Отслабване с букет от 17 билки - 2

  • 65 637
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
Записче  Wink

# 16
  • Мнения: 1 095
Да "бутна" темата малко напред Laughing....къде сте, момичета...как ви се отразяват билките?
Аз вече мога да се хваля - билките + диета и панталоните широки.... newsm68

tesito, каква е диетата ?

# 17
  • варна
  • Мнения: 4
ехоо здравейте и от мен, да поясня пия билката от 24.3 т.е вече 7 дни, ама нищо не се случва с кг..защо ли не знам, но продължавам, даже смея да кажа че много ми се яде напоследък, другите казват че притъпяват глада, но при мен не се случва така, ям като побъркана, но кг не съм качила, което пак е нещо, ами това е много хубава е станала новата темичка, благодарско...

# 18
  • Мнения: 0
*Tea*, здравей   bouquet
Аз правя "3в1" Laughing , т.е. Дюкан, броене на калории и 17-те билки
Дюкан - дава протеини в неограничено количество и комбинирано с много вода, резултата е чудесен не само за отслабване, но и за целулит /поне така съм разбрала от темата... Simple Smile/
Броенето на калории - за да не прекалявам все пак с приема на калории си ги смятам /много е лесно/ и гледам да изразходвам - разходка, бързо ходене и мааалко бягане /защото повечето спортове са ми забранени Sad...даже и бягането, но няма да казвам на доктора  Simple Smile...то си е за мен де Simple Smile

# 19
  • Мнения: 56
Да "бутна" темата малко напред Laughing....къде сте, момичета...как ви се отразяват билките?
Аз вече мога да се хваля - билките + диета и панталоните широки.... newsm68
Поздравления!
Ама сега пак разходи,за нови дрехи! newsm10 smile3525

# 20
  • Мнения: 1 274
Здравейте всички! На един човек по мой съвет му препоръчаха 17-те билки и за месец отслабнал 10 кг. Изобщо не му се ядяло. Същевременно е спазвал постите.

Аз от вчера започнах 22-те билки от аптека Дикрасин. Според мен това е по-вероятно да е оригиналната рецепта, все пак тези аптеки продават само негови рецепти. Вкусът е по-мек, освен това се чувствам много бодра. Също ми създават едно приятно усещане вътре в тялото. Нещо както като стои човек на приятно слънце. Трудно ми е да го опиша. Апетитът е под контрол.

В началото на постите бях десетина дни на 17 билки. Този път не отслабнах. После направих голямата глупост да изкарам 5 дни на капсули Инхуа, понеже уж били на билкова основа. Според мен са със някаква химия и те, защото се почувствах много странно - ужасни болки в яйчниците, вярно смъкнах 1 кг., но не си струва. После се възстановявах 5 дни, след което започнах да пия билките от Поп Богомил - редувах тези за отслабване с тези за затлъстял черен дроб. Разбира се комбинирах със здравословно и ограничено хранене. Дотук през тези пости съм - 5 кг. Остават 10-тина дни, надявам се да смъкна още малко.

С 22 билки се чувствам по-добре от 17. Вкусът им е по-приятен (макар че вече 5-6 месеца пия всякакви треволяци и може рецепторите ми да са атрофирали) и ефектът им е мек. Нямам голям апетит. Ще ви пиша като изкарам повече време с тях какви са ми впечатленията в по-дългосрочна перспектива.

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 14:50 от adiba

# 21
  • Мнения: X
Адиба, благодаря за новата тема.   bouquet
Аз засега карам само на диетата, билките още не ги пия... Защо така нямам желание не знам.  Confused

# 22
  • Мнения: 0
Да "бутна" темата малко напред Laughing....къде сте, момичета...как ви се отразяват билките?
Аз вече мога да се хваля - билките + диета и панталоните широки.... newsm68
Поздравления!
Ама сега пак разходи,за нови дрехи! newsm10 smile3525
milined, благодаря Hug...за дрехите - целта е да ми станат старите, като нови са си Laughing..има панталони, които от 2 години не съм обличала...тесниии  Embarassed е, може и новички де smile3503
adiba, за Инхуаа-то - не ти е трябвало това Naughty..правилно си ги махнала Simple Smile и да ти кажа аз моите 17 билки от аптеката в Красно село си ги пия всеки ден от както съм почнала и апетита ми е определено под контрол, но понеже съм и на диета, та....знам ли от кое е добрият резултат newsm78...може би от съчетанието smile3521
Хубава вечер на всички  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 274
Аз засега карам само на диетата, билките още не ги пия... Защо така нямам желание не знам.  Confused
Облачето хей, напълно те разбирам. Важно е да слушаш организма си. Сигурно вече съм досадила на всички, защото все това повтарям, но аз много бързо се уморявам от дадени билки и освен това съм много страхлива. Затова постоянно ги редувам. Съветът, който мога да ти дам, е да си намериш други билки за периода, когато не ти се пият тези. При мен с най-добро действие са тези от аптеката на ул. Поп Богомил. Би било добре да намериш и трети вид, за да имаш достатъчно разнообразни билки, към които да можеш да прибягваш според както си усещаш организма.
знам ли от кое е добрият резултат newsm78...може би от съчетанието smile3521
tesito, според мен билките просто ни потискат апетита и ни въздействат така, че да можем да спазваме подходящ режим. Аз без тяхна помощ не бих могла да огранича така храненето. За Инхуа съм напълно съгласна, язък че си хвърлих парите. Още ме е яд.

# 24
  • Мнения: 1 274
Здравейте момичета, Христос Воскресе! Как минаха празниците? Аз съм много доволна че от началото на постите съм -8 кг. През цялото време пих различни билки. И сега продължавам! И на празниците не се изложих.
Честно казано, бих предложила темата да се преименува на "Отслабване с билки". Тогава бихме могли да споделяме повече информация и да се обогатим повече.
Няма ли някой да се отчете тук, или празниците развалиха всички добри намерения за отслабване?

# 25
  • София
  • Мнения: 98
От няколко дена съм на чайчето, ще видим дали ще има резултат, засега мисля че нещата вървят добре. Но се чудя за следното, една от съставките в чая е жълт кантарион, навсякъде чета , че той намалява действието на противозачатъчните таблетки. Аз пия Три регол и в указанията нищо не е упоменато за жълтия кантарион. Според вас съдържанието на кантарион в чая може ли да намали действието на таблетките

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Какво мислите за това:
http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=22141&a … &bilki_p=4423

Някой пробвал ли е?
Нещо ме мързи да го варя и прецеждам този чай...В началото като го пиех имаше ефект ,за кратко време си пролича ,че съм отслабнала,но по Коледните празници го спрях и сега 4 месеца след това го пия като се сетя,нооо вече се амбицирах , утре ставам рано и ще си приготвя едно шишенце за работа.
 Виждам,че сте коментирали Инхуа-то , и аз си ги взех ,ефекта при мен е = на 0.Спрях ги.
 В събота бях на Вега -тест.Сега ще се пробвам да се съобразявам с храните , които ми понасят и да пия 17 билки.Стискайте ми палци!
 Успех на всички в борбата с килцата!
Спокойна нощ!

# 27
  • Мнения: 1 274
Момичета, това тук май са същите билки като от Поп Богомил. За който не е от София, може да му свърши работа. За мен е най-доброто в борбата с килограмите:
http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=&cat_bilki=28757&am … 2&bilki_p=811

7 БИЛКИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ - 450 гр билкова смес

Състав:
Rad. Ononidis (корени от гръмотрън)
Rad. et Hb. Taraxaci (корени и стръкове от глухарче)
Cort. Frangulao (кори от зърнастец)
Rad. Liquiritae (корени от сладък корен]
Fr. Coriandri (плод от кориандър)
Fol. Serine (лист от майчин лист)
Fol. Myrtilli (листа от черна боровинка)

Показания: При хроничен запек и наднормено тегло за отслабване. Комбинацията от билки има очистително / слабително / и диуретично действие, подтиска апетита. Предназначена е за хора, които освен наднорменото тегло са склонни към запичане и нередовен стомах. Сместа едновременно способства регулярното храносмилане, като едновременно с това билките способстват разграждането на мазнините, извличатено и изхвърлянето на мазнините от клетките на тялото.

Желателно е по време на употребата на чая да намалите количеството приемани храни, които смятате, че са причина за наднорменото ви тегло. Стомахът на възрастен човек е с размер около литър - затова съществува просто правило при храненето - 500гр храна 250мл течности на едно хранене. Спазването на това правило осигурява на стомаха спокойно храносмилане, без претоварване /преяждане/ и възможност да извлече пълноценно хранителните вещества от храната.

Употреба: 2 с.л. смес се врят с 600 мл. вряща вода за 3-50 мин. След 30 мин. се прецежда. Количеството се изпива на три пъти 15 мин преди хранене.

Това излиза доста по-скъпо, ще ти стигне за две седмици, предполагам. Освен това етанолът може да навреди на черния дроб. Все пак е 96 градуса.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 203


Това излиза доста по-скъпо, ще ти стигне за две седмици, предполагам. Освен това етанолът може да навреди на черния дроб. Все пак е 96 градуса.
Благодаря!Не се бях замислила за това , просто ми изглежда по -лесен вариант.
 Тази сутрин си сварих чая.Сега остава да не го забравя .
 Усмихнат ден! Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте
Мда, в тинктурите има спирт и който не ползва алкохол, по добре да не ползва тинктури.

Но тинктурите имат едно предимство пред билковия чай - водно-спиртния извлек извлича от билките много повече вещества, отколкото водния извлек, а също така са студен извлек, така че не разграждат температурно част от веществата в билките.
За да може - тинктурите да са водно-спиртен извлек, се правят при спиртен градус от 40 до 66 градуса, като се препоръчва 66 градуса.

Иначе дневната доза тинктури обичайно е от 30 до 60 капки / 5- 15 мл/ 66% спирт, което се употребява на 3 части.
Въпросната тинктура 17 билки е на същия принцип - 66 градусов спирт. Не е чист спирт.

Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт