Боря се с несгодите си ден след ден и вярвам, че ще има чудо и за мен - тема 98

  • 23 879
  • 741
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 201
Здравейте мацки
Маре съжалявам мила  Hug Hug Hug
Каролка ти си герой мила  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug
Йори браво за добрите резултати Hug Hug Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 5 262

Марерче, съжалявам мила   bouquet Знам какво ти е.. повярвай ми .. времето лекува (при мен се случи точно по това време) hug

Сигмееееееееее...  hahaha Joy Е този не го бях чувала...

# 692
  • Мнения: 2 802
maresr Много съжалявам ... пожелавам ти бързо възстановяване - психически и физически и скоро отново да си на линия  Praynig Hug

Рокси   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 693
  • София
  • Мнения: 5 788
Вицът ми оправи настроението  Mr. Green .

# 694
  • Мнения: 32
Привет момичета,
Приемате ли ме обратно при вас?
меци вече може да ме махнеш от списъчето, както и от това на другата тема.
Маре съжалявам, мила  Hug
не си писала в другата тема, аз от тук разбрах .
Бъди силна и ще се оправиш бързо!

# 695
  • Мнения: 405
Момичета, тук съммммм....
Каролка, приятни сънища  Hug
Маре,  Praynig
Останалите, видимо се нуждаете от   bouquet
Много голямо затишие с тези тестчета, от положителния вид.

Аз както се оплаквах, че чааак на 15ти май имам среща с лекар, освен в събота, ами и снощи ми правиха ехограф.  Heart Eyes
След 3 обаждания в блницата, че ми трябва среща за по-рано, накрая се обадих в клиниката от миналата година, за същия лекар /реших на края, че той най-добре познава случая и няма да си позволи същия сценарий, и ще внимава много в картинката/. И се видяхме снощи /беше малко не на себе си от факта/, така де, чудото за 4 дена е порастнало с 3мм и сега е цели 9. Единственото, което се промени в цялата история е датата на термина- 6 декември отсече доки.
Няма да бързам да се записвам в декемврийската, ще изчакам да мине  Sick периода, че  ooooh!
много ви прегръщам всички

# 696
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Сутринта много бързах ...и сега си ви почетох ...

maresr съжалявам ... опитвам се да си представя какво ти е като четеш постове като моя от вчера например (че всичко е ок) ... но какво да се прави, тук сме се събрали за добро и лошо да се подкрепяме, кураж ...  Hug

Рокси стис едни палчета и от мен за изследванията  fingerscrossed fingerscrossed

Блонди много готино коремче и .... баткото  Heart Eyes

Йори браво на вас ... чудесни резултати  Peace

Яже ... изшутихме ежко, ти си наред ..... ще ти конфискувам метлата вече  Hug 

# 697
  • София
  • Мнения: 5 262

Ла Ви, важното е ти да си спокойна, щом при другия док ти е по-добре.. там ходи  Hug Иначе поздравление за нарастването на бебчо   bouquet

# 698
  • Мнения: 3 499
Maresr, бъди силна. Hug Hug Прегръщам те Hug

Ла ви, все така да едрее бебо Simple Smile

# 699
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Плодче 30 седмици вече си минала ,мале аз като се записах в темата ти още не си беше направила теста .
Maresr, бъди силна. Знам ,че в момента не ти е леко  Hug направете си изследванията и все пак може би е лош късмет нали знаеш три за щастие .
Блонди не помня писах ли ,че коремчето е супер ама къде е русата главица  hahaha
Рокси всичко ще е ок , и още този месец да хванете това яйце .
Ла ви ти си знаеш най добре при кой доктор да ходиш .
Меци споко каквото ти се яде това яж ,като не ти се яде не яж . Организма сам ще ти покаже какво и колко .
КАролче колко продължава един курс  химио седмица ли , после следващият  след месец ли е . Дано леко да го преживееш мила . Сега покрай ремонта на жилището по бързо ще ти мине времето .

# 700
  • Мнения: 4 864
Cherry, курса по химията представлява Премедикация ден преди химията. Това са мускулни инжекции сутрин и вечер против повръщане. В деня на химията се слага банка против повръщане, после основната,после още една силна и накрая една за изчистване на вените. Вечерта на деня на химията има една мускулна инжекция и утре имам 2 инжекции-сутрин и вечер. А иначе следващата ми химия сигурно ще е след маесец, а ми бяха казали,че ще е на 3 седмици... Но утре ще ми дадат новата дата за втората химия. Сега пия много вода (а колко мразя да лоча вода),че по-бързо да излезе от организма ми това чудо...

# 701
  • Мнения: 2 843
Маре, много съжалявам, бъди силна  Hug
Каролке, ще се справиш, ама защо не нанкаш  Mr. Green  Hug
Ла ви, всичко ще е наред, браво на малък бебчо  Hug
Сигме, я пусни още някой да се раздвижим малко  Mr. Green  Hug
Уф, аз искам да чистя, ама много ме мързиииии  Crossing Arms

# 702
  • Мнения: 11 600
Аз пък си мисля друго -чудесно е да не ти се яде! Никога не ми се е случвало  Blush
Умрях си от смях - същата лакомийка съм и аз  hahaha
Маре, много съжалявам, дано стане ясно защо се случва това  spoko
Каролче, помисли си само колко силна духом и здрава физически мама ще бъдеш след някоя и друга година. А съветите, които са ти дали за личностно развитие, са много добри, гледам и аз да ги спазвам и да правя постоянно нещо за себе си Simple Smile
Много хубави снимки, момичета, насладих се и на коремчета, и на бившите им вече обитатели  Heart Eyes
Не пиша много, защото просто няма нищо ново при мен.

# 703
  • Мнения: 960
Каролка, ти си героиня Hug
Да се отчета след ехо на млечни жлези- двустранна фиброкистозна мастопатия. Не се виждат патологични формации. Аксили- без уголемени лимфни възли. Лекарката ми обясни за мастопатията, че не е нищо тревожно и че повечето жени я имат.

ПП:Деска, да знаеш, че утре не се чисти Naughty Каквото чистиш, чистиш днес newsm79 wash hang 1dishes

# 704
  • София
  • Мнения: 5 262

Рокси, защо да не се чисти? Т.е. до след Великден не се чисти, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт