През пролетта сред цветя, птици и пчелички бременни ще бъдем всички - тема 97

  • 23 274
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 118


зузке като ти гледам аватара и все посягам да го хвана едното кенге дето се пързулка  Laughing Laughing

Дръж, Прахче!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Дианче, пробвала ли си 90 дневната диета? Моята зълва я прави за нашата сватба и беше ослепителен резултата...или 14 или 18 кг свали..не помня точно Whistling Успех!

# 691
  • Мнения: 1 167
Какви писарушки сте  #Crazy .Но то повечкото било спор и за животинчета.Няма начин навсякъде ги има такива спорчета ,че докато разбера за какво било ,а то за хубаво честито на zuzi_79 лека бременност.И аз даже за провалилата се бременност преди дни се замислих че доста рано се похвалих и това е причината за лошия край ,но всичко е Божа работа ,да сме живи и здрави.
Благодаря за посрещането и се надявам скоро пак да бременея,не сме пропускали досега  newsm78  в новия тур,само днес моя го няма ама си даде полагаемото за днес предварително  Laughing

О за диетката и аз съм я правила бях свалила 14кг след като родих , накрая малко нарушавах но бях доволна и на това.И като забременях втория път пак бях на нея свалих още 4-5 килца за месец и половина ама я спрях .След Великден мисля да я почна пак.Успех с килцата.

Лека и успешна ! Hug

# 692
  • shumen
  • Мнения: 18 222
Момичета,как сте?Аз съм по добре днеска.
Аника,голям сладур е Коко.Да е жив,здрав и да много да Ви слушка и радва.

# 693
  • Мнения: 1 172
Мацки, може ли и аз да поспамя с вас и да ви помоля за подкрепа в същото конкурсче, за което стана дума малко по-назад от една мама (извинявам се, че в момента не ми идва на акъла коя беше  bouquet  )? За да ви отчетат гласа първо е необходимо да харесате страницата ( http://www.facebook.com/pages/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1% … 4/148931438478550 ), а после да харесате и самата снимка (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=361434537228238&set=a … ype=3&theater ). Благодарим предварително! Hug

# 694
  • Мнения: 1 501
Как сте момичета - кокичета Simple Smile?
Зузи Hug.
Гледам си говорите за диетки. Наистина и аз знам за 90 дневната , че има голям ефект , тя е изградена на принципа на редуване на дните и така метаболизма се обърква и гори мазнини , а не губи вода. Аз я бях пробвала и нямах ефект , защото години наред съм на разделно хранене , а тук идеята е същата . Единствено от нея съм взаимствала плодовия ден след , който почти винаги съм минус 1 кг и след това си го връщам Laughing. Хайде стига за диети Wink.
Ние може би и този месец си даваме на свободна програма , нека минат празниците , имаме в края на месеца и едно пътуване , да се заредим с положителни емоции и после мисля да ходим при Александров от Варна. Тук друго име май не се спряга в тази област. Моя мъж беше казал на есен да ходим ако не стане до тогава бебето , но на мен не ми се чака , поне искам да разбера имаме ли проблем , може пък той да е лесно отстраним , може да не е за това искам да почваме изследванията и колкото по навреме толкова по - добре. Станахме на по 30 , не искам да губим повече време. Гледам от сега да се подготвям за изследванията , но ме е страх от тая цветна снимка , но няма как.

# 695
  • Мнения: 731
Мацки, може ли и аз да поспамя с вас и да ви помоля за подкрепа в същото конкурсче, за което стана дума малко по-назад от една мама (извинявам се, че в момента не ми идва на акъла коя беше  bouquet  )? За да ви отчетат гласа първо е необходимо да харесате страницата ( http://www.facebook.com/pages/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1% … 4/148931438478550 ), а после да харесате и самата снимка (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=361434537228238&set=a … ype=3&theater ). Благодарим предварително! Hug
+1

# 696
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Добро утро!
И аз не помня Моцарт ooooh!
Теди, +1  newsm10
Елизабет, и ние чакахме доста преди да идем на лекар по молба на половинчо. Мисля, че мъжете повече от нас се притесняват, че нещо може да не е наред и, както коментирахме по рано, си заравят главите в пясъка. Аз на моя му записах час за СГ и му казах кога и къде да иде (е аз го придружих де, да не го изяде някой докато дава мат'ряла  Mr. Green). За следващата пак така ще направя, но ще запиша и час при лекар за коментар, защото ако чакам той сам да си запише, има да си чакам  Crazy
лилка, добре дошла
Каролка, много добре ти стои перуката  Hug Звучиш супер свежо и много ти се радвам
Диана, 90-дневната наистина много я хвалят. Аз с нея свали 3кг. (толкова, колкото ми трябваха) за около месец - месец и половина и естествено я спрях. Е, май върнах поне 1кг  Embarassed, но се опитвам да се ограничавам с храненето и да не смесвам твърде много продукти, не че ми се получава
Тони, аз всичко, чета, но когато не мога да коментира, не коментирам
Зузи, и ти ще бъдеш кенгур  Hug
Аничка, страхотен сладур си имате пу-пу. Сияе
Хубав ден на всички

# 697
  • Мнения: 11 552
Добро утро, милички, заповядайте на закуска
Успявам да ви чета, но не успявам да пиша, не че има кой знае какво при мен за разказване, но поне да съм съпричастна  Hug
Аз в момента приключвам 90-дневната диета, свалих 9 кг с нея, като през последния месец не свалям, само си поддържам сваленото, но аз тренирам почти всеки ден, това също има значение, предполагам. Това ми е любимият хранителен режим, защото не лишава ламята Спаска в мен от никоя храна  Crazy
Каролче, изглеждаш много добре и естествено   bouquet
Аника, много сладка зъбчеста усмивка  Heart Eyes
Елизабет, и ние сме на този етап и се ослушвам вече за клиника, но в Плд вариантите май не са много.
Стискам палчета за много хубави новини, които съм сигурна, че предстоят.

# 698
  • Мнения: 7 118
Добро утро!  Mr. Green

За всички сладурки по една гуши-гуши от мен! Hug Hug Hug

Моме, тази закуска част от 90 дневната диета ли е? hahaha

Елизабет, аз с такъв страх отидох при Александров миналото лято..все си представях как ме кара веднага да правя купища изследвания и цветни снимки..и аз като теб много се страхувах от нея. Като му заразправях на човека нашата история, той не спираше да се усмихва и накрая каза направете това, това и това, което изобщо нямаше нищо общо с моите страхове и мисли. Когато го попитах за ЦС той се ухили и каза: и що да ви взема парите Shocked, а аз до момента получавах все мнения, че без ЦС при него няма да се размина Joy Хич не е страшен човека Laughing, в добри ръце ще си, вЕрвай ми Mr. Green

# 699
  • Мнения: 960
Добро утро smile3507
Теди Peace
Зузи Hug Heart Eyes
Лилка, Зузи не е казала за бременност, но силно вярвам скоро да се похвали Praynig
Моме, чудесна питка Flutter

Аз  не мога да спя бе хора Tired, или ако заспя сънувам ужасни сънища ooooh! И аз в момента внимавам какво хапвам, че сега нямам много движение и съм качила Crossing Arms. Наблягам на салати и супички Peace
 По едни палчета да ми дойде навреме леля, че да не си изпусна прегледа на 11-ти.
Хубав и слънчев ден на всички Hug
ПП: По НоВА в момента дават за хранителния режим на бременните жени и кърмещите майки. Бени Peace

# 700
  • Мнения: 2 357
ДобрЮтру! Mr. Green
Благодаря за комплиментите към нашия зъбчо Heart Eyes Hug
Зузка Hug
Елизабет, с теб се познаваме, нали?!? Hug За Александров нямай никакви притеснения! Peace Страхотен човек и професионалист е, от изследванията до раждането беше с нас. Той изроди Коки, много държах да е той и беше много внимателен и мил, макар да е адски зает, уважава всяко желание и отговаря на всеки въпрос. Не ме кара да правя нито ЦС, нито спермограма на мъжО, нито инсеминации и нвитро, за разлика от другите лекари ooooh!  Hug
Моме, мерсаЖ за закуската , ама ще трябва да пропусна Cry днес, утре и вдругиден съм на глад , само сокове и некой друг чай... ooooh! дано поне има ефект Praynig Sunglasses а най-гадното е, че на 6-ти сме канени на РД на много добра приятелка, която се слави с пищните маси newsm45 smile3518 newsm22
За 90 дневната диета съм чувала различни отзиви, някои за съжаление не отслабват, а дори напълняват /имам 2 познати/ може би заради въглихидратните дни... не знам. Аз сега пробвам с лунната и с разделно хранене, но не цял ден едно и също, а само на хранене. Дано стане чудо Mr. Green
Хубав ден от нас! Hug

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Каролка, сега надникнах в албумчето и искам да ти каже, че изглеждаш страхотно с перуката. Hug

Моме, сега какво да правя като ми се прияде от тази вкусна питка, а имам само ябълки. Mr. Green

Дианка, аз пък ти пожелавам на сватбата да не си отслабнала, а да си с добре оформено коремче. Praynig Praynig Praynig

Елизабет, не се притеснявай от сега за срещата с док. Знам, че неизвестността те кара да се притесняваш, но вярвай ми по-добре е за теб самата да не го мислиш толкова много преди да се видите и поговорите с доки.  Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 5 262

Добро утро и от мен  Hug

Какви диети бе хора, майката му е много спорт и това е. А и аз казвам, че който не ме харесва, просто няма вкус  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз съм спазвала диета за цяяяяла една седмица, оная със зелевата супа. Аз няма да лъжа, че по принцип супата на мен ми хареса на вкус, но доста време след това не вкусвах нищо. Ефект- зверски, ама как иначе то муаш общо взето нищо. Няма да си го причиня отново  Whistling
За 90 дневната аз съм чувала, а и виждала доста добри неща, но при всеки е различно  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 1 201
Здравейте момичета,Зузи и аз бях чувала за 90 дневната ,ама не бях я чела и преди малко влезнах да я разгледам и смятам ,че е много хубава ,мисля да я пробвам  Peace Peace Peace
Тони от твоите уста в Божиите уши ,много ще се радвам ,ако съм с коремче  Praynig Praynig Peace Peace
Елизабет стискам палци Hug Hug Hug
Момичета незнам дали съм ви казвала ,ама започнах да ходя на народни  танци ,вече месец и половина ходя и знам вече 22 хора ,за сватбата ще съм ок Peace Peace
Сега лек ден на всички ,аз отивам на кафенце с приятелка Hug Hug Hug

# 704
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Диана, че те народните танци нямат ли ефект на диета  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт