Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 15 -та част

  • 19 350
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 965
Добро утро и от мен, коремчета.
Аз съм в последната седмица на шестия месец. Ох, Емсичка, като забременях, се молех да устискам до 7-я, сега се моля и радвам на всяка изминала, решила съм да чакам деветия!!!

Асе, ако случайно има инфекция, тя ще се лекува и няма да има проблем за бебчето. Неприятно е, но няма нищо фатално.
Рали, браво за партито. Успешен ремонт!!!!

На всички мами желая една страстна седмица и само хубави новини да носите!!! newsm44

# 61
  • Мнения: 1 798
Добро утро, дебеланки сладки:)) Почвам да  въздишам по отминалите дни,когато си седят тука и си лафехме по цял ден:)) За това се жалвах в другата тема,че вече ни сън,ни шляене.

Бонбонче, аз  стигнах до извода,че ако не му бях давала цялата антиколик-фармация можеше ече и да няма такива.
Али си има болезнени газове и с Колийф.Приписква  и излиза  тръц,после пак:((Много ми е мъчно,даже  почна да яде по-малко,че  постоянно се гърчи. А сега  чакам и ваксините за 2рия месец и   треска ме тресе,четейки какви странични ефекти имат:((

# 62
  • Мнения: 560
Добро утро пупенца мой

Ето дойде и новата седмичка с която трябва да се преборим Praynig

Асе, всичко ще е наред не си пълни главицата с лоши мисли, сега накрая трябва да си най-много позитивна Hug Hug, ти си силна мама знам, че ще се справиш Hug
И мен са ме метнали едни мисли, за раждането, за гледането на бебето, дали ще се справя, каквато съм паника #Crazy

Рали, радвам се, че си си изкарала добре, никак не са ни излишни такива хубави емоций Hug

Миличките ми като чета, как чакате да дойде 7 месец, се сещам каква бях аз и колко рев изревах Crazy

Милички днес съм на тонове, като се върна, ще се опитам да пусна и последната анкетка, мисля че е време вече Wink

Ох да ви се оплача едвам ставам, много ме болят костите на таза, гърба и кръста, но таза ме разбива направо   Cry, доки каза да търпя, а то и друго нямам какво да направя.

Шоки, Мини липсвате ни да знаете, радвам се че отделяте от малкото си свободно време за нас Hug, да нагушкате малките сладурковци от мен и ви стискам палчета, да се преборите по бързо с коликите Praynig

Целувки на всички мами и ви чакам да се разпишете да съм спокойна за вас.

# 63
  • Мнения: 427
Мамета избрахме количка и я капарирахме  newsm44 newsm68 newsm44 много си я харесвам,направо не ми се оставяше в магазина.....А персонала сигурно ме е проклетисвал,ама какво да се прави,все пак моето слънчице ще се вози там....Обяснете как да кача снимка за да я видите

# 64
  • Мнения: 425
Здравейте и от мен!  Hug
Първо искам да благодаря за пожеланията вчера. Не беше прекрасен празник, но пък го отбелязахме все пак.
По-важното е, че днес започва нова седмица и се надявам да е също толкова успешна, както предишните.

Звезди, ти от кога излизаш в 45-дневния болничен? Успех на тоновете днес и чакаме добри новини!

Асе, и на теб палчета за стерилната урина. Както вече писах, важното е, че дори и да излезе нещо в нея, то ще е съвсем в началото, а не някой изоставен проблем. Дишай дълбоко, малко ти остана.  Hug

Жени 66, ще устискаш до деветия. Всички ние така си се молим за по седмичка и месец. Бъди позитивна!

Рали, много хубаво, че почвате ремонт! Така ще има за какво друуго да мислиш, не само да се взираш в бебето.  Peace

Емси, страхотна новина. Пиши поне какъв е моделът, а иначе може да сложиш линк към сайт например.

# 65
  • Мнения: 261
Здравейте и от мен сладурки! Hug Hug Hug
Аз току що се прибрах от консултация.Всичко е наред- слава Богу! Бебешока вече се е обърнал с главичката надолу и си изпъчва коленцата до пъпа ми Grinning. Взех си вече и последния болничен лист ,остана сега само да се моля да изкарам още една безпроблемна седмичка, понеже ми казаха че е рисковано до 13. 04!След това можело вече да си ставам и да се разхождам , но да ви кажа честно , колкото и да ми се иска май няма да рискувам- пък и голям стрях ме гони , понеже много ми натежава вече newsm78!Изписаха ми и крем за зърната, понеже казах на доки за моята бенка- ще ви го кажа как се казва , мъжа ми отиде да го купува - ако някой го е ползвал да каже или ако има и по хубав ,пак да сподели! Странното е ,че и бенката трябва да мажа newsm78!Относно нещата ,които ще ми искат от болницата , много се учудих,  понеже изискват само 2 нощници, чехли, 2 кърпи- за лице и тяло . Естествено не изброявам задължителните неща , които всеки трябва да има- четка , паста и т.н.!За бебето нищо не искат , но пък яэ май ще взема някои неща- живот и здраве!

Мини-относно ваксината в 2-рия месец- сестра ми също много се притесняваше за страничните ефекти - като вдигане на температура, повръщане и т. н. , но не се притеснявай при много малко деца се проявявали тези симптоми! Не е казано , че при всички деца ваксината действа еднакво и децата я усвояват по еднакъв начин Peace!Нормално е да си загрижена, но ще видиш че всичко ще е ок с мъника! Hug

Жени -не остана мила, ей сега ще дойде и 9-тия ! Ще има да се чудиш кога ся минали тия месеци на лежане! Мен вече ме хвана якото шубе - да си призная - и нещо взе да не ми се става чак така newsm78! А бе ужас, ние ако знаехме какво искаме............! Crazy Стискай още малко!

Асе - и аз ще чакам сега изследвания , да видим какво ще става! Стискам палчета при теб всичко да е наред , че вече чакаме бебо , няма накрая да се излагаме!  Naughty Hug

Звезди-Как си душичка?Хайде пиши  като се прибеш, да не те мисля! Hug

Другите мами и вие пишете, да минава времето по -бързо ама само хубави неща Naughty Hug Hug Hug!
Прегръщам ви всички и спокоен ден ви желая!

# 66
# 67
  • Мнения: 560
Емси, браво мила за придобивката,много е хубава и със здраве за си я ползваш  Hug

# 68
  • Мнения: 261
Емси- количката е супер ! Тази , която аз съм си избрала е нещо подобно и е бяло и черно!Хайде честито и със здраве да си я бутате!

# 69
  • Мнения: 427
Благодаря ви мили мои  Hug На Бертони я има почти същата,като тази

# 70
  • Мнения: 461
Момичета, излезе ми резултата от стерилната урина!

Микробиология :
Вид материал :
Изследване на стерилна урина:


Културелно изследване:
1. Банална флора

Микроскопски материал :

1. Посявките останаха стерилни

Този резултат означава, че ми е чиста урината без бактерии нали?  newsm78 Лелеле представете си колко съм се шашнала  ooooh!

Емсичка, количката е супер! Честита! Simple Smile

Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 14:10 от asselina

# 71
  • Мнения: 2 211
Здравейте на всички лежащи коремчета! Влизам само на отчет, че днес съм се разработила, направо ми пуши главата. 

Гледам разни хубави покупки тук правите, за които на мен ми още рано да мисля, но вчера и аз си начесах крастата, дет се вика. Излизахме с мъжо, умрях от кеф, заведоха ме на разходка до един магазин.

Купихме си нова пералня със сушилня, отдавна и бях хвърлила мерака, има програма за гладене. Всички ме плашат с това гладене, че като дойде бебето се спукваш да гладиш. На мен тава ми е най-досадното домакинско задължение. Вече я пробвах с памучни дрехи - наистина излизат като изгладени  newsm44 newsm44 newsm44   И побира 9 кг пране, юхууууууу.

Хайде чао от мен и да пазите тумбачетата, аз се връщам обратно да пиша документи  newsm45

# 72
  • Мнения: 4 420
Здравейте лежащи мами. Влизам в темата заради антетката - да ударя едно рамо все пак.
Преди да гласувам, искам да напиша малко коментари за повечето покупки, ако позволите. Всичко естествено е споделено от моя опит и не ангажирам никого с него.
1. Не забравяйте, че ще получите доста подаръци. Първия голям тур ще е около 40ия ден на бебока, така че дотогава само най-необходимото. Аз лично винаги купувам само ако имам нужда от нещо и никога не се запасявам за да има, защото после само прибирам дрехи и неща, които почти не са ползвани.
2. Аз имам сушилня, която е голям плюс за бързото съхнене на дрехите. Аз пера и след 2 часа всичко е сухо. Така че ако някоя мама разполага с тази благинка нека и това да съобрази.
3. За първо време наистина са нужни няколко бодита с къс/дълъг ръкав. Ако бебето се роди в най-голямата жега смятам, че едно боди с дълъг ръкав ще стигне. Йоана изкара миналото лято с бодита потници и всички рокли и гъзарийки си останаха почти нови.
4. Шапка за след баня не съм ползвала. Шапка за разходка може да има в комплектите, които често се подаряват на бебоците.
5. Много ще е добре, ако знаете какво ще ви подарят близките. Най-близките хора винаги питат, нищо не пречи да им разпределите подаръците. По-далечните купуват дрехи/играчки.

Мога да допълвам още ако има желание от ваша страна, но сега за да не досаждам ще дам своето гласче в анкетата.

# 73
  • Мнения: 425
Асе, урината ти е перфектна! Време е да се успокоиш по въпроса и да се шашнеш за нещо друго.  hahaha (Дано наистина съм успяла да те разсмея).

Емси, количката е супер. Това е единия ми избор, ако двата модела,  които ще гледам, нещо не ми харесат.

Попи, честита ти нова придобивка! Със здраве да си я ползвате и мнооооого наакани и повръщани дрешки през нея да минат.  Party

# 74
  • Мнения: 2 211
Цитат
Попи, честита ти нова придобивка! Със здраве да си я ползвате и мнооооого наакани и повръщани дрешки през нея да минат. 

Мерси, Голди, те на това му се казва сега пожелание на място  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт