Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 15 -та част

  • 19 334
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 560
Добро утро пупета

Да ви е честита цветница, първо пожелавам на нас попътен вятър и с нашите усилия и божията подкрепа, едни прекрасни чудеса да сгреят изстрадалите ни сърчича ккогато му дойде времето Hug Hug Hug Hug!!!
А на всички именници, да ви е живо и здраво името и със здраве да си госите!!!




Мамемнца, дано деня ви е прекрасен, усмихнат и времето да тече все по и по - брзо.

Много ви прегръщам сичките  Hug Hug

# 46
  • Мнения: 1 798
От щастие да цъфтите и успешно да се умножите! Mr. Green
Честит празник на именниците!

Аселинка, само така ще е-Али да компенсира лежането ми и сега да не ми оставя време и да се оскубя. Crazy

# 47
  • Мнения: 425
Здравейте, мили момичета!

Почерпете се за мое здраве днес, че имам имен ден! Нека този хубав пролетен празник стопли и озари душите на всички ви и да ви помогне да извървите трудния път до края!

 

# 48
  • Мнения: 2 211
Честита Цветница, мили момичета! Живи и здрави бъдете и на сладки бебоци да се радваме тази година! Като тръгнете да се черпите, не забравяйте да споменете и мен, защото и аз съм именничка. Весело прекарване на всички!

# 49
  • Мнения: 261
Честита Цветница момичета, да сте ми живи и здрави и много усмихнати! Hug Hug Hug Голди - Честит имен ден ! Много щастие ти желая мила и много цветни - хубави моменти ! newsm51

Аз искам днес да ви начерпя, понеже имам трима именника- баща ми , лелито ми и моята сестричка!

# 50
  • Мнения: 461
Ели, да с ати живи и здрави именниците и много да те слушат, че ще им дърпам ушите иначе!  Mr. Green

Мини, ти си истинска майка героиня и не само ти разбира се, но от това по-хубаво няма да станем майки! Али е едно прекрасно детенце и много се радвам, че той си расте, хубавее и на мама време не оставя за нищо, ама хич не му и пука  Laughing..., искам и аз да съм така, да си имам едно слънчице около мен!!! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 798
Голди, да е живо и здраво името ти!
Ели, весело изкарване у вас с толкова поводи:))

Аселинка, ще имаш и ти малко разбойниче, на финалната права си:)) После ще си направим отделна тема за честитки-честито епилиране,  къпане,боядисване.... hahaha

# 52
  • Мнения: 965
Горди, Попи, да са ви живи и здрави имената!!! Еи, честити ти именници и на теб!
На вас момичета и на всички останали, ви желая много цветни дни, пълни с усмивки и здраве!!!


Край мен е пълно с лалета, зюмбюли и върбичка.  bouquet newsm51
Силно ви прегръщам.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Голди, честит имен ден! Бъди жива и здрава, много положителна, усмихната и най-добрата майка   bouquet Hug

eli_869, честити ти именници   bouquet Да са ти живи и здрави!

Попи, честит празник и на теб! Жива и здрава и мнооого щастлива  Hug

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 20:32 от Doni M

# 54
  • Мнения: 560
Голди, Попи честит имен дем милички от сърце ви пожелавам да сте ни живи и здрави, все така смели и скоро едни прекрасни мами много мноооого ви гушкам Hug Hug

Ели, и на теб да са ти живи и здрави именниците, много да те слушат, радват и обичкат Hug Hug

# 55
  • Мнения: 4 651
Честит празник цветенца! Да сте живи, здрави, да ви обичат и да ви е приятно цветен живота!   bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Честит празник на всички с имена на цветя и растения!Нека са живи и здрави!
Желая на всички ви много здраве, много щастие и спокойни дни напред!
Нямате изчитане, ама и аз с Лъчи все не смогвам да ви изчитам!
Стискам палци всички да сте добре, изследванията - също!
Мини, днес ходих да купувам отново "Колийф", защото като му го давах можеше и да плаче, но нямаше болезнени газове, от които да плаче неистово както ги има с другите капки.Всичко е изкупено вече на пазара, което да е за колики.
Ами това е в общи линии - гледаме се, дундуркаме се, храня, излизаме и спим.
Лека вечер на всички!

# 57
  • Мнения: 461
Добро утро, момичета-кокичета! Simple Smile

Как сте днес? Надявам се да сте успяли да се наспите, отпочинали и ведри да посрещнем новата седмица!  Hug



Днес следобяд или най-късно утре би трябвало да ми излезе стерилната урина. Дано да е ок, че направо ще се побъркам от притеснения. Ако има някаква бактерия по пикочните пътища или имам проблем с бъбреците дали ще навредят на бебето?  newsm78 Ох, ужас само лоши мисли са ми в главата, но трябва да взема да се стегна!  Simple Smile

Пожелавам ви хубав и усмихнат ден!   bouquet

# 58
  • Мнения: 427
Добро утро мили мои,как спинкахте?Ето още една седмичка мина и започва нова,да мине и тя такал леко както и всички останали.Асе мила  Hug спокойно всичко ще е наред.На другите маменца желая хубав ден   bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 307
Здравейте,момичета Hug
Честит иман ден на всички празнуващи,макар и на патеричка GrinningВчера поканих най-близките си приятелки у дома на тортичка и сладки.Изкарахме си страхотно.Две от тях дойдоха с бобошорите и много им се радвахме HugДнес трябва да се изнесем от  нас,че започваме ремонтче Simple Smile
Целувам всички ви и желая весел ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт