Анатомията на Грей - Тема №15

  • 36 617
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Две от децата май са с увреждания (ако това е точния превод на special needs kids). 
Точно така се превежда, но след като прочетох тук преди няколко страници и позадълбах не е съвсем така.
Моля те сподели какво точно си намерила.
http://www.examiner.com/article/chyler-leigh-sets-off-controvers … ids-special-needs
Благодаря!   bouquet
Добре, че не е нещо по-лошо и доколкото разбрах това отминава. 

# 676
  • UK
  • Мнения: 600
"Six went down, One will die."

Със сигурност някой от самолета ще умре.

Мередит, Дерек, Кристина, Марк, Лекси, Аризона.

Шонда нали е казала, че най-обичаните персонажи няма да пострадат, но същевременно е герои, за които и сценаристите са плакали. 100% ще е Аризона.
Пък и шокиращите и непредвидими неща може въобще да не са свързани със смъртта, Шонда може да ни изненада по хиляди други начини Peace

# 677
  • Мнения: 0
Неее,защо Аризонааа  Cry Cry Cry Cry

# 678
  • Мнения: 9 144

Шонда нали е казала, че най-обичаните персонажи няма да пострадат, но същевременно е герои, за които и сценаристите са плакали.

Никога и никъде Шонда не е казвала, че най-обичаните персонажи няма да пострадат!
А точно обратното  "a beloved character will die on the shocking season finale, leaving the fans crying..."

За кого феновете ще плачат най-много за Адел, за Аризона или за Лекси?  Thinking

Всяка може да си отговори без да си мерим фенството спрямо Лекси или Аризона.

# 679
  • Мнения: 0
Прекалява вече Шонда с тези инциденти...

# 680
  • София
  • Мнения: 1 312
Аз наскоро започнах сериала и бързо изгледах сезоните на един дъх..сега ми стана тъпо,че трябва да чакам нова серия...Нали 8ми сезон 22ра е новата или бъркам,поне субтитрите така вървят в Замунда и аз дотам съм стигнала?
Любимми беше д-р Хаус,но сега като ги сравнявам Анатомията води първенство! Simple Smile

# 681
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Аз наскоро започнах сериала и бързо изгледах сезоните на един дъх..сега ми стана тъпо,че трябва да чакам нова серия...Нали 8ми сезон 22ра е новата или бъркам,поне субтитрите така вървят в Замунда и аз дотам съм стигнала?
Любимми беше д-р Хаус,но сега като ги сравнявам Анатомията води първенство! Simple Smile


23-та серия излезе в петак - http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=310268&hit=1
Субтитри имаше някъде назад (към 28-29 страница, ако не се лъжа).

# 682
  • София
  • Мнения: 1 312
Благодаря много,аз свалих сега 22 и 23 серия,но нямат субтитри Sick ще чакам. не мога да намеря,ако някой ми посочи,много ще съм благодарна Simple Smile

# 683
  • Мнения: 0
Ох,дано да е Аризона,но не и Лексииииииииииииииииииииииииииииии  Confused

# 684
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Все си мисля, че Лекси биха плакали много повече хора. Това обаче е кофти, защото значи че тя ще умре Sad

# 685
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ето и нямото клипче със звук - http://www.youtube.com/watch?v=f92Wq5oAXo4
Гласът, който се обажда вече е ясно не е на Теди. Оуен и Теди се прегръщат май, след лошата новина, че е станало нещо със самолета.

# 686
  • Мнения: 3 248
Това между Оуен и Теди може и да е, защото Теди му съобщава, че е получила предложение за по-добра работа в друга болница и ще напуска, което го поставя по още по-тежко положение с наличния състав. Такива слухове четох, не си го измислям. Въпреки че като го гледам и като ѝ виждам физономията, по-скоро става дума за катастрофата. Иначе се сещам сега, че май Шонда беше казвала, че тези от болницата няма да имат представа какво се случва, или поне повечето няма да знаят. На едното място ще се случва "тъмното нещо", а на другото нещата ще си текат нормално. Ух, ще видим в петък!

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 22:06 от Епона

# 687
  • Мнения: 0
Ох,Лекси ще е...убеден съм вече...вижте от клипчето,което даде Кемистри Лейди на 21 сек... погледа на Лекси просто казва ,че е мъртва  Cry

За Аризона няма да плачат толкова,колкото за Лекси!  Peace

# 688
  • Мнения: 3 248
А когато избухва част от самолета и Марк (първи) следван от Мер и Кристина тичат, на коя част ви прилича, на там,  където е затисната Лекси или там, където е Аризона?

# 689
  • Мнения: 5 478
Аз съвсем се обърках с тези клипчета... Аризона ми е любима на мен, но като персонаж виждам, че Лекси е по-харесвана. Така че, твърде вероятно е да е тя... И въпреки това подозирам, че накрая ще се окаже нещо, което изобщо не сме предполагали.

Общи условия

Активация на акаунт