Димитровград

  • 31 920
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Ами това гледам,Наде,добре сме с килцата,като се има предвид,че тр. да се роди 3500,отслабва до 2650 и сега е почти две кила отгоре-6+ и слагам.Ама яде точно като  бясно кърмаче-7-8 пъти.В 3 часа изобщо не помня как ядем, newsm78
Поздрави и целувки и на вас!

# 31
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Брей,нашата тема никой не пише нищо в нея!???

# 32
  • Мнения: 29
Ей, дойде ред и аз да понапиша нещичко. Нещо не мога да се справя, все не ми достига времето.
Здравейте Anna и Lyubomira!   bouquet
kanesta доста трудно сигурно ти е било, добре че всичко е минало благополучно.
nadejdica ние с моя съпруг се запознахме чрез интернет, той току-що беше дошъл да живее в Стара Загора и така се запознахме. В началото естествено бях с малко резерви защото такова запознанство си носи рискове, но всичко беше нормално и след две години се оженихме. Сватбата ни беше в Димитровград, бях очарована от воденето на ритуала там. Като град обаче не ми харесва толкова много, може би защото обичам да ми е шумно, да има много хора около мен, а Димитровград опустява, но ходим често повечето заради пазара, а пък и Димитър да се види с близките си и приятели.
А Александър все повече почна да се проявява, иска да му се обръща внимание, да е на ръце и т.н., но това не ми пречи, по скоро че сме затворени в къщи, мечтая си да се постопля малко и да сме навън.
Лека вечер и целувки от нас с Алекс! newsm68

# 33
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Къде се загубихте?В това хубаво време сигурно сте по парковете???

# 34
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 newsm51  Здравейте мами от димитровград! аз също съм от тук и много се радвам, че ви открих в този форум.На 29.12.2005г. родих второто си дете , отново имам син, който се казва - Мартин.Баткото, е с 12г. по-голям в момента е в 6-ти клас казва се -Теодор.Преди броени дни на 1 февруари навърших 35г.Прекрасно изживяване е да станеш майка на тази възраст.чувствувам  се на седмото небе от щастие!

# 35
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
А нас точно на 29.12. ни изписаха от болницата Heart Eyes.Заедно с вас сме.Пиши как роди и как сте сега?Кърмите ли се?Къде живеете?И всичко друго,каквото искаш.

# 36
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 newsm51  здравейте отново!Родих със секцио , спинална упойка.доста бързо се възтанових след операцията.Марти се роди  2 седмици преди термина, но въпреки това тежеше 3,850г.  Докато бях бременна доста често влизах в болницата за задържане........,щастлива съм,че накрая бебо се роди  жив и здрав.В момента сме на изкуствено хранене ;Първо преминахме през : НАН ,след това ФРИЗОЛАК,но тези две храни ни запекоха много.Сега сме на МИЛУМИЛ и много добре го папка бебчо! Ако се интересувате от нещо друго питайте.ще се радвам да бъда полезна с каквото  мога.Целувки от нас!!!

# 37
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
На вас кой ви е педито?А на ортопед пращаха ли ви?Защото нас не са.А за нас можеш да видиш по-назад в темата-писала съм!

# 38
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
на нас педито ни е д-р Петя Иванова, а на вас? на ортопед още не сме ходили. при коя лекарка роди? аз бях при четалова. Embarassed

# 39
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Аз раждах в Хасково при Стоев,но без уговорка-той се случи на смяна.Педито-д-р Желев.За ортопед нищо не казват още и аз не съм питала.Последно като бяхме ни боцкаха ваксина в крачето и малката като ревна и забравих да питам -грабнах я и изчезнахме на секундата.Аз живея до парк Марица-може като е топло да се засечем?? Laughing

# 40
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
  love001аз живея  до у-ще ''В.Левски''. как се казваш  и на колко години си?          аз се казвам  Даниела. ше ми бъде приятно да се видим.

# 41
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Аз съм Елена.И на мен ще ми е приятно да се видим!  bouquet

# 42
  • Мнения: 138
Здравейте мами. Много се радвам, че сте започнали тази тема. Хубаво е да види човек, че в тоя град са останали мами които не ги интересуват само кафетата и къде да си зарежат бебетата че да са по-рахат. Аз съм Петя, на 23г. съм и си живея тука. Случайно попаднах на Канеста и тя ме насочи към тая тема за което й благодаря. Имам дъщеря на година и два месеца както личи от лентичката, още се кърмим и съм върл привърженик на кърменето и на късното захранване, обожавам този сайт, но за жалост нямам копютър в къщи  и  като отида в маине (където съм и сега ) гледам повече да чета отколкото да пиша. Стискайте палци скорода си вземем компютър, тогава ще съм по-активна. Раждах при Четалова и всичко мина по вода, отначало бях записала маги при Крушарски но останах разочоравона и се преместихме при Желев, ние така или иначе си ходехме при него. Живеем до парк Вапцаров. newsm78 друго за сега не мога да се сетя.
Наде, за тебе знам от етърва ми Цвети и Яна с която сте си писали, а и от снимката ми се виждаш позната, не беше ли водеща в кабелната?
 Това е от мен за сега, надявам се да си пишем ида се подържаме.

# 43
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Ами хайде дано си вземете компютър!!! welcome на Петя!!!И ние сме при Желев smile3521.Ама не сме много активни в тази тема-другите дето имат компютри къде се покриха?Да не замръзнахте в тези студове?

# 44
  • Мнения: 1 416
Здравейте, мили съгражданки!  Hug
Чак сега виждам темата - не предполагах, че димитровградчанки сме толкова организирани...  Laughing
Както си личи по профила ми, аз от 5 години живея в София. Нямам намерение да се връщам в прекрасния ни млад град, но ще ми е много приятно да си говорим с вас!
Сега ви пожелавам лека нощ и сладки сънища!  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 11 фев 2006, 12:28 от Лора

Общи условия

Активация на акаунт