През пролетта сред цветя, птици и пчелички бременни ще бъдем всички - тема 97

  • 23 268
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
dianastml , да знаеш как блогородно тш завиждам за хората - преди бремнността 2г. ходих на хора и много обичам да ги играя, чакам с нетърпение пак да започна,живот и здраве, след като родя разбира се.
Аз от вчера съм малко изнервена и познайте заради кого - свекитата. ММ и синът ми отидоха в Плевен да ги видят за около седмица, а ние сме си решили, че докато не се роди бебчето няма да казваме как искаме да го кръстим, но те не се съобразяват с това и издебнали малкия да е без баща си и с измама изкопчили отговора. Колко му е да излъжеш едно дете, горкото вечерта като ми каза по телефона, направо се разплака, защото е издало тайната. Нараво съм им бясна  #Cussing out, може да звучи лошо - но точно заради това не ги понасям, все се бъркат там където не трябва и се радвам, че живеем на 240км от тях и ги виждам най-много веднъж в годината. Малко не беше в темата това, но сега нали съм си самичка вкъщи и няма на кой да се оплача.
Хайде хубав ден ви пожелавам  Hug

# 706
  • София
  • Мнения: 5 262

Забравих да поздравя всички от клуба "Спамер", важното е да започнем с признание.

Аз съм Рейни и съм спамер (тук се очакват аплодисменти)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Дианка.. 22 хора  Shocked Аз дори не знаех, че има толкова много, явно ще трябва да понауча нещичко  Embarassed

Рокси, а защо ги бърка как ще кръстите детето? Какво има като знаят или те искат да го кръстите по определен начин  newsm78 Аз и сега мога да кажа как ще си кръстя детето (като забременея и родя де)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А ако някой иска да ми се меси в това ще хваща пътя и синка по гърба от затръшната след него/нея врата.  hahaha

# 707
  • Мнения: 706
 Здравейте , момичета  smile3507. Аз голямо успиване му направих днес  Blush и както не съм се разсънила още дано не объркам нещо  Heart Eyes.
Моме-мерси за закуската  Hug . Аз към диетите не мога да взема отношение, че съм от групата на поднорменото тегло  Confused . И много се дразня като се видя с някой стар познат и ми каже , че изглеждам много слаба .Аз на никого не казвам , че е дебел  Crossing Arms. И приятелят ми като знае колко се дразня се впуска да обяснява, че понякога ям повече и от него  hahaha.
Теди- имаш моят глас за хубавата Николинка  Heart Eyes .
Тони- добре е , че ще утрепеш навреме този бацил , иначе щеше да се тревожиш за тези гранични резултати   Hug  Heart Eyes
Зазу- Прахчето много хубаво е разяснила резултата, чуй мнението и на твоя док ( въпреки че мен не ми вдъхва доверие как ти назначи един куп лечения , без да търси причината за състоянието ти ) и се включвайте в маратона на бебеправещите  Hug Heart Eyes
Деси, Рокси- отдадохте се, а  Mr. Green  Hug Hug
Каролич-  Heart Eyes много е хубава прическата, ама да знаеш, че и с късичка коса ми харесваш  Hug Hug .
 Аз вчера си направих рентг. снимка на таза ( падна ми поне тоз камък ), увериха ме че не пречело на бебеправенето  Rolling Eyes , сега да видя как ще ги наместя и процедурите. Чакам и мм да си разбере майският работен график, за да организирам пътуването ни до Плевен ( още не съм му казала , че смятам да му записвам час за СГ , ще е очарован Mr. Green ).
Роксанче- Hug , не им се връзвай, ей сега твоите като се приберат пак ще се чуват само по тел. , а така инфо трудно се измъква . Ама има и такива хора - любопитни . Дори моята свекърва , която се държи много естествено ,уж гледа да не ни се меси в живота , ама като останем  повечко насаме и ме подпитва туй онуй  ooooh! . И тъй като се срещаме вече често почвам да градя стратегия  Naughty.
 Хубав пролетен ден пожелавам на всички   Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower
 

# 708
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Рейни, уж казват че нямат предпочитания и сигурно е така, но просто не искат да е кръстено на моите родители, с които живеем в един град и които ни помагат адски много - и това без да преувеличавам, а свекитата дори не могат да отделят 1лв.  да купят играчка на Алекс, но имат пари да пафкат по 1-2 кутии цигари на ден. Името, което сме избрали е красиво и още преди да срещна ММ си бях решила, че ще кръстя така дъщеря си, ако имам щастието да родя такава и наистина може да се каже, че е близко до това на баща ми - а това опредлено ще предизвика негативни емоции при тях, а на мен много ми влияят такива отрицателни чувства, насочени към мен. Те за това и така любопитстват - ох, сигурно съм ви смешна, но с тях имаме дълга история - в началото живяеехме с тях, после на квартира, после се изнесохме от Плевен и добре, че го направихме, колкото по-надалеч, толкова по-добре. И на вас ще ви досмеше като ви кажа, че най-големия проблем, беше че не им казвам "майко" и " татко" и мисля, че ви става ясно за какво задръстени хора говря. Спирам вече, че мога да пиша до утре.

# 709
  • София
  • Мнения: 5 262

Хахахахахаха Рокси това с "майко" и "татко" сериозно ли? Аз винаги казвам, че имам една майка и един баща и това как им казвам не трябва да има значение, важното е уважението  Mr. Green Ама то понеже аз съм великия непукист и от самото начало давам да се разбере, че ако някой ми се меси ще хваща къра (ей само  моята мама не мога да я отуча  Mr. Green Mr. Green Mr. Green).

Стига с лошите мисли, аз все пак съм на гости на свекитата тая седмица, ама те много се притесняват от мен и само гледат да тичат и да ми угаждат  Blush Ей така се става 200 кг обаче ...  Tired Единственото движение за мен тук е креватното с мъжО  Whistling

# 710
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Рейни, съвсем съм сериозна - този въпрос беше повдигнат под формата на караница, вечерта преди сватбата, която за малко не беше провалена. То и аз вече съм им взела страха и като сме заедно, гледат да ми угодят, но като ме няма.....Пълни лицемери, аз поне и пред тях и когато ги няма не се преструвам, че ме кефят. Та така милички - майката и бащата са си само едни и никой не може да ви принуди да кажете така на друг, още повече когато с нищо не го е заслужил. Искрено и благородно завиждам на момичета, които се разбират със свекърите си. Моята майка например е така и казва "майко", но защото го чувства, а не защото така трябва.

# 711
  • София
  • Мнения: 650
Здравейте,

Изплаках си очите тази сутрин...бях на цветна снимка...резултата: маточните тръби са силно нагънати и удължени. Ренгенови данни за проходими маточни тръби. Тази нагънатост хич не ми харесва... и сега още 3 месеца въздържание заради снимката...
Ох направоооооо нз  Cry Cry

# 712
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аника, голям сладур е този Коко  Heart Eyes.

# 713
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Дарма  spoko Звучиш така сякаш още не си се консултирала с лекаря си? Изчакай първо да чуеш и неговото/ нейното мнение. Друго не мога да кажа, не съм запозната  Praynig

# 714
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Ех Дарме миличка  Hug, но нали са проходими все пак, не всичко е загубено  Praynig Praynig Praynig

Роксанче хич да не ти пука  Hug

Дианка то повече движение води не само до топене на кг. а ми и до по-лесно забременяване, така че хорцата и ръчениците може да доведат до нещо мнооого хубаво ... дай Боже  Hug

Теди и от мен един глас  Peace

Каролка гледам последните снимки и въобще не разбрах че е перука това, чак като прочетох.Много е шик  Hug

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 11:52 от pettesa

# 715
  • Мнения: 39 630
Дарма, нали си проходими и няма хидросалпинс.
Що ревеш тогава  newsm78
То ти и преди си била с нагънати тръби и си забременявала.
Я по-спокойно. Нямаш повод за притеснение.

# 716
  • Мнения: 960
Роксанче Hug
Дарма Hug, защо толкова въздържание Thinking. Може би съм пропуснала нещо Thinking

# 717
  • София
  • Мнения: 650
ant G Веднага след снимката говорих с лекарката. Тя каза че щом са нагънати тръбите пак може да стане извънматочна..Sad но иначе това че пропуснкат е добре.  Но мисълта да преживея всичко наново ме срина Sad
Мисля да потърся още едно мнение за снимките..
Аз толкова се притесних, че не попитах от какаво се получава това нагъване? Някакви идей?
 Hug благодаря ви! Hug Hug
roxxy_28 въздържанието е заради ренгена..поне така ми обясни..А толкова се надявах да почнем от другият месец.. Това също ме съсипва...Исках да съм млада мама....

# 718
  • София
  • Мнения: 5 262

Ох Дарме... не се притеснявай толкова - проходими са, значи ще стане пак  Hug Hug Hug А 3 месеца ще минат като миг  bouquet

Аз забравих, Аника... ама просто каква широка усмивка от малкия  Heart Eyes

Теди, малката е адски сладка +1 и от мен имаш  Hug

Рокси, аз не само давам да се разбере, че няма да търпя някой да се държи с мен, както аз искам, ами си казвам, че от всичко най-мразя лицемерните хора. Ей така като по междудругото го вмятам, но силно наблягам  Whistling Ако са интелигентни хора ще разберат, ако не.. значи не си струва да се хабя за каквато и да е комуникация  Mr. Green Аз не знам как има хора, които не се разбират, ама не съм попадала явно (ей тук чукам на дърво разбира се)  Blush

Мисля след малко да ходя да поработя от на двора, че времето е хубаво, а не ми се стои затворена в стаята  Tired

# 719
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Дарма, а какво значи "млада мама"? Човек е на толкова, на колкото се чувства. Освен това някога бях чела, че жените родили по-късно изглеждат млади по-дълго Whistling И аз не съм на 20, но понякога акъла ми е на 15  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт