Боря се с несгодите си ден след ден и вярвам, че ще има чудо и за мен - тема 98

  • 23 877
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 758
Мишки, браво за организацията относно изследванията, успех!
Перу, нова версия има за зелето. Сега пък в меден сад. hahaha
Рокси, не се притеснявай за мастопатията! Аз също я имам от години. Лекарите казват, че не е обезспокоителна.
Каролче,дано си добре, миличка! Hug
Маре Hug
Сладката, дано се е получило!
Ла Ви, браво за бебчо!
Аз знам, че на Разпети петък не трябва да си работи, защото на този ден е бил разпънат Исус. Може би затова от 2 години го направиха неработен.
Рейни и аз празнувам, но на всеки 10-и Mr. Green
Плодче, нека бебчо си седи на топличко докогато е необходимо!
Мецо Фнимавай със сладоледите, че съдържат хормона на щастието! Да не вземеш да прекалиш  Mr. Green
Хайде, че Йовка започна!

# 721
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
тоо път Йовка не е виновна Mr. Green

п.с. Мамо, тия са от ония Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 706
 Намерих една пролука за вечерно включване  Hug.
 Маре-  Hug Hug Hug съжалявам за сполетялото те нещастие , желая ти бързо възстановяване  Praynig .
Меци - ами сладолед хич не е зле , ама дано бързо да възвърнеш хранителния режим  Heart Eyes . Аз такова нещо с неядене съм карала 2-3 пъти под формата на летни вируси , голям кошмар  Sick.
Яже - успокои ме малко , същият ден приключиха нещата , ама бях почнала пак да си поставям диагнози  ooooh!.
Моме-  Hug айде пък скоро да имаш някоя хубава новина , като не ти се пише без повод  Flutter
Рокси - много ми хареса обядът  Flutter , пожелавам всички яйчица този месец да бъдат оползотворени по предназначение  Praynig Grinning.
Звездичке - дано си стабилизирала кръвното вече, а как са крачетата ? Hug
Прахче - и аз го четох това за ин витро фонда на тукашната община , че бил от най- големите за страната , само че не се споменаваха същите специалисти , ако става въпрос за Окръжна болница  newsm78.
Мишки- някой познат или отзивчив съсед нямате ли , да минава 1-2 пъти седмично да полее краставичките  Hug. Добре си ги задействала изследванията, пък току- виж бебето станало междувременно.
Ла Ви- браво за резултата, този път всичко ще е наред  Praynig Heart Eyes.
Сигме - е , сега вече с този виц си за досие   Joy . Па и ние , дето се смеем с теб  hahaha .
Перу-методът на зелката винаги ще предизвиква интерес и ще търпи оригинални преработки hahaha и аз мернах , че се коментира .
 Хубава и бебеносна вечер момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes . Аз мъжо го пуснах тази вечер да поизлезе , че уикенда съм му казала , че ще ловим яйце и трябва да е покрай мен  Joy .

# 723
  • Мнения: 4 864
Здравейте!!

Аз днес голямо канене се канех да спя ама не успях Sad Само се врътках в леглото. Много ми е тежко на стомаха, нямам много апетит и ям само суха храна... Тежи ми много главата..абе не съм много в кондиция. Сега ще поспя вече наистина,че утре пак трябва да се явя рано в болницата за визитация и предпоследна инжекция. След 4 седмици пак тръгвам по кабинетите..

Не съм ви чела, съжалявам! Само видях,че 2 дни няма да пера Simple Smile

Хубава нощ!!  Hug Hug Hug Hug

# 724
  • Варна
  • Мнения: 307
Здравейте,

приемате ли нови попълнения?
Ние с мъжа ми също опитваме за бебе от 3 месеца, но засега неуспешно  Cry Преди това имам едно абразио, поради спряла сърдечна дейност в 7 г.с.

Надявам се скоро всички да напуснем темата и да се преместим в някоя отчетна   bouquet

# 725
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Каролче мила докато се усетиш ще мине месеца и втората химио , ох дано по бързо минат и косицата да не ти изпада всеки ден те мисля .Знам колко е важна косата за една жена ,дори и да изпада ти си имаш толкова хубави перуки . Твоя мъж всяка вечер ще е с различна жена в леглото  Heart Eyes една вечер руса една вечер с червена . Сега се сещам в моя любим филм Отчаяни Съпруги Линет имаше рак и носеше перука после я махна и си ходеше с голата главица ,мале толкова съм плакала тогава . Днес се зачетох ,че имало една ваксина измислена преди 100 години -ваксината на Кроули помага до пълно излекуване на рак без химио . На който е интересно да прочете .
Меци сладолед ммммм така обичам шоколадов ,а тук толкова рядко го намирам чист шоколадов .
Мишки виж в нета може да направиш една поливна система майка ми си прави със системи (работи в болница ) бучка иглата в чинийките на цветята и като няма вода тя започва да капе ама това действа като ги няма за по седмица 10 дни . Майка ми има много цветя и като влезнах един ден докато бяха на почива такива очи изблещих всичко беше в системи цялата къща  Joy Joy няма ми доверие жената знае си ме ,че аз всяко цвете го уморявам за 10 дни максимум  Blush .
Рокси нищо страшно няма в диагнозата ти почти всяка трета жена вече е с тази диагноза ,важното е житото да е наред .
V.A.V.A  добре дошла и скоро да си в отчетните  Peace
Аз смятам в петък да се боядисвам дали може  newsm78 , със сигурност ще си измия главата щото много често ме боли .
Да ви кажа днес с мъжо забравихме една торба в магазина отново ,случва ми се за три поредни ходения в магазин да забравим неща . Много напрежение ми се събра , но скоро му виждам края .
И с моята ову не знам какво става вече тестовете избледняват ,а температурата не се покачва ще видим утре сутрин де .  
Да ви кажа днес пак се зарових в бебешорските дрешки и накупих един куп за на зълва ми бебчето . Нямам търпение вече да се роди малкия сладур и да ги изпратя за БГ .

# 726
  • Мнения: 256
Каролка Praynig Hug
V.A.V.A. добре дошла и да не се задържаш много много Peace
Мец, един сладолед и за мен да хапнеш(общо 3) Mr. Green
Миш, идеята със системите не е зле Joy
Рокси нямаш повод за тревоги..на майчето ми скоро й откриха и понеже е далеч, успя да ми извади акъла(колкото е останал) докато разбера какво става Hug
Маре Hug
Понииии, хитра си като стадо лЕсици...схванах интимната ти мисъл - ТМ да посбере повечко човеци за уикенда...звучи като туристическа акция hahaha
Ла ви стискам палци все така добре да се развива! Praynig
Перу ще ме умориш с тез зелки Joy
Звездичке, Прахче Hug
Рейни с теб ще правим дружно парти и аз почитам светеца на таз дата Mr. Green
Моме стискам палци да изработите пухкав повод за писане Wink
Сладката имаш палчета от мен!
А мистерията с бъгнатите О-тестове щях да я разбуля, ако можех да накарам мъжо да пикне в чашката Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 727
  • Мнения: 1 591
Карол, сложи му прозрачно фолио на тоалетната чиния  hahaha
V.A.V.A. добре дошла и дано скоро сбъднеш мечтата си  Peace
Започвам да разследвам системата със системите  Thinking  Майка ми спомена нещо за тръбички, но с игла може би ще изкарат повече време  newsm78

# 728
  • Мнения: 731
ДУбрУтрУ! Моята госпожица тази сутрин в 6 часа още ме раздига от леглото
mec ти нали днес беше на преглед? Палчета-стис!
maresr  Hug Hug Hug
la vi браво за хубавите резултати!
KaRoLa ти си герой!
V.A.V.A. и да не се задържаш много тук ти пожелавам!
Зузана да се яви в изповедалнята,че нещо ми се губи тези дни май-май пак!
Хубав, и ден!

# 729
  • Мнения: 3 499
Добро утро

Вава, добре дошла и много скоро да си в отчетните теми. Hug
Меци, палчета за днес Praynig

Хайде на закуска

и кафе

# 730
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 382
Маре, съжалявам  Confused Дано следващия път всичко да завърши успешно  Hug
Аника, ти нямаше ли да ходиш на някакви изследвания в София или съм пропуснала нещо  Whistling
Каролка, дано това са били най-тежките странични ефекти и вече да си ок  Heart Eyes
Ла Ви, когато-тогава. Важното е да сте живи и здрави  Hug
Петесеее, к'во ще правя без метла, бре  Naughty Аз съм се засилила, развявайки перчем, към бебето  Laughing Ама може би му се струвам малко грозничка и го плаша  Mr. Green
Моме, бе то и при мен няма нищо ново, ама все си намирам повод да се появя  Crazy Hug
Рокси, нищо притеснително не е това - имам го от години  Hug
Сладката, дано и да не дойде  fingerscrossed
Мишано, шА стискаш палци за дъжд  Laughing
Вава, добре дошла при нас и съжалявам за случилото се  Hug Дано много скоро имате късмет до края  Hug
Чери, то май само домакинската работа е забранена тогава, а не фризьорската  Laughing

# 731
  • Мнения: 2 802
Плодче ... мерси че отново се погрижи за изгладнелите като мен  Blush  Hug

V.A.V.A Съжалявам за случилото се  Confused Пожелавам ти бързо, бързо да отиваш към отчетни  Praynig Hug
Иначе следиш ли си О. по някакъв начин ... предполагам, че сте правили всички изследвания  Heart Eyes

Мецкоооо ... чакаме новини  Praynig Hug

Изчезвам да приготвям яйцата за боядисване и после да стягам багаж ... ще си ходим до Варна за няколко дена да се видя с домочадието ми Crazy

# 732
  • Мнения: 4 864
Здравейте ранобудници Simple Smile

Аз станах рано рано и ходих в онкото за визитация и да ми надупчат дупето Simple Smile Мисля да врътна едно козуначе днес, ако не ми мине котка път,а яйчицата ще ги шарим в събота. Другият план за днес е да отидем да си поръчаме мека мебел за новото гнезденце  Heart Eyes Малко ми се мота тиквата и ми е лошо ама ще устискам някакси...


Хубав ден на всички!!  Hug Hug Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 5 788
KaRoLa- днес мързелуване,мързелуване и евентуално гледане на мека мебел.Какви козунаци,какви 5 лв.Никакви действия освен мързеливи. Peace

# 734
  • Мнения: 4 864
KaRoLa- днес мързелуване,мързелуване и евентуално гледане на мека мебел.Какви козунаци,какви 5 лв.Никакви действия освен мързеливи. Peace

Шило в торба стои ли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт