Великден на вратата чука, а Мартеничките са вече тука! - 1

  • 38 350
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 170
Здравейте, малко даже доста ме е срам, за това което ще пиша,ама...
Моята бебка от два дни има огромен интерес към подмишниците ми, ако я гушна все гледа там да си завре нослето, веднъж дори близна. Какво да правя? Все гледам да я дърпам, ама не знам много съм ошашавена  Embarassed Embarassed Embarassed

# 721
  • Мнения: 359
I.T. Да ви е честито новото бебче в семейството Simple Smile Много здраве, радости и късмет !  bigdance2

Моята малка кукла днес ми скъса нервите, цял ден мрънка. Мисля, че започнаха много зъби да я мъчат.

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 81
Ние така онзи ден фиксирахме един гълъб който се разхождаше спокойно покрай нас и малкия не отдели очи от него. Голямо следене падна. А как е започнал да пищи, чак някой път ушите ми писват  Laughing

# 723
  • Варна
  • Мнения: 170
Мислех,че са малки и нищо не разбират и не искат нищо повече от ядене и спане.
Преди малко бяхме на разходка на обичайното място двора на НСА.Има май Европейско по странен спорт...като петобой-плуване,яздене на кон,тичане...дрън-дрън...та в НСА има КОНЕ и прескачат препятствия.Конете са огромни и се забелязват отдалече и Марио като фиксира един...като замрънка....само там иска да седим.Да гледа коня:)Имаше много коне,но не...Марио си избра един и това е-няма мърдане.С 300 зора го отделих,с много занимавка,вода,биба,муцунки от моя страна...Малки а всичко разбират и знаят вече какво искат.Сега ще избягвам конете,че състезанията ще продължат няколко дни:)


На моята бебка така веднъж и станаха интересни фонтаните, обаче след 15 мин. ги спряха и падна голям рев... Тогава нямаше какво да направя, така и ние започнахме да заобикаляме фонтани отдалеч...

# 724
  • Мнения: 359
katerinatan, не ми се е случвало, но с потта доколкото знам се излъчват и феромони. На беба й мирише на мама Simple Smile) не знам, ако пробваш с някой по-силен дезодорант примерно?

Martisunny, е остави го момчето Simple Smile)) по аристократичен спорт си е паднал, пък като поотрасне малко може и конче да си гледате на терасата да иска Simple Smile))  Hug

# 725
  • в рaя
  • Мнения: 233
да драснем и ние някой ред Simple Smile
Днес бяхме на много приятна среща с Варненските мами и прекрасните бебчета. Честно, много заредена се чувствам след такива срещи Hug
Бебчо днес не беше пишкал от 6 до 9 ч. Отдавам го на жегите и голямото потене. Суче доста често и вода категорично отказва. Даже днес като пих кафе с едни приятели и майчето се учуди, че не пие вода и аз му предлагам и тя ококорено гледа и се чуди, че той просто не иска. ама аз като видях сухия памперс и ми се сви корема и стоя и чакам да се изпишка, че викам да не му е залепнала кожата, да не му има нещо, ама после пусна малко и си отдъхнах. Дано утре всичко да си е нормално, просто днес много го по опържих детето  Tired

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Момичета, новата тема ще бъде пусната утре! Имате последен шанс да гласувате за име (който не го е направил)  Peace

# 727
  • Мнения: 6
аз вече гласувах, много ми харесаха предложенията!
Да се похваля и тук - този месец сме +650гр и +3см.   на 3м. - 6600гр., 63см.

# 728
  • под дъгата
  • Мнения: 89
И аз гласувах Simple Smile Мислех,че ще се цопнем в морето следващата тема,но май няма да е.Хайчде,чакаме да я пуснеш Дони Simple Smile
I.T. Честита радост в семейството! Да  е живо и здраво!  bouquet

# 729
  • София
  • Мнения: 117
Diavenna- никакъв кон на терасата.Ще станем като Пипи дългото чорапче.Мен ме е страх от коне #Crazy Ще гледам да го запаля по кучета и котки,че са малки и сладки  Joy
И аз бяха за темата с цопкането.Някой обърка резултата май:)

# 730
  • Мнения: 7
И аз гласувах за новата тема Simple Smile

# 731
  • Мнения: 0
Мами, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 732
  • Мнения: 92
Привет newsm53
Днес бяхме на консултация - Теодора е наддала отново 1 килограм и вече е 6,300 и 60см. Сложиха втори прием на ваксините и много плака. Ронеше едни крокодилски сълзи, че чак аз щях да ревна. Казаха ми да давам панадол през 4 часа днес. Дано не вдигне Т.

# 733
  • Мнения: 0
Здравейте мами!Ние от няколко дни вече сме част от вашата мила група Simple SmileИскам да споделя,че моята бебка днес прави точно 4 месеца Simple Smileот 1 месец и половина е изцяло на хумана-НАН 1 хипоалергично(така ни казаха в болницата,че било по-добре до 6м. на всички деца да се дава само хипоалергична хумана).Преди 20 дни ни мериха за последно и бяхме 63 см. и 6.320 кг. Много е активна,обръща се самичка по корем и прави опити за пълзене Simple Smile а звуците,които издава са доста силни,много ни е усмихната и игрива Simple Smileот 1 седмица и давам пресни сокчета,които приготвям вкъщи и забелязвам,че си има предпочитания-най-много харесва пъпеш  Grinning Скоро мисля да почна със захранването,но малко се притеснявам,че когато я сложа на възглавницата в леко повдигнато положение,тя си слиза на долу и си ляга пак.Ако някой може да сподели при захранването в какво положение е било бебчето му,много ще ни е от помощ,защото се притеснявам да не се задави,понеже е доста лакомичка и дори все още се задавя с хуманата.

П.П. Дано не ви се стори смешно питането ми,но бебката ни е първо детенце и се допитвам до по-опитни мами за доста неща.Благодаря предварително!  bouquet

# 734

Общи условия

Активация на акаунт