Пазарувате ли от магазини "Всичко по един лев"?

  • 5 218
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Обаче не вярвам да са за един лев. Цитирам дословно два надписа на подобни магазини, защото много съм се смяла:"Магазин за един лев и над един лев", "Магазин за един лев, лев и петдесет и... повече".

Колко им се смея на такива реклами. Ами влизам в един магазин 'по 1 лев' и какво да видя?! Всичко друго, но не и стоки по 1 лев  hahaha
Смятам, че трябва да им сменят имената, защото подлъгват потребителя! Иначе пак казвам някои неща излизат доста по-изгодно от там за така или иначе нашия празен български джоб.

# 16
  • Мнения: 4 569
Вече не са по един лев. Crazy
Купувам домакински потреби - съдове и лъжици за готвене, гъби...
На люлинския пазар има книжарница, зад него такъв магазин. Взех си тетрадка голям формат 80 листа за 2 и 20 лв от книжарницата, след два дни влязох в левчето и имаше със същите размери за 1 лв.  Tired
И Евроланда го уважавам, особено този в люлинския Хит. За по 1 и 50 лв си взех две черни купи за ядки, като мида направени. Много са красиви. Също и големи черни чинии за супа по 2лв едната.
Дрехи не взимам, гнус ме е че са ги пипали.

# 17
  • Мнения: 945
Пазарувам Peace Тук са огромни магазини и можеш да намериш всичко, което се сетиш Grinning Много голямо разнообразие от стоки. Естествено, всичко е китайско Mr. Green Но покрай боkлуците, има и много полезни неща Peace
http://www.dollarama.com/about_us/

Последна редакция: пн, 16 апр 2012, 16:59 от Izma

# 18
  • Мнения: 2 134
Изма, мястото от което пазаруваш няма нищо общо с българските "левчета" !
Рядко влизам в подобен магазин - винаги е мрачно,тясно и лошо ухаещо.

# 19
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Аз пък не съм забелязала да е толкова гадно - всички левчета в моя град са големи и простотрни, по-големи от повечето бутици, магазини за дрехи и обувки, домашни потреби т.н. И ми е чудно защо ви е гнус от дрехите, при положение, че всички пипат и мерят дрехите в абсолютно всеки един редовен магазин, а в тези аз пробни не съм виждала  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт