SUPERNATURAL:God Bless Texas!!! Тема 40

  • 33 357
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 292

А аз може ли да яхна вълната, че мнооого калории имам да горя  Laughing

Оооо Галче, искаш Уинчестърф да правиш, ама без табла, аааа  Mr. Green

Последна редакция: нд, 15 апр 2012, 22:32 от bichito

# 241
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Точно  Laughing Само в името на спорта. И за да си вляза в дънките след тежките пазници. Или поне в неговите  Rolling Eyes

# 242
  • Мнения: 0
Бичи, разбира се, че може да се почерпиш! Нищо, че съм на вълна Дженсън, ще взема да яхна и Джаредовата и да видим къде ще ме отнесе. Съвсем щях да забравя да ви разкажа  съня 18+ дето имах. Аз ви казах, че след ония картинки няма начин да ме подмине. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Първо, беше мнооооого странно, защото  сънувах някакви глупости и после все едно Кас ме телепортира, само дето Кас го нямаше. Та се самотелепортирах в едно от онези заведения дето момчетата много ги обичат BigGerson's и то право на масата на Дийн, който ме питаше нещо в същия момент, а аз само го зяпах тъпо в началото и не можех да свържа смислено изречение. Дийн ми се ухили, хвана ме за ръчичка и тръгнахме към мотела, като се качихме на Бебчето. Само дето не стигнахме до мотела. Добре че беше нощ, защото той спря на един пуст паркинг и се преместихме на задната седалка, като преди това по пътя, си бяхме хвърляли влажни погледи. А вината, че не стигнахме до мотела е моя, защото като мярнах паркинга и прокарах длан по бедрото му, чааак до скъпоценния пакет. Как не се блъснахме в нещо не знам. Импалка ще ме прощава, но й изпотихме стъклата. Първия път беше  направо животински секс, прекалено набързо, защото и двамата нямахме търпение, а втория - ами просто ни мързеше да се доберем до мотела, но пък беше бавничко и нежно. За мое голямо неудоволствие трети път нямаше, защото след втория се събудих в леглото си, без Дийн, естествено. Но пък мога да се похваля, че макар и на сън съм била една от малкото привилегировани да бъдат с Дийн Уинчестър на задната седалка на Бебчето.

# 243
  • Мнения: 2 040
Дианка, страхотен сън! Искам и аз. Очевидно снимките действат на всички освен на мен.  Sad

Хайде още два разкоша да сънуваш и тази нощ.

# 244
  • Мнения: 2 040
Цял ден никой да не се весне, бива ли?!  Naughty

Да измъкна темата с една класация за Top 5 Ensemble Casts, на която нашите момчета са на второ място. То класацията е от миналият месец и може да сте я виждали, но за мен беше нещо ново.


# 245
  • Мнения: 0
Леле, Бу, страшен сън... *завид-завид* И аз искам...  Crossing Arms

# 246
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
И аз искам  Crossing Arms Злато, ние нещо сме обременени и не можем да се пуснем. То бива скромност и морал, ама т'ва нашето.... ooooh!

Вижте снимки от от 19 епизод за утеха  Tired


Останалите тук

# 247
  • Мнения: 631
Галче, обожавам карираните му ризи Heart Eyes Просто са една чудесност Mr. Green

Последна редакция: пн, 16 апр 2012, 22:34 от Apocalyptic city

# 248
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Просто са една чудесност Mr. Green
М-хъ, чак да ти е жал да ги разкъсаш  Whistling

# 249
  • Мнения: 631
О, не, няма да късам, аз съм нежна Flutter

# 250
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
А аз нЕмам нерви да се разправям с копчета. За щастие точно тази май е с "тик-так", така че има шанс да оцелее  Laughing

# 251
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета! Христос Воскресе! Бъдете здрави и благословени!




Гледам, че са започнали да излизат спойлерски снимки за последните епизоди и ще видим, че накои любими ни герои ще се завърнат (макар вероятно и да е замалко). Simple Smile


Импалко, както се вижда от сета на 19 епизод, май до самия край Ще продължават да ти изневеряват по най-брутален начин. Дано поне за финалните сцени на финалния 23-ти епизод да те върнат....

# 252
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Добър денннн  Laughing

Снимка с Джен. Май е от партито, което правят преди да се роди бебето.



Джен изглежда страхотно  Party

# 253
  • Мнения: 6 459
Здравейте Hug !

Дианка,
Честит рожден ден   bouquet (на инвалидна количка Grinning ) ! Подарявам ти една чудесна отправна точка за сънуване на Уинчестър тройка:

Рецептата за това е лесна и проверена - комбиниране на опит bowuu и фантазии Whistling .

# 254
  • Мнения: 116
ИДВАМ НАБЪРЗО

ДА ВИ ПОЗДРАВЯ ЗА ВЕЛИКДЕН!

ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ ДА ИМАТЕ МИР И ЛЮБОВ В ДУШИТЕ СИ И  ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ СПН В ТОРЕНТИТЕ!!!!

САМО ДА КАЖА, ЧЕ В НОВИЯ БРОЙ НА ХАЙ КЛУБ

ЕТО ТОЗИ


ИМА СТАТИЯ ЗА СПН

КРАТКА Е И СЪС СИГУРНОСТ ЕДВА ЛИ МОГА С НЕЩО МНОГО ДА ИЗНЕНАДАМ ТОЧНО ВАС

НО ПОНЕ АЗ СЪМ Я ПИСАЛА

И Е ОТ СЪРЦЕ:)

ОТИВАМ НАЗАД ДА ВИ ЧЕТА  Hug


Общи условия

Активация на акаунт