Димитровград

  • 32 065
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 522
Щом Надето заповядва да пишем - ще пишем  love001

Добро утро и от мен!
Ние тези дни никъде не сме излизали - всъщност излизахме, но за малко - много е ветровито и студено за моя вкус cold

Деси, значи като видя група от три  4470 с три  newsm19 да знам, че сте вие. Всъщност ти май ще ме разпознаеш... newsm78 Виждали ли сме се всъщност search?
Ако ме видиш да блея някъде, да се обадиш sohappy
И на мен ми се вижда ветровито, но така съм се затъжила за разходки из Димитровград, че нищо не ме спря.Дано днес е по-топло...че не ме свърта нещо! Rolling Eyes
Отиваме към Хасково сега да си понапазирим туй-онуй  #Crazy
Тони, ако те мярна задължително ще се обадя...пък и нас не можеш да ни сбъркаш Joy

# 226
  • Мнения: 522
Цял ден търся паста за зъби ЕLGIDIYM и цял ден не я намирам.....

# 227
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Май я има в чайка 2 магазина...Да проверя утре ако ти е спешно???

# 228
  • Мнения: 522
Май я има в чайка 2 магазина...Да проверя утре ако ти е спешно???
Аз мога да ида да проверя, къде се намира това?

# 229
  • Мнения: 3 353
Деси, ЕLGIDIYM има със сигурност в аптеката на бул."ТРЕТИ МАРТ" срещу сладкарница "Дияна". Сещаш ли се? Или поне имаше съвсем доскоро, защото аз съм си я купувала оттам.
Скоро пак ще трябва да ходя да си взимам. Моята беше против кървене на венците, но сега ще си взема тази избелващата, която толкова хвалят в "Красива мама". И ти май нея си си харесала Joy

# 230
  • Мнения: 522
Деси, ЕLGIDIYM има със сигурност в аптеката на бул."ТРЕТИ МАРТ" срещу сладкарница "Дияна". Сещаш ли се? Или поне имаше съвсем доскоро, защото аз съм си я купувала оттам.
Скоро пак ще трябва да ходя да си взимам. Моята беше против кървене на венците, но сега ще си взема тази избелващата, която толкова хвалят в "Красива мама". И ти май нея си си харесала Joy
Абсолютно!Точно нея си харесах  PeaceТази аптека май се сещам коя е, тя май е нова - е не съвсем де....Пише май аптека Господинови.
Още ей сега скачам да я купя.А ти от твоята доволна ли си?
А цената каква е?

# 231
  • Мнения: 3 353
Да, точно тази аптека е.
Струваше май около пет лева, не си спомням точно/имам удивителното качество да забравям мигновено колко пари съм дала, когато си купувам нещо Mr. Green/.
Пастата е хубава и най-важното има ефект Peace
Хайде, иди да видиш има ли от избелващата и после кажи да знам да ходя ли изобщо.

# 232
  • Мнения: 648
Ей, така е, акто не мога да следя всичко по форума, тука ше се сверявам smile3521 Избелвала тази паста, тъй ли newsm78 Хм, ми ши взема да я пробвам newsm62
И тук времето е много кофти, и май цял ден ше си откараме в къщи Rolling Eyes
Иначе Тривитаминол, ако бях в Димитровград знам от де да си взема, ама тука ше трябва да пообиколим с колата Whistling Онзи ден видях до Билла една ветеринарна аптека- беше затворена, ама Деси, кажи, ако знаеш някоя по- близка Hug Смятам да си купна розовия Елсев, че мноо е похвален в "Красива мама", та толкоз по разкрасителните процедури newsm03

Тони, как е Вики, разкажи за него, кърмите ли се, слушка ли, а баткото как се държи  love001

Деси, ами ти как се справяш с тия мъници, нищо, че имаш помощ smile3501

Ели, а вие как сте, Еди продължава ли да се дупи по килима newsm62, разкажи за нея Hug

Айди и другите момичета да се обадят, че скоро ще трябва да отваряме нова страница, наближаваме 15-та smile3506

Али все още не смее да се пусне да щъпурка навън, но вкъщи дерзай по мебелите, взе да ми отговаря с "да" на въпроси newsm44, от снощи си слага телефона на ушенцето и имитира кореспонденция миличката newsm62

Хубав ден kiss

# 233
  • Мнения: 522
Да, точно тази аптека е.
Струваше май около пет лева, не си спомням точно/имам удивителното качество да забравям мигновено колко пари съм дала, когато си купувам нещо Mr. Green/.
Пастата е хубава и най-важното има ефект Peace
Хайде, иди да видиш има ли от избелващата и после кажи да знам да ходя ли изобщо.
Няма избелваща! #Cussing outУтре ми казаха да проверя.

# 234
  • Мнения: 522
Наде, от розовия Елсев ще останеш много доволна.Аз съм доволна и от жълтия.Обаче много ме е яд,че онзи ден дадох 12 лв. за сух шампоан на Клоран, а се оказа пълен боклук.

Ветеринарна аптека има по Ботева, срещу онова кафе, забравих му името - дето преди време го бяха гръмнали, абе до магазин Болеро...ама аз какво обяснение ти изпрасках само....

С децата се справям, защото аз абсолютно нищо друго не правя...не готвя, не чистя, не пера.Само си уча уроците и гледам децата.Е, да не забравяме и детегледачките....да са живи и здрави и те...., че иначе... #Crazy Shocked

Наде ти къде се запозна с твоя бургазлия бе?

# 235
  • Мнения: 648

Наде ти къде се запозна с твоя бургазлия бе?


Той ме намери Grinning

# 236
  • Мнения: 3 353
Наде, цял ден вися на компютъра/ами като няма какво друго интересно да правя Embarassed/, а забравих да ти отговоря ooooh!
Ами Вики е добре - много ми е послушно момченцето. Особено в сравнение с Дани Joy Но може, като порасне, и него да го прихванат дивите Mr. Green
Спи по цяла нощ, през деня си хапва през три часа, а през останалото време или дреме, или  лежи в кошарката или вършим нещо заедно/простираме, готвим, гладим/ и водим обстойни разговори на какви ли не теми Heart Eyes
Изцяло е на кърма, но от шише. Борихме се с една дълга жълтеница, през това време се изцеждах и замразявах и после продължих така, че кърмата ми беше започнала ужасно да намалява, той не спеше по цели нощи, започна да става нервен и през деня, а на всичкото отгоре взе да ака веднъж на ден/а беше само на две-три седмици/. Сега, Слава Богу, всичко е наред. Имам достатъчно кърма  и си хапва добре момчето.

# 237
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Eхо,хелоу!!!От миткане нямам време да се разпиша...
Ами при нас нищо интересно.Освен,че ни лепнаха един Атопичен дерматит.Така,да си го имаме,освен всичко друго.Но вече взех този път кардинални мерки и се лекуваме с хомеопатия.Иначе добрата новина е,че херния НЯМА.С укрепването на мускулите се е прибрала и няма да правим операция!!! PartyЩе консултираме с детски хирург,но педито от Хасково каза,че я няма хич.Голяма заслуга има това,че Едита почти не е плакала и много съм я пазила и е спокойно бебе.Иначе пюрета и каши-не,не иска.Всичко по-друго от кърма получава отговор "Бррррррр".Така че и това ще изчака до когато му дойде времето.
Чайката 2-зад съвета уличката от ляво-там го има ЕЛЕГИДУМ(или както там се казва).Но не знам кой вид е.Да ида ли да дзакна-близко ми е????
И още щях да казвам нещо,ама забравих-после пак!!!

# 238
  • София
  • Мнения: 847
Здравейте хора, аз тези дни пропуснах да се отбия тук... То не че имам какво да кажа, де. Не сме си ходили в Дград от Великден, сега май ще ходим на 20 май, но само за една вечер. Ще оставяме малката гълъбичка при нашите, че май ще ходим в Гърция. В Дград нашите живеят точно до парк Вапцаров и там Стелито си прекарва много добре, всичко е потънало в зеленина има и мини-зоопарк, който й е много интересен.
Ако не се познаваме с някой от вас, родителите ни сигурно се познават. Прочетих, че едно от момичетата тук (съжалявам, че не помня ника) е дъщеря на д-р Йорданова. То и моят татко работи в баш същата болница, така че....

 Hug

# 239
  • Мнения: 3 353
queenmabb, аз съм дъщерята  Laughing
И ние сме в квартала. Горе-долу де... Живеем до кино "Медея". Доскоро много често бяхме в парк "Вапцаров", но сега сме си заплюли този до болницата, защото на Дани му е по-удобно да кара там колело.
А останалите къде се скрихте?
То бива-бива разходки, ама чак пък толкова... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт