SUPERNATURAL:God Bless Texas!!! Тема 40

  • 33 360
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 040
Жива и здрава да си, Дианче!   bouquet Един хууубав Дийн за теб.



Няма да е само един, нещо не мога да се спра тази вечер  Blush





Ето и цветя ти подарява  Grinning

Последна редакция: сб, 14 апр 2012, 21:43 от Злата с метлата

# 226
  • Мнения: 0
Ооооосмъртихте ме, момичета!!! Страхотни сте! Прегръщам ви и ви целувам всички!!! Ех, Дийно, Дийно...И аз съм имала няколко +18 сънища с него и Сами, но по отделно. Незнайно защо, уж съм ненаситна луда калинка, пък не съм ги сънувала в тройка до сега Thinking Ама не съм споделяла къде от неудобство от младата аудитория, къде от известна доза егоизъм Mr. Green Ама тая нощ със сигурност ще сънувам Дийно Crazy Crazy И ако не е много нецензурирано ще разкажа. Mr. Green

# 227
  • София
  • Мнения: 193
Честит рожден ден, Дианче! Жива и здрава, много щастлива и обичана, а то всичко друго ще се нареди само!  Hug

И подаръче:

# 228
  • Мнения: 0
Аууу направо ме досвърши Mr. Green Mr. Green Mr. Green Много благодаря не само за Дийн,  ами и за пожеланията ви. от вашите уста право в Кастиеливите уши Whistling

# 229
  • Мнения: 2 040
Лека нощ!

# 230
  • София
  • Мнения: 193
Нещо забавно от Миша:


Този човек просто е НЕспособен да говори нормално Joy Joy Joy... Прекрасен! Heart Eyes

# 231
# 232
  • София
  • Мнения: 193
И така...малко пост през пост, обаче се налага:
Честит ви Великден, момичета прекрасни!  Heart Eyes

Ей ви и по едно зайче за гушкане  Wink


Пак редактирам, че иначе само ще прескачам през пост, за да пускам разни неща...
Та, Дианче, що не каза, че ти е взел номера, бре, жена? Като ти звънне и разбереш къде е - свиркай, сто про ще има доволни.  Laughing

Последна редакция: нд, 15 апр 2012, 02:36 от Oniyuri

# 233
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Весели празници, мили мои.  Hug
Желая ви приятно прекарване с любимите хора и с любимите герои  Wink

Дианче, след дъхоспиращите подаръчета от Злата, не знам какво да ти подаря. Но все пак, за да е пълно щастието ти:

Бъди весела, обичана и успяла!   bouquet

# 234
  • Мнения: 631
Мили мои Hug Честито Възкресение easter Пожелавам на всички щастливо прекарване в празничните дни.

Диана, честит рожден ден, да си жива и здрава.

# 235
  • Мнения: 63
Христос Воскресе, момичета!
Пожелавам ви приятно изкарване.

 hahaha

Един клип от предстоящия епизод
Скрит текст:

# 236
  • Мнения: 2 040
Христос воскресе!  Hug

Напълно съм съгласна с Миша, много са им добри даже асовете.  Mr. Green

Днес съм на вълна Джаред



















 hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 15 апр 2012, 18:01 от Злата с метлата

# 237
  • Мнения: 0
Честито Въскресение Христово!
Благодаря на Краули и Апокалиптик за пожеланията и картинките и на Дженифър за прекрасния спойлер, който просто ме разтопи. Нямам търпение до следващата събота. Айде дано се спрат с тия почивки, че направо ще се побъркаме вече  Crazy Crazy Crazy

# 238
  • Мнения: 292
Честито Рождество Христово на всички и весело изкарване на празниците!!!

Дианка, Честит Рожден Ден с пожелания за много здраве и сбъднати мечти ... Аз можели да се почерпя с подписа ти  Blush?!?

# 239
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450

А аз може ли да яхна вълната, че мнооого калории имам да горя  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт