Димитровград

  • 31 974
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 648
   Здравейте мами пак,
от известно време не съм писала, че на Али й никнат зъбки и в къщи сме съпричастни Heart Eyes
Радвам се, че сте се събрали още и още!
По- подробно друг път!
Целувки на вас и бебчовци Hug

# 46
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ох,дано леко да излизат тези зъбки,Наде!!!
Няма ли нещо да се мажат венчетата?Поне да боли по-малко... Hug

# 47
  • Мнения: 1 440
Здравейте!
Аз не съм от Димитровград,но брат ми и семейството му живеят там/снаха ми е местна/.
Често ходим на гости.Като се позатопли времето ще гостуваме отново и ще се радвам да се запознаем.
Общо взето се чувствам Димитровгрдчанка,защото много години са ми минали там. Grinning

# 48
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И аз ще се радвам да се запознаем!!!

# 49
  • Мнения: 138
Аз също ще се радвам да се запознаем

# 50
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Побутвам темата.

# 51
  • Мнения: 648
  О, наистина темата си иска бутане Joy Joy Joy
Къде сте мами от Димитровград, пишете, отчитайте се Heart Eyes
Целувки  bouquet

# 52
  • Мнения: 648
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=19461&photo=25

Ели, ей тая снимка ме накефи Joy
Еди много е пораснала, сладурче пу, пу Heart Eyes

# 53
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Направо като гледам снимките от болницата и не вярвам,че е същото дете. Heart EyesВ този ред на мисли скоро ще напиша историята на моето раждане-дано поне на една мама да помогна да не преносва като мен.

# 54
  • Мнения: 29

Честита Баба Марта! Да сте здрави, весели и засмени!

# 55
Zdraveite otdavna imam pokana za razgovora tuk ,no nqmah vreme da se vazpolzvam !Sega otkrih malko takova .Malko info za men- ot Dimitrovgrad sam imam prekrasna princesa na 3 i polovina .Ami 6te se radvam da se zapoznaem Simple Smile

# 56
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
3 и половина месеца или годинки.Пиши повече за вас и питай-на линия сме.

# 57
  • Мнения: 648
 Здравей Декааааааааааааааа, добре дошла, Вики е на 3 и половина години Hug
Канеста, това е сестра ми Деси Heart Eyes
Пиши по- често!

# 58
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ами явно само аз имам време за форум Mr. Green.Мъж на работа,дете-окъпано-приспано рано и мама виси по форумите.Ко да прая?Ами пишете и вие-аз като гледам само аз отговарям на всеки поотделно Embarassed Embarassed Embarassed.Разписвайте-как сте,що сте.
Ние например днес въпреки силния вятър се разхождахме.Откарахме 3 часа по улиците и се хранихме навън и се прибрахме.Помахахме ръце и крака и гимнастика и къпане и така.До по някое време сутрин.Чао и лека нощ!!!

# 59
  • Мнения: 108
Здравейте, момичета и сладки бебоци!

Аз съм пришълец на ваша територия (тоест, снаха  Sunglasses ) и исках да ви попитам дали можете да ми препоръчате козметичен салон в Димитровград (или Хасково)? Честно казано, не съм виждала такова нещо при разходките си, а имам нужда от малко освежаване след бременността и някакви процедурки на лицето, а и тялото.

Мерси предварително! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт