Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 121

  • 114 651
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Цолова то може би проблема беше в жегата докато седя тортата в колата ,макар и на сянка ,а и аз нямах много време да я чакам да засъхне ,макар да беше се напукала за 1 час.
Бетина 33 - много е сладка тортата ,обичам по нешарени неща,2-3 цвята -най ми допада.

Вижте какво сътворих,дано успея да го запазя до събота ,за да стои в средата на тортата

Последна редакция: сб, 05 май 2012, 18:25 от kk38

# 736
  • Мнения: 22
Здравейте! Тъййййй, не мога да повярвам- кухнята ми е подредена, няма тесто, бои и нишесте навсякъде Mr. Green/ до понеделник, но все пак!!!/И имам време да седна пред компютъра без да бързам LaughingМного красиви неща напускахте!!!
Албенче, пчеличката Мая ми е фаворит!!! Как се справи с проблема с крилцата? На снимките си изглеждат съвсем наред! Дивина, много щастливо детство желая на Сами!!!Страхотна торта си му направила! И патенцата, и охлювът са си съвсем на мястото Grinning Патри, не знам дали заслужавам да си ми фен, но аз на теб СЪМ определено и то най-вече заради неизчерпаемата ти енергия!!!Талантът си го имаш!Като ти гледам колите - няма скоро да се престраша да правя такова чудо!!! Ани-д, великолепна е тортата на Матео!Още веднъж-да ви е жив и здрав! А меченцето с кривата единичка ми хареса повече Laughing Дарлинка, и твоята кола е много хубава/ за калниците са ти казали Wink/ Ангелова, Руми, известен или не- твоят сорт лалета на мен ми харесва!!!Жалко за чучура SadТи не му ли беше сложила вътре шишче поне, или въпреки това падна? newsm78 Мишока, мерси, че хареса ОНОВА нещо Laughing Те, хората, казват да се пазим от беса на тихите... Laughing КК38, много нежни торти! Исобено ми хареса числото! ДТ, вече съм ти фен!!!Стилът ти е уникален! Давай следващата!!! Бетина33, обожавам ягоди и познай коя от тортите ти ми легна на сърце LaughingДетската, със Снежанка, носи много настроение, а бебешката е самото изящество!!!Браво! Сиси7510, даааааа, бива те!!!Великолепни букети!!! Стаси76, от днес за утре, ама пък много красива, браво! Мадагаскарска,благодаря, че хареса тортата ми! По въпроса ти- няма тайни, няма конкурс Laughing Моя е грешката, че не съм публикувала списък с имената на близките и приятелите си Laughing Тогава нямаше да се пораждат " странни въпроси".Това, че имам приятели, които са известни в определени среди, не ги прави по-малко мои приятели Laughing А аз , просто, такива подаръци правя, защото това умея LaughingИ само за сведение- отстъпки, привилегиии и подаръци НЕ ПОЛЗВАМ, когато съм клиент на приятели, защото и аз НЕ ПРАВЯ такива, когато приятели ползват професионалните ми услуги. За " сиренето- с пари" знаете поговорката Laughing ДжейММ, аз махам нишестето с голяма четка за пудра/ не че винаги успявам, де... Mr. Green/ Цолова, прекрасен букет!!!По въпроса ти за стълбите- с една дума-трудно!!! LaughingЗа пръв път ми беше и се борих малко, като прасе с тиква JoyСлед като метнах чаршафа върху тортата направих разрез по дължината на стълбите/ пада се под килима/, защото на острите ъгли горе имаше опасност да се скъса/бях разточила по тънко/ Мисля, че ако е разточено по-дебело няма да има проблем с оформянето на стълбите и без да се реже.За буквите- нарисувах си шаблончета на ръка и изрязвах от по- дебело разточено тесто. Всяка буква е от две части, които са залепени с шишче между тях.
 И след целия този ферман, ако все още ме търпите Mr. Green, ето и интерпретацията ми на тема Чебурашка Laughing Поднасям извинения на Ради/ Лайтблу/ че бордът ми много прилича на нейния,но с тоя площад отгоре нямаше как да слагам релси отстрани/ или поне не измислих как Grinning/

Приятни почивни дни на всички
 ПП КК38, стахотно е!!!

# 737
  • Мнения: 148
Привет дами,най-после и от мен.
Останах без нет два дни и сте затрупали темата със прекрасни неща.
Първо искам да благодаря на всички ви за прекрасните думи и коментари.Благодаря и за критиките,колкото и малко да бяха но тъкмо на място.Имаха си тортичките недостатъци но умората си дава отражение.
А и малко закъсах пак със здравето и нещо хич нямам сили да смогвам със всичко.Но си пия лекарствата и се надявам да прескоча болниците и да живна до 10 дни.Ще се опитам да наваксам пропуснатото,само дано не пропусна някои защото всичко показано много ме впечатли.
Албенка,страхотни тортички.Пчеличката Мая е много сладурска.
~divina~,много е сладка тортичката.Според мен си се справила перфектно.А във сладките има едно зайче което наднича и ми стана любимо.
Патрияни,и аз като тебе.Страхотни са всичките ти торти,нали си знаеш.
Ани Д,тортичките на малкият Матео са прекрасни ,и двете.Даже втората повече ми харесва.
Darlinka,браво!Сигурно приятелят ти е бил доволен.А ти щом не си се уплашила като мен от първият си опит съм сигурна че всяка следваща ще е още по-добра.
Руми,както винаги си много мила със мен.Имат си недостатъци,ама умората си каза думата.А твоята лейка и непознатият вид лалета са супер готини.
КК38,тортата 21 ми е любима от трите.
Dt,появи се със невероятен стил и ме впечатли веднага.Добре че си я и изрисувала,невероятна е!Браво,поздравления за рисуването ти.
Бетинка,цар си на спешните ягодови кошници,и тази със Снежанка е супер.Не се ядосвай за снимките,и при мен е така –никога не изглеждат като хората ако ще и 1000 снимки да направя.Ееее,със последната торта направо ме шашна.Страхотна е!
sisi7510,последните ти творения са просто чудесни.
Стаси,благодаря!Страхотно изглежда тортичката от днес за утре.
МаринаД,много е готина тортата.Щях да задам въпрос но Свещичка ме изпревари и  прочетох вече отговора .Интерпретацията на Чебурашка е страхотна.
Цолова,страхотен букет.Харесаха ми и разсъжденията и изводите ти.
КК38,много сладка въртележка.Значи и ти си във моята група колкото по-вече толкова по-вече.И аз съм така със цветовете,със 1-2 не мога.
И аз имам да показвам тортички,но не съм ги свалила още .

# 738
  • Мнения: 234
бети  и аз мисля че са ти супер снимките, ти само виж мен
видях страхотни букети , тортички подаръяета за кукитата, много ми хареса букетчето ти Цолова и аз имам мерак да правя букетче, чакам с нетърпение повод Simple Smile
Dt Какво ли не бих направила да мога да рисувам и аз като теб Simple Smile

не получих отговор на въпроса си снощи, но някак се справих - и двете торти на вкус бяха много вкусните, едната с малко по -мокри блатове от нужното но много се хареса, и аз присъствах на партито - беше много приятно в парка на открито

торта мики маус клубхаус беше за моя батко, на 2 май навърши 2 годинки Simple Smile
а маша и мечето за мамче с която бременеехме заедно и родихме през ден Simple Smile



  още снимки

пробвах да ги измазвам по станите, този пък май се получи мерси за съветите и забележките, очаквам отново да се включите- многоо ме е яд за лошите снимки , но няма какво да правя вече  #Cussing out

# 739
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Ето и моята торта за именника днес Simple Smileнямах време да покривам и направих шоколадовата торта от блога на Ири, има кусури ама дано е вкусна Simple Smile
Почерпете се Simple Smile

           

# 740
  • Мнения: 148
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!ДА СИ НОСЯТ ИМЕТО СЪС ГОРДО ВДИГНАТА ГЛАВА,И НЕКА ЗДРАВЕТО И КЪСМЕТА СА ВИНАГИ ТЕХЕН СПЪТНИК!


Лукс,много добре си се справила и със двете торти.Мечока е страхотен.А за снимките не се ядосвай,не си само ти скарана със апарата.
Бела,да ти е жив и здрав именника.Тортичката изглежда а и съм сигурна че ще е много вкусна.
Приятен празник.  bouquet

# 741
  • София
  • Мнения: 1 354
Здравейте.
Марна Д-много,ама много ми хареса тортата за Кукитата.Тази с Чебурашка също е много хубава.
Цолова-много красив букет.
Лукс-Много са хубави Маша и Мечока.Тортата с микитата също е много хубава-много добре си направила Мики майус фигурката.
АниД-чудесни са и двете торти за малкият рожденник-поздравления.И аз ,ако не беше казала за оградката нямаше да забележа.Фигурката момченце е много сладка.
Бела-много апетитна тортичка.
КК-страхотна въртележка от айсинг.
Бетина-за мене това е най-хубавата ти торта-поздравления.

Честит парзник на всички Гергани,Геновеви и всички с името Георги.

Искам да Ви попитам дали имате постъпкови снимки на Шезлонг и на женско лице и тяло-благодаря предварително на отзовалите се.

# 742
  • Мнения: 634
Честито Гергьов ден на всички  bouquet
Бетина 33,страхотна бебешка торта,впечатлена съм от панделката Hug
Цолова ,ама че играчка е паднало с толкова много рози ,поздравявам те   bouquet
КК38,това е много интересно ,ще чакам с нетърпение цялата торта.
Марина д,тортата с Чибурашка е уникална .Възхищавам ти се на таланта.А фонтанчето ми взе акъла. newsm20
Лукс,Маша и мечока ми е фаворит.По много интересн начин си пресъздала приказката.Браво Hug
Бела да е жив и здрав Жорко.Обожавам агоди и шоколад,прекрасна комбинация.
Ето нещо и от мен

Весел празник smile3525

# 743
  • Мнения: 368

Честит парзник на всички Гергани,Геновеви и всички с името Георги.

Искам да Ви попитам дали имате постъпкови снимки на Шезлонг и на женско лице и тяло-благодаря предварително на отзовалите се.

Stefina, търси тук: http://lovelytutorials.com/forum/forumdisplay.php?f=18

Честит празник на всички, празнуващи днес, аз имам именник и му стягам трапеза Simple Smile
Целувки!

# 744
  • Мнения: 3 861
А може ли един странен въпрос?  Rolling Eyes Защо цяла банда потребители на електронен магазин се надпреварват да направят за тях сладкарски изделия на поразия и ги наричат любими?  Rolling Eyes
Извинете за невежеството ми, вашите творения са великолепни просто, но се зачудих... Те някакви отстъпки ли правят, които ги правят по-любими от кака Надка например или има някакви много лични отношенияпомежду ви?  Mr. Green Защо не удостоихте  никой от Ксеркс, Хитрини, Аромас и накрая, но не на последно място кака ви Надка ? Mr. Green Както казах на Блу, подозирам, че сте секта.  Mr. Green
Ако има някаква тайна, която ги прави любими, моля споделете, аз също искам да са ми любими!  Mr. Green

Хахаха, готино!!!

Савенко, въпросът ти е риторичен, нали?

Иначе, Марина, великолепна торта си им спретнала, браво на теб. Тази с чебурашка също много ми харесва. Имаш око, имаш стил, казвала съм ти го неведнъж. Браво на теб!

Бетина, бебешката торта е като картинка. Много нежна!

Цолова, букета е много хубав.

КК38, това всичкото от айсинг ли е?

Албенка, неуморна си ти!

Лукс, абе ти не започна ли съвсем наскоро да декорираш торти? Ако се бъркам, извинявай, но ако съм забелязала правилно, поздравления. Много  бързо дърпаш нагоре.


Сигурно пропускам някой, извинете, не е нарочно.

Честит празник на всички, които го празнуват днес. Бъдете здрави, обичайте се и нека св. Георги бди над вас.

# 745
  • Мнения: 148
stefina,ето ти на лица.Избери си кое ти върши работа
http://www.lovelytutorials.com/forum/forumdisplay.php?f=136
ето и шезлонг
http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=2466
http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=508
дано са ти от помощ.

# 746
  • Мнения: 0
Честит празник на всички!
Доня Коприва -няма майтап ,всичкото е от айсинг,цяла седмица го стягам на почивки и сега още една ще го пазя и крепя ,дано го и транспортирам без проблем ,че ще пътуваме по неравни пътища.
Виждам само хубави неща ,така че няма да ви споменавам поименно,че станаха много торти ,но всичките са много хубави,ама аз и не се съмнявам ,че някой тук няма да се справи ,особено старшите .
Хайде чао ,че пека питка да не стане беля.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Тази година като съм се престрашила да си показвам творенията... Да покажа и за малката щерка тортичките и да завърша с тортоправенето за тази година  Mr. Green Предполагам  Whistling
Догодина пак ще ви тормозя  Mr. Green
Благодаря ви за съветите, които получих  Hug



# 748
  • Мнения: 266
Здравейте, дами! Следя вашата тема повече от година и благодарение на вас днес направих торта за рождения ден на детето ми. Сега обаче имам нужда от помощ. Торта вече е покрита с мод.маса на ''Ирида''(бавно съхнеща), обаче като я гледам имам чувството, че покритието е на път да се стопи. Покрита е от 2-3 часа , а вече е влажна и лепкава. Измазана е по всички правила-с маслен крем и трохи, после само с маслен крем. Та моля за помощ. Моля някой по-опитен да ми отговори по какъв начин да я съхраня в нормален вид до вторник ?

# 749
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Нова тема

Докато разпивате за гергьовден да взема да пусна новата тема  Wink

Последна редакция: нд, 06 май 2012, 18:48 от shemet_neveroiaten

Общи условия

Активация на акаунт