Боря се с несгодите си ден след ден и вярвам, че ще има чудо и за мен - тема 98

  • 23 862
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 960
Рейни, доколкото знам на велики четвъртък не се работи Peace

# 706
  • София
  • Мнения: 5 775
Рейни, доколкото знам на велики четвъртък не се работи Peace

Веднага да обявяват четвърък за неработен  Crossing Arms.

# 707
  • Мнения: 39 690
 tooth  Направо до Коледа

# 708
  • София
  • Мнения: 5 262

Чудя се, дали да кажа на шефа....  Whistling
А съм чувала, че имаше един празник, на който ако работиш ще раждаш в мъки... бях го докопала него, ама сега забравих кой е....  Thinking

# 709
  • Мнения: 3 499
Плодче 30 седмици вече си минала ,мале аз като се записах в темата ти още не си беше направила теста .

Много бързо мина времето. Вече си имаме 5 родени бебета в отчетната тема, дано нашият момък не ни направи някоя изненада. Simple Smile

# 710
  • Мнения: 960
На “ВЕЛИКИ ЧЕТВЪРТЪК” не се работи и не се пере. На Велики Четвъртък се боядисват Великденските яйца. НА “РАЗПЕТИ ПЕТЪК” не се работи нищо. Не се мете, не се пере, не се чисти. Добре е човек да се окъпе на Разпети петък, защото, който тогава си измие главата, няма да го боли глава през годината. Никога не боядисвайте яйцата на Разпети петък. На Разпети петък отидете на църква. Минете под масата за здраве. НА “ВЕЛИКА СЪБОТА” се месят козунаците. Докато месите, наричайте за дълъг живот. През нощта срещу неделя е ВЕЛИКДЕН, хората отиват на църква.

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 17:58 от roxxy_28

# 711
  • Мнения: 39 690
Рокси, казваш хубави неща.
Не ги крий така в текст. 

Рейнич, а парастас мангизеносец празнуваш ли ?

# 712
  • София
  • Мнения: 5 262

Сигме, св. Паралей е всеки месец на 25то число за мен. Това е най-големия празник и винаги се почита  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 713
  • Мнения: 1 201
Здравейте  Hug Hug
Момичета имам проблем трябва да се преведат едни епикризи на свеки от български на английски ,момичетата от Пловдив случайно да имат представа къде могат да ми ги преведат?Ходих в едни център за преводи ,ама не можели епикризи да превеждат.

# 714
  • Мнения: 623
la vie est belle    на 6 декември сме много готини хора ( казвам го защото аз съм родена тогава) Joy

Момичета аз само ви наблюдавам,защото няма с какво да се похваля, само мога да кажа,че тези дни Не чакам лелка

# 715
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Вижте само колко креативно е развита темата със зелката и кофата  hahaha hahaha hahaha hahaha #Crazy #Crazy http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=590720.570

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 21:24 от perunika

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
maresr, съжалявам  Cry Кураж!

la vie est belle, радвам се, че растете  Heart Eyes

roxxy_28, и аз съм с мастопатия и разни аденоми. Щом док е казала, че всичко е ок значи е така  Peace

Дианка, може да ти ги преведат от Онлайн преводи-Пловдив. Моя приятелка и мъжът ми превеждат за тази агенция и знам, че са точни и правят всякакви преводи Peace

# 717
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
мога само да поправя Рокси, че на Велика Събота й казват още Работната събота и тогава домакинята в къщата може да свърши всичко, което не е успяла по една или друга причина през седмицата .. така че ако някой ще чисти, пере, боядисва яйца, прави курабии, меси козунаци и прооочие и проооочие да го прави в събота, ако утре и в петък не успее Peace

# 718
  • Мнения: 1 591
Дибрютру сладурки  Hug
Петеса и Фейти, мерси за закуската и кафенцето, ще се възползвам  Mr. Green
Мравче, това със Стефания не го помня, големи са образи  hahaha
Рокси, няма да има проблем бееее, нормално е да има остатъци, мисли позитивно  Hug
Пони, гласувам ЗА с двете ръце за лова на яйцата   Crazy
Перу, и аз това викам на ММ, той ме гледа така  Shocked  Дори като съм болна не губя апетит, ламята в мен е мнооого силна  ooooh!
Меци, по-добре с две яйчица и малко козуначе, отколкото без хич.  Аз сега ще карам цял месец без яйца и козунак  Whistling  П.С.А фолиева пийваш ли  Hug
Яже, тока и жиците са хубаво нЯщо, само тока да не те хване  hahaha
maresr  Hug
Аника, нищо не каза за себе си, как си?  Flutter
Сигме, шИ тЪ дУкладвам, шИ знайш  Joy
Ла Ви  Hug
Рокси, от майка ми знам, че тя от много години има мастопатия, била съм съвсем малка като са я установили, добре се чувства, няма оплаквания.  Дано и при теб не е нещо сериозно  Hug
Дианка, не мога да се свържа с моя позната, за да питам.  Дано бързичко да намериш правилния преводач  Hug
Сладката,  fingerscrossed
Перу, къде ги откри пак тия зелки  Joy
Свърших днес хубава работа и съм много доволна.  Взех си направления за мамограф, да проследят как се развиват нещата.  Взех си и за докторката по Reproductive Endocrinology, която видяхме за второ мнение миналата седмица.  Взеха ми кръв за втора проверка на щитовидната, петък ще ида да взема резултатите.  Меци както препоръча, държа се за новата доки и не пускам  Mr. Green  Края на другата седмица ще си взимам и часове.   Party
Каролче, поспа ли, как се чувстваш?
Офф - Дяца, ще заминавам на едномесечна командировка, та ми е едно шантаво.  ММ също заминава за месец.  Кой ЧЕ ми полива цветята и градинката, не знам.  ГолЕм проблем са ми.

# 719
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Мише пийвам - по 1 хапченце всеки ден, ама отделно се опитвам да ям и марули, спанак и прочие тревички, яйца и други такива храни с ФК .. ама това последното като хвалба съм го казала, че то с тва мойто ядене натам вървят нещата .. обаче пък днес, ако знаеш какъв гигантски сладолед омахах .. чак имах чувството, че лошо ще ми стане по едно време Blush

Общи условия

Активация на акаунт