Забременяване на 4-тия ден от цикъла

  • 8 411
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 739
Нямам закъснение,просто допускам че има вариант да стане. За тест ми е много рано,освен да пробвам с тези най ранните,където показвали след 7-ят ден от акта. Трябва да ми дойде на 21-ви април.Ама и аз съм една   newsm78 newsm78 newsm78

meri_me4i, успокой се и не го мисли толкова много. Едва ли не всеки път след секс и се питаш дали може да е станало или да?  Laughing То винаги има вариант да стане, ама ако чак на 21-ви април (не)чакаш да ти дойде и от сега си се запритеснила....железни нерви ще ти трябват ако работите сериозно за бебе. Повечето дето списваме тук искаме да забременеем, ама търпение си трябва Grinning То и аз в началото от самонавиване всеки месец имах "симптоми на бременна" ама те винаги се оказваха неверни, та си бях само "бременна в главата" Laughing
Успех ти желая и скоро да се похвалиш!

# 31
  • Мнения: 2 052
То и аз в началото от самонавиване всеки месец имах "симптоми на бременна" ама те винаги се оказваха неверни, та си бях само "бременна в главата" Laughing
smile3521 И аз, и аз така  Crazy
meri_me4i, просто си правете секс без да го мислиш, стане ли ти фикс идея забременяването наистина става лошо. Успокой се и имай търпение. Успех и да се похвалиш Simple Smile

# 32
# 33
  • Мнения: 249
Здравейте дами,благодаря ви,че ми пишете.Не съм малка,но не съм го планирала,все кариера гонех и сега съм малко уплашена като цяло,нова съм тук и малко се срамувам Embarassed Знам,че не е невъзможно,но исках просто да питам за мнения.
Ами и баба ми така е забременяла, според мен няма нищо лошо в това да имаш бебе. Кариерата нe е всичко на тоя свят. Peace

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 20:42 от kori_1

# 34
  • Мнения: 3 242
Кори , мацката не е бременна и говори по принцип, че не планира бременост в скоро време Wink

# 35
  • Мнения: 355
Интересен казус... Доколкото ми е известно няма пречки за забременяване дори в най-странни ситуации. Най-странното е, че и ние с мъжа ми случайно и непланирано случихме същото в 4-я ден от моя цикъл. Сега мечтая и се надявам да видя две чертички, ама надали...

# 36
  • Мнения: 3 242
Напротив пречки има и то точно когато очакваш да забременееш на 4ден от цикъла: )

# 37
  • Мнения: 249
Кори , мацката не е бременна и говори по принцип, че не планира бременост в скоро време Wink
Жалко, но дори и да не планира бременност може след време да е късно дори и да иска. А и единствения начин да не забременява е да не прави секс. Laughing Peace

Интересен казус... Доколкото ми е известно няма пречки за забременяване дори в най-странни ситуации. Най-странното е, че и ние с мъжа ми случайно и непланирано случихме същото в 4-я ден от моя цикъл. Сега мечтая и се надявам да видя две чертички, ама надали...
Ами дай Боже скоро да видиш две чертички. Hug

# 38
  • Мнения: 355
А бе, ние хем така, хем иначе... Уж сме се разбрали да е "планирано", и да започнем сериозна работа от лятото... Но просто понякога се случват неочаквани обрати, които би било толкова прекрасно да се превърнат в нещо повече...  Blush

Но аз просто съм по-решителна и решена. Просто усещам в тялото си едно звънче, което ми казва "давай, давай, стани мама, готова си вече"... Пък да видим.. Дано и аз да почна да пиша в темичките с чертичките  Grinning

И на теб го желая от все сърце!

# 39
  • Мнения: 2 286
Мери-мечи, какво стана? Дойде ли ти?

# 40
  • Мнения: 249
А бе, ние хем така, хем иначе... Уж сме се разбрали да е "планирано", и да започнем сериозна работа от лятото... Но просто понякога се случват неочаквани обрати, които би било толкова прекрасно да се превърнат в нещо повече...  Blush

Но аз просто съм по-решителна и решена. Просто усещам в тялото си едно звънче, което ми казва "давай, давай, стани мама, готова си вече"... Пък да видим.. Дано и аз да почна да пиша в темичките с чертичките  Grinning

И на теб го желая от все сърце!
Да, дано скоро и двете да пишем там. Отдавна мечтая за бебче. Hug
Мисля, че когато нещата се случват от самосебе си е много по-лесно сякаш.

# 41
  • Мнения: 10
Момичета,трябваше да ми дойде на 21-ви,но още го няма,правех си тест,отрицателен е Cry

# 42
  • Мнения: 3 242
Това непазене за което споменаваш в първия си пост , единственото ли беше или след това продължихте с непазенето Simple Smile Ако сте продължили да не се пазите има вероятност и да си бременна Simple Smile Изчакай още малко и пак си направи тест .

# 43
  • Мнения: 10
След това не сме се пазили,така че ще чакам. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 242
Стискам ти палци тогава Simple Smile Laughing

Общи условия

Активация на акаунт