Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 28

  • 53 711
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Попаднах тук в 12 тема Rolling Eyes

Миленка ме подсети...аз, май попаднах по-рано в този форум, но вече не помня в коя тема се записах...преди 4 години... Антомче, къде са старите теми? Не ги видях на първа страница  newsm78

# 16
  • Мнения: 91
Честита тема и привет!
Станахме повечко от Русе. Хайде - топло е вече - на кафепиене.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 074
Мнооооого странно  newsm78
Групите от Русе, Варна и София май са най-многобройни. Не, че в другите райони има по-малко, сигурно не са ни намерили !
Миленка, темата я "измислих, защото ми беше самотно тук във форума и исках да намеря сродни души, с които да споделям. Пък и ме беше налегнал поредния рецидив и ми беше малко страшничко. Тъй де, 13 години ремисия и изведнаж хооооп отново рачо-осмокрачо.
Ама разгеле, прескочих отново трапа, за което благодаря на докторите, които ме лекуват.

# 18
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Попаднах тук в 12 тема Rolling Eyes

Миленка ме подсети...аз, май попаднах по-рано в този форум, но вече не помня в коя тема се записах...преди 4 години... Антомче, къде са старите теми? Не ги видях на първа страница  newsm78

Сонче, никога не мога да забравя кога попаднах, както и първите отговори. Те бяха на Кана, Сиссссс и Хули. Аз помня такива неща, а и това беше особен момент в живота ми и не мога да го забравя Simple Smile
Хули, вече не ти е самотно Mr. Green
Хули, вярно, че това са най - големите групи, но познавам доста и от Сандански Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема, бих искала тук да споделяме невероятно хубави моменти, а трудните да посрещнем заедно, благодаря на всички че ме приеха тук Hug

# 20
  • Мнения: 4 864
Здравейте и от мен! Днес обиколих града 2 пъти, ама то не е едно и две... Ходих за протокол за социалните...там как се чака,леле майкооо! В затвора пускат по-лесно Simple Smile После ходих при онколожката, да се запозная с нея. Няма да ви описвам как ми взе страха. Измолих я да почна ХТ другата седмица. В понеделник ще имам вече папка и почвам изследвания. А в сряда ще ми е първата ХТ. После до социалните...там ми казаха какви документи да приготвя и пак ще се ходи. Голямо разтъкаване, голямо нещо. А, и при хирург ходих тук, за да види дали всичко е наред с разреза и ръката. Каза,че всичко си е идеално. Поне това Simple Smile Вече ходя с ластичния ръкав и ръката засега не оттича толкова.

# 21
  • Мнения: 48
Миленка, не съм забравила кога попаднах и кой ме посрещна /Хули-беше първа, Кана, Нас-нина, Ангелари, и други които вече не пишат/, но не си спомням номера на темата...

Открих нещо любопитно: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1308351

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 18:00 от Soni_66

# 22
  • Мнения: 884
Привет!
 Аз да си призная-днес потърсих психолог, за да не търся скоро психиатър...Давам си сметка, че предстои трудна борба, че трябва да се стегна-ми не става. Рева непрекъснато, а се сещате с коя мисъл се будя сутрин. Не искам да споделям с най-близките си, и без това са много притеснени, ако случайно се изгубя за 10-20 мин-все някой ме търси да ме провери...А трябва да говоря с някого, ще се пръсна. А днес ми пропадна и ПЕТ скенера-не трябвало да правя химия преди това изследване... Мамка му, онколожката не знаеше ли!!!!!!!! Сега дори не съм стадирана и още три месеца ще гадая до къде по дяволите е стигнал проклетия рак.
За добото си настроение се грижа в момента -нали скарата алангле била ОК, сега хвърлям зарове-бира или вино! Дори и секс мисля да правя Blush
 А снимките от Истамбул изпуснах ли или ги чакаме 


От известно време съм с нов лаптоп-няма кирилица-къде се намира въпросителния знак-не го откривам...

# 23
  • Мнения: 4 864
На мен ми казаха, че маята в бирата развива осмокракото...така че, пий вино и то червено, предписано ми е от лекар Simple Smile

# 24
  • Мнения: 884
Ами добре-и без това беше с ,,едни гърди напред виното,,-домашно е Joy
 И сериозно-някоя от вас беше писала сутринта , че хапва кълнове. Как се приготвят, в смисъл как да ги покълна, а после как да ги овкуся

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 19:52 от Луди Пеперуди

# 25
  • Мнения: 10
Момичета ,какво е Пет скенер и кога трябва да се мине ?На мен не ми е правено такова нещо....ако въпроса ми е глупав-извинете ме... Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 81
Здравейте, момичета!
Това с психолога е добра идея, и аз като Луди Пеперуди напоследък не се чувствам във форма - май ще трябва да си потърся специалист.  #Crazy Защото иначе с психиатрите съм ОК - имаме си в семейството национален консултант по психиатрия. Но нещо не ми се ще да занимавам роднини с този мой проблем.
Чувствам се скапана, където ме бодне, си мисля, че рачето се развива тук и там, а за роднините да не говорим! Mr. Green На два пъти чух мъжа ми да казва по телефона когато го питат как съм - "засега е добре"!! Сърцето ми се сви! Какво значи това? Или проявявам дребнавост. Абе напоследък откачам, това е истината.
На 9-ти април съм на поредната химия.
KaRoLa, а на мен ми казаха да пия таблетки бирена мая - помагала за кръвната картина. А като опитах глътка бира, с огромно ускорение намерих тоалетната. Това е от химията.
Усещате ли, че всички храни помагат за едно, а пречат на друго - трудна ситуация.

На всички Вас пожелавам успешно лечение!

# 27
  • Мнения: 884
Сияние , при добро желание от страна на лекарите-най-добре в началото и в края на лечението. А точно как работи-мисля че имаше инфо в библиотеката на темата...Зара, за това говоря-не е дребнавост, светоусещане е.
 В допълнение към салатката, скарата и виното-мач. Сега ако и се сбием-типична семейна вечеря Joy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 199
На мен ми казаха, че маята в бирата развива осмокракото...така че, пий вино и то червено, предписано ми е от лекар Simple Smile

Леле, колко бира съм изпила, не е истина. Даже по време на терапиите пиех, за да изхвърля отровата.  Мъжът ми ме бъзикаше, че ще стана алкохоличка с бирата.От бирената мач качих много килограми. На психиатър и аз съм ходила в Онкологията, приказвахме си, показваше ми разни статистики и т.н. Изписа ми диазепам или ревотрил ходих 2 дни, като наркоман и бях до тук с тези хапчета, и после започнах с розовите хапчета.

# 29
  • Мнения: 4 864
Вие ме убихте,сериозно Wink Аз не,че пия бира ама... вече не знам на кой да вярвам, на кой не .. А с пърженото как е положението?? Аз залагам на пресни плодове и зеленчуци. Фрешове и салатки и  това е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт