята..Може да пробвате, аз обаче се боядисвам с безамонячни бои...


И амонячните бои падат от маслата.  Peace

# 411
  • Sofia
  • Мнения: 858
искам да попитам колко пъти се прави маската преди да се боядисам с боя и изсветлява   ли всеки следващ път?
някой може ли да ми препоръча хубава професионална боя  с карамелен златист цвят?

# 412
  • Мнения: 11 004
Влизам да споделя ...
ВЪЗХИТЕНА СЪМ.............. Hug Hug Hug Hug
Направих сместа купих някакъв бебешки шампоан за 2.29лв. купих Витамин Ц от 500мг. сложих 6 таблетки в един плик , плика в ( кърпа да не се скъса) бухнах два три пъти с чука за пържоли стана на прах. Изсипах прахта в шампоана разбърках с четка докато се миксира добре то става за секунди.
и намазах по косата ! Сложих си шапка за баня отгоре , седях 2 часа и влезнах да се изкъпя , сложих маска. Изсуших се и  Shocked 3 тона по светло.

# 413
  • Мнения: 83
Ох че ви завиждам,искам и моята коса да беше така изсветляла....но не стана ,три пъти правих маската и все червеникави отенъци останаха но като цяло си е тъмна косата ми,ще опитам и това с канелата дано от тази маска се махнат поне червените отенъци.

# 414
  • Мнения: 72
И аз не вярвах, ама... стана  Grinning
Първо мацах 5-6 пъти с деколор. Остана си доста тъмна. След това попаднах на този метод и още същата вечер пробвах. Изсветли се доста. За жалост сглупих и сложих уж професионална, уж светъл карамел, но уви... стана тъмен махагон #Crazy Хайде пак цапотене с витамина и от тъмния махагон не остана и следа.

# 415
  • Мнения: 1
Вчера се боядисах за първи път с без амонячната на Лореал. Моята коса е пепелява, а сега е шоколадова. Разликата не е огромна. Та, искам си пак стария цвят (след второто миене, медените отенъци изчезнаха от боядисана ми косица). С витамин Ц ще се получи ли ?

Последна редакция: ср, 05 ное 2014, 11:10 от nina1313

# 416
  • Мнения: 1 301
Онзи ден бях тръгнала да си купувам изсветляваща паста, стигнах до ДМ и една продавачка там ми каза защо не пробвам с витамин С и шампоан Бочко. После намерих тази тема. Мисля довечера да пробвам и аз.

# 417
  • Мнения: 5
пълна глупост това с витамин C

# 418
  • Мнения: 1 301
На два пъти пробвах, но не забелязвам резултат. Иначе смесих 80 таблетки (от 100мг) с 200 мл. шампоан Бочко (розов с една русалка отпред мисля беше). Вторият път пак толкова вит. С, но с един друг бочко с таралеж - жълт, който имаше много течна и непенеща консистенция и съответно хич не се разнесе добре. Трети път мисля да не пробвам.

# 419
  • Мнения: 372
Ох че ви завиждам,искам и моята коса да беше така изсветляла....но не стана ,три пъти правих маската и все червеникави отенъци останаха но като цяло си е тъмна косата ми,ще опитам и това с канелата дано от тази маска се махнат поне червените отенъци.

Не искам да те разочаровам, опитай, ако искаш, но червените отенъци няма да паднат с такъв тип третиране. Ако искаш да ги тушираш, след процедурата ти трябва коректор(какъвто слагат в боята или се добавя допълнително).
Аз се бях потъмнила една година(в старите ми постове в тази тема можете да видите) и правих маската с витамин Ц. Падна много от боята, но станах като морков, разбира се. После тонирах с коректор и нещата си дойдоха на мястото.   Blush

Общи условия

Активация на акаунт