Отговори
# 30
  • Мнения: 2 590
Лизи, честита ви принцеса Дария, да е много здрава, весела, игрива, поспалива, че да ти е малко от малко по-лесничко. Каките също много да слушкат и да помагат.

Евилче, чакаме да докладваш след консултацията  Heart Eyes

Ей на мен що ми взеха 5 и нещо в Санита за тоз Коларгол? Не помогнаха особено обаче, поне при нас.

Пателина, честити ходещи крачета, смело напред да крачат.

Тодорче, много сладък Светли-барабанист Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4
Лизиии честита рожбичка, мила   bouquet Да е жива и здрава малката принцеса Дария и много да слушка прекрасните си каки  Hug Ще чакаме снимки  Naughty

Ади   bouquet мерси за прекрасната великденска темичка   bouquet
Стани заглавието ни е суперско   bouquet

Честито прохождане на Бела  Hug Да крачи смело напред  Heart Eyes
Честити зъбки на Борянка  tooth Да са и белички и здравички  Hug
Честито на Дани за яслата  Party
Хей-я добре, че вече са ти здрави сладурите  Hug За майчинството - със сигурост знам, че НОИ плащат за предходен месец след превода на осигуровките от работодателя. Аз февруари месец парите си ги взех на 13 март, като декларацията ми излизаше с вх.н от 6 март - т.е. за себе си си направих равносметка, че ако няма проблеми ще взимам майчинството в средата на месеца, защото работодателя ми винаги изплаща заплати и осигуровки в нчалото на всеки месец  Peace Дано да съм ти била полезна  Hug

Венци да оздравява вече  Peace
Както и сладура на Дианчето  Hug

Булче и на мен и стана интересно за тези детоксикации на д-р Михайлов  newsm78 Аз между другото съм му голям фен  Peace трябва да поразровя...

Евридика браво за свалените килца  Hug
Аз пък да кажа на Ади, че според мен при нея няма ефект, защото още кърми. Мисля, че това е естествена реакция на организма да трупа в този кърмещ период и и е трудно смъкването на килца. Аз съм го оставила това за след отбиването  Wink

А пробвали ли сте Коризалия за хрема  newsm78 Някои казват, че е Боаронски хомеопатичен бълкоч като Осцилококцинума, но на мен и двете ми действат бързо и ефективно  Peace

Още много имам да пиша, но времето ми свърши  Sad

Целувки   love001

Евилчето я моля да пише как е минала консултацията  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 796
Време за следобедният ми чай....! Но нямам зелен, така че ще ви почерпя с плодов днес. Wink



И честито  прохождане на Белла!!! Hug Толкова е вълнуващо! Grinning Дано и на нас ни се случи скоро... Rolling Eyes
И честито на свалящите кила!! На мен май вече ми е невъзможно с моите табиети... Wink

# 33
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Моето дете го няма в новия колаж  Confused...А пратих снимка....

# 34
  • София
  • Мнения: 231
Моето дете го няма в новия колаж  Confused...А пратих снимка....

Валерия и аз пратих 2 снимки, но не били получени. Може би и при теб е така.

# 35
  • Мнения: 991
Лизи, още веднъж Честито и от мен!
Много да ви радва малката адашка, друго не мисля, че има какво да ви пожелая освен да са ви много здравички - по - хубаво от пълна къща с дечица едва ли има!



Ев, днес с чисто сърце те прегръщам виртуално и ти желая лека бременност с прекрасен завършек!   bouquet

Ееееех, няма ли още бременни мами, много ми харесва така!
Бобчо, изложи се ти, а аз бях сигурна, че ще ни изненадаш!

А за германската диета, извинете ама това не е за хора! Първо един ден от седмицата няма да ядеш, после два, после три и накрая като гушнеш букета кел файда, че си слаб!  ooooh!
По този повод съм се сетила, че ми се яде .... оп, няма да казвам, че има тумбачета ...  Blush

# 36
  • област Варна
  • Мнения: 270
Лизи, честита ти девойка! И трите да са Ви живи и здрави и много да Ви радват!
Ади и Стани, благодаря за темичката!
Евилче, леко бременеене и едно пухено вързопче на финала!

# 37
  • Мнения: 26

А за германската диета, извинете ама това не е за хора! Първо един ден от седмицата няма да ядеш, после два, после три и накрая като гушнеш букета кел файда, че си слаб!  ooooh!

hahaha,е да ама пуста суета....

# 38
  • Мнения: 186
Човек 3 дена да няма нет и то... #Crazy Все такива неща да цопвате дет се вика, колко хубаво само.... newsm44 newsm44 newsm44 Първо честито бебенце на Лизи - да е много здравичка, щастлива и засмяна, много да радва всички, а каките скоро много да помагат/ама май няма да е толкова скоро де... Laughing/

Честито щъркелче на Ев  Hug Hug Hug Ама си потайна яко, аз не бих се стърпяла до сега - леко бременеене мила, едно женско пуханче накрая  Hug

После от нас повече ще пиша, че съм при баща ми и бая от буквите на фонетиката са на други места и яко се дразня...

# 39
  • Мнения: 426
ЛИЗИИИИ, ЧЕСТИТА ВИ ДАРИЯ! МНОГО ДА ВИ РАДВА И ДА БЪДЕ МНОГО ЗДРАВА!  Hug Hug Hug

За следващото  Rolling Eyes според мен може да изчакайте малко  Blush

Честити ходещи крачета на Бела  Hug
Болничките да оздравяват!
Благодаря, че се сещате понякога за нас-не намирам време за пост, пък моите все дълги излизат пусто-не мога да си спра устата, като почна  Blush
Ние сме добре-Бобо много го мъчат зъбите... Иначе все си е същия пумпал вкъщи.
Думички-не са много-МАМА  Party /чух и от моето дете тази думичка/, тати, лаица /лъжица/, дай, ам ам, айде и това е май, а када /вода/  Grinning това му е целият речник...има много думички, които ги казва, но явно не разбира, защото минават ден-два и ги забравя -на мама умното то  hahaha
Иначе много неща вече знае, много ми е сладък-цял ден ходи след мен с гребен в ръка и щом седна някъде, веднага почва да ме реши  Joy Такова скубене пада, ама аз се усмихвам и той щастливо си пляска  Joy Взима ми диадемата със замах и после ми я слага на главата, ама не като диадема, а просто отгоре, като венче и пак пляска-същото и с шнолите....
Друго, много е станал срамежлив-като ходим в градинката, хората му се радват, нали е нахилен-спират се нещо го питат и наш`то, като прави една сърдита муцуна....нито показва нещо, само гледа сърдито  Rolling Eyes
Има ли други срамежливковци?
и така...похвалих си най-най-новите неща...има много още, ама ще наваксам  Mr. Green
Чакаме Ев да се изфука от консултацията
Дани, браво за килата  Hug
Гери, много те обичаме всички!  Hug Hug Hug
За майчинството-не съм взимала повече пари от някакво изравняване, около началото на март месец-бяха 100лв....от тогава йок
Йоанка-страхотно сладък е Крис на подписчето ти  Heart Eyes
Страхотно сладък е и Светулко  Heart Eyes
цун цун от нас  Hug

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 15:17 от Мама на Боян

# 40
  • Мнения: 274
Чакайте да почна със Соня на Еспиноза каква чаровница станала! Пу да не и е уроки! Нещо да сватосаме там? А? Бони, по селски гражданята да ги вържем? Аз не съм много кисела и зла! Ще си трайкам кат свекърва  Whistling


А за германската диета, извинете ама това не е за хора! Първо един ден от седмицата няма да ядеш, после два, после три и накрая като гушнеш букета кел файда, че си слаб!  ooooh!

hahaha,е да ама пуста суета....

Ееее ти за 3 дни глад ли ще се гътнеш  Joy
Детоксикациите - много е дълго и широко за обяснение. В кратко резюме - целта е за 3 дни месечно, в периода на пълнолуние да изчистиш тялото от токсини и да заменииш няколко литра течности с нови. Идеята е, че отлива на Луната действа на организма и по този начин се подпомага обмяната на веществата. Мога да ви намеря тема да четете, понеже има начини на детоксикация. Единият, който аз съм правила, е сутрин пиеш 10 гр английска сол и целия ден караш на течности и фрешове от цитруси. Сега ще почнем и на сезонните плодове. Искам да ви кажа, че след тези 3 дни стомахът ми се регулира! Никога, нищо и никое лекарство не ми е помагало за нормалната работа на стомашно-чрвният ми тракт! Аз съм с лениви черва, ма от тези най-ленивите! Дето нито зелен, нито бенбен чай ги оправя. Самият глад не е притеснителен, защото реално си постоянно надут с течности някакви и не можеш да го усетиш. Силите се запазват. На мен ми допада определено. После ще ви дам линк към темата тук в мамата. Там една страхотна девойка с две отрочета (Зори  Hug ) го е описала подробно.

# 41
  • Мнения: 26
Булче,сега като драсна в резюме,та да ви кажа по този повод.
На последния преглед при гинеколога,стана въпрос за пустите кила и по негов съвет каза да започна да правя това,за което Булчето говори,но вместо не знам си каква сол ми даде капки.Сподели,че той самият го прави от известно време и се чувства много добре.Само на течности и тези капки.
Метни четиво....

# 42
# 43
  • Мнения: 3

Лизи, честито, мила!!! Много се зарадвах на новината, пожелавам ви само хубави моменти на цялото семейство!!! Направо си представям какви снимки могат да се получат с 3 принцеси, ще са мечтата на всеки фотограф  Mr. Green
Ади, мерси за темичката   bouquet Да оздравявате вече  Praynig
За кърменето и килата подкрепям Дейзи, и преди съм го казвала, хем и върху себе си го видях
С тези нови бебета и бремености направо и на мен ми се прииска в един момент  Crazy Хем категорично знаем с мъжо, че моментът не е подходящ за нас и финансово и всякак
Честити зъбки на Маша и крачета на Бела  Heart Eyes И ние като Криско заковахме на 8.5 зъба вече 3 месеца, точно както бяхме заковали на 2 зъба преди за 3 месеца и после за 20 дни дръпнахме с 6 още  Rolling Eyes
За колажа да кажа, че проверявах 3-4 пъти да не изпусна някой и знам, че не съм изпуснала никой, който ми е бил в пощата  Cry
Много искам да се прочистя и аз, ама пусти ореховки Еверест, пак ги почнах  Blush
Лори, браво на Бобо за думичките  Heart Eyes Не си го представям срамежлив тоз усмивко  Thinking
Това запомних  Blush Цун цун

# 44
  • Мнения: 991
Кой каза ореховки? Веднага да ми прати!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт