90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 183

  • 30 902
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 978
Добре де,момичета, само аз ли го имам този проблем? - Спазвам си я стриктно с изключение на единия плодов ден изядох 1 филийка хляб, защото ми прилоша и това че сутрин пия по едно 3 в 1 защото не обичам кафе камо ли горчиво,а е задължително да пия (ако не е 3 в 1 е дълго с кафява захар) ... започнах 69кг (176см съм висока) днес ми е 10 ден и съм свалила 1кг и 200-300гр ???? Защо така? Всички познати, които я пазят са напред?  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 61
  • Мнения: 0
Добро утро на всички .
Мисля си по един въпрос,дали е възможно да не свалям кг. защото не чакам 30 мин. след хранене да пия вода,и мисля че не съм много точна в часовете в които се храня,кога повече време минава,кога по-малко нз. как мислите?  newsm78
Хайде лек и с много минуси ден!   bouquet

# 62
  • Мнения: 0
vipopova  и аз съм като теб на мен ми е 9 ден,и съм ту кило надолу ту кило нагоре странна работа.  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 3 829
Добре де,момичета, само аз ли го имам този проблем? - Спазвам си я стриктно с изключение на единия плодов ден изядох 1 филийка хляб, защото ми прилоша и това че сутрин пия по едно 3 в 1 защото не обичам кафе камо ли горчиво,а е задължително да пия (ако не е 3 в 1 е дълго с кафява захар) ... започнах 69кг (176см съм висока) днес ми е 10 ден и съм свалила 1кг и 200-300гр ???? Защо така? Всички познати, които я пазят са напред?  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Защо не опиташ вместо захар,да слагаш в кафето мед?!Има хора и по малко свалят.Рано е още да правиш преценка как ти действа режима.Карай си го без грешки,поствай си менютата тук,да те коригират ако бъркаш някъде и имай търпение. Peace

# 64
  • Мнения: 3 829
Добро утро на всички .
Мисля си по един въпрос,дали е възможно да не свалям кг. защото не чакам 30 мин. след хранене да пия вода,и мисля че не съм много точна в часовете в които се храня,кога повече време минава,кога по-малко нз. как мислите?  newsm78
Хайде лек и с много минуси ден!   bouquet
Трябва да изчакваш с пиенето на водата.Какво означава кога повече,кога по малко newsm78Кога обядваш,кога вечеряш?
Момичета,вие сами си виждате грешките,пишете ги тук и питате,може ли да е от това?!Ами пробвайте да се коригирате и ако тогава няма ефект,ще търсим проблема заедно Peace

# 65
  • Мнения: 1 978
ще започна да записвам тук какво ям... може би проблемът ми е главно в това, че пия малко вода? имам дни, в които пия по 1,5-2л , но в повечето едва удрям 1 л???

# 66
  • Мнения: 5 435
Добро утро фиданки,

Тинки, благодаря за темата!  Hug

Днес плодов, купила съм портокали и круши за през деня, а вечерята мисля да е зелена салата!

P.S. Отивам да водя малката на лекар, цяла нощ кашля и днес пропусна яслата! Цяла седмица здрава и сега пак.... Sick

Лек ден на всички!

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДД
имам да чета мноого назад..............
Карам си режимчето и на 6-ти ми е последен воден Grinning

# 68
  • Мнения: 1 978
Nedialka_81 , колко свали ?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 227
vipopova, режима влияе по различен начин на всеки организъм. Първо - спазваш ли правилата? Второ - зависи дали си била скоро на диета, хормони и какво ли още не... Аз свалих 7 кг първия месец, после 6 седмици нищо...

За водата - сама си си отговорила. И не забравяй, че здравословното отслабване е около 4 кг месечно  Peace

# 70
  • Мнения: 1 978
lili_vanili , спазвам почти на 90% всичко, не съм била скоро на диета или хормони. аз си качих едни 8 кг началото на лятото от едни хапчета коластра не ми повлияха добре в това отношение и немога да ги сваля Sad


П.С. Моля те обесни ми как да си сложа лентичката на подпис, защото виж как ми излиза и не иска Sad

# 71
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте

След вчерашния плодов пак видях 59 на кантара. Та - 59.6кг. Дано поне да затвърдя 59.5 до края - остава ми още една 4-ка до първия воден, който ще пропусна.

Днес - белтъци:
З: грейпфрут
О: миш-маш
В: Свинско със зеленчуци или пак миш-маш

Лек и минусов ден!

# 72
  • Мнения: 9
Здравейте.

Аз се боря с 5-тия килограм вече. Нещо трудничка ми се вижда борбата, изчезва, връща се, но ще видим какво ще стане накрая. МЦ, обаче, закъснява доста вече и това много ме изнервя, защото не знам колко е реално това, което показва кантарът.

Отчет за вчера - плодов:
Закуска - фреш грейпфрут
Обяд - фреш портокал
Следобяд - 2 банана
Вечеря - 5 фурми

Последните 3 плодови са ми кошмар. Вечер полудявам направо, не може да се разговаря с мен Sad

Днес - белтъчен:
Закуска - фреш грейпфрут
Обяд - ще бъде салата от домати със сирене, пържолки от бонфиле

# 73
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Мацки аз пак да си задам въпроса, че никой не ми отговори

чай по всяко време ли може да се пие? И само сутрин ли може да се овкуси с мед?


Отчитам след вчерашния белтъчен -0.300гр и съм много щастлива, защото вечерта ми се наложи много здраво да се боря със съзнанието си, че не трябва да ям от всичките лакомства, с които шкафа е препълнен. Все пак успях! За първи път ми беше толкова трудно и се чувствах много зле, но днес след мерилките съм доволна, че удържах и се надъхах още повече!

Следва ден на варива:
З: Половин бабан, че дребната не ме остави и изяде другата половина  Laughing
О: Гъбки с ориз (а ако успея ще направя преди обяд картофи на фурна и ще пропусна ориза) + салата
В: Картофи на фурна + салата

# 74
  • Мнения: 11 573
чай по всяко време ли може да се пие? И само сутрин ли може да се овкуси с мед?[/b]
По всяко време, стига да има 1/2 час до или след хранене. И да, само сутрин може да се подслажда с мед - 1 ч.л. на ден.

Общи условия

Активация на акаунт