Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 15 -та част

  • 19 358
  • 745
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 462
ZVEZDI,ne moga da ti izpratia na li4ni,no 6te me vklu4i6 li vav val6ebnoto spisa4e?Termina mi e 05.10.2012g.

# 691
  • Мнения: 560
Разбира се Деси, ще те добавя Hug

# 692
  • Мнения: 261
Здравейте и от мен мамета !
Да ви кажа , цялата съм схваната и масаж не помага ooooh!, спала съм цяла вечер в една поза , понеже пак нещо ми се разтягаше и не можех да мръдна. Чувството беше ужасно!В момента съм обърната към лаптопа и не смея да се извъртя ,че опитам ли се започва едно опъване - все едно имам мускулна треска TiredМного ме е страх да не стане нещо преждевременно  #Crazy


Рали-стискам ти палчета за изследванията и те съветвам да не мислиш много ,много за раждането ,че то каквото ние си го правим, никой не може да ни го направи - да знаеш! PeaceЩом доки ти е казал така , значи така ще е и по- лесно за теб и беб , така че споко!А и повярвай ,дори и секцио да беше ,пак щеше да го мислиш, както сега!

desi_aia - не се притеснявай от серклажа , няма нищо страшно! Да ти кажа ,при мен добре че го има ,иначе едва ли щях да стигна до тук Peace! Много се радвам ,че си по - позитивна ,явно темичката и мамите ти влияят добре! Hug

Звезди-Честита датичка миличка Hug!Знам че всичко ще е наред при теб и ще си остискаш до тогава Hug Почивай си повечко сега и да знаеш несъм забравила за снимките на детската стая Mr. Green! Кажи на мъжо ти да снима ,ти недей да ставаш Naughty!

Някой има ли новини от Асето? Дали се е прибрала вече?
Голди , и тя нещо ми липсва и още мами не са се отчели- хайде мързеланки - пишете! Hug
Давам ви и поредното фрешче!



# 693
  • Мнения: 194
Добро утро и от мен Simple Smile два дена не съм влизала и толкова много сте изписали Simple Smile
Аз вчера доста се пораздвижих, мъжът ми ме закара до кантората, там поседях до обяд, свърших малко работа и поговорих с колежките. Много добре ми се отрази Simple Smile После до данъчно, банки, вечерта пък бяхме на гости в едни приятели Simple Smile Затова днес съм в хоризонтално положение и съм се захванала да поработя малко от вкъщи.
Звезди, ако може и мен да ме впишеш с термин 25.07.2012г., живот и здраве Simple Smile
Продължавам да ви чета и пак ще се включа по-късно Simple Smile

# 694
  • Мнения: 4 801
lawyer, poppy-fairy, и аз работя от вкъщи.

Имам една масичка за легло и там си държа монитора и клавиатурата.

Но коремът ме вече допира масичката и понякога се втърдява заради това. Но не знам как да се наглася по-удобно. Че на мен ми се налага повече да пиша, отколкото да чета.

# 695
  • Мнения: 747
Добър ден момичета, сигурно вече обядвате или сте свършили тази така важна работа Mr. Green Звезди, ако може и мен да ме включиш в късметлийското ви списъче, термина ми е 01.11.2012 живот и здраве. Доста ви чета, въпреки че не коментирам често, но и все още не съм компетентна по много въпроси, а и никъде не излизам и само си лежа, затова няма и с какво да се похваля    Stuck Out Tongue Winking Eye  Давате ми ужасно много кураж и вяра  Hug

# 696
  • Мнения: 425
Здравейте, тук съм!  bowuu

Вчера след работа на мъж ми излязохме по задачки и се помотах 3 часа навън. Доста страх брах после как ще изкарам нощта, но слава Богу всичко е ОК. Мнооооого добре ми се отрази излизането и тази нощ съм спала като къпана.  hahaha
Утре сутринта съм на преглед при докторката, която ще ме изражда, така че и тази много важна работа ще отхвърля.

Звезди, много се радвам, че имаш датичка. Колко по-рано от термин ти насрочват секциото?

Деси, определено със серклаж е много по-сигурно, особено когато има показания за него. То ако няма и нужда от него, няма да го направят. Определено подобрява в пъти шансовете.  Peace

Рали, фактът че мислиш за раждането е невероятен успех за съзнанието ти. Нормално е да се страхуваш от неизвестното. От опит мога да кажа, че възстановяването след нормално раждане е доооооста по-бързо от секциото. Но това как ще протече единия и другия вид раждане никой не може да предвиди.  Peace При всяка жена е различно, а и прагът на болка е различен. Аз лично, ако можех, бих избрала нормално раждане. Но по мед.причини трябва да съм със секцио.

Ивка нещо не пише активно.

Борянка  и тя да вземе да удари една точка в темата, че то пилците почваме да се броим всеки ден.

# 697
  • Мнения: 2 211
layer, тъкмо се чудех какво става с тебе, че вчера нещо ми се губеше  Naughty обаждай се да знаем, че си добре

jp, аз работя с лап топа в скута, така съм свикнала от години и на бюро убий ме - не ми е удобно. Но на мен док ми разрешава да съм седнала или полулегнала. Мъжо ми се кара, защото ще зомбирам беб още в тумбака.

Стефи, изтипосат ли те мила най-отпред с късметлийска детелинка, да знаеш, че всичко ще е ОК.

Относно раждането, на мен така ми е паднало пердето и толкова зор от началото на тази бременност видях, че ако ще жива да ме режат, без упойка, давам им без да се замислям. В началото даже си мислех, че серклажа ще ми го направят без упойка и бях съгласна, моят док умря от смях  Embarassed Embarassed Embarassed

# 698
  • Мнения: 117
Тук съм и не съм родила, нищо че тази сутрин роди една позната на която термина и е около моя! Малко се паникьосах Simple Smile Иначе изгледах всички епизоди на такъв е животът и съм малко по-подготвена, но пак много ме е страх. Аз съм за нормално раждане за сега, пък ще видим!

# 699
  • Мнения: 747

Стефи, изтипосат ли те мила най-отпред с късметлийска детелинка, да знаеш, че всичко ще е ОК.

Искрено благодаря  Hug Praynig Когато го прочетох така ми грейна усмивката и сърцето ми спря за секунда по същият начин, когато видях двете чертички  Heart Eyes Нека гостод помага на всички ни да успеем до края Praynig А на тези, които могат да поизлизат за малко им желая да се насладят на слънцето и да поразхозят коремчетата

# 700
  • Мнения: 425
Борянка, радвам се, че още си сред нас. А изчете ли темата "Смешно ли е раждането"?

Емси не е писала днес, а и Звезди само пусна кафенце. Може би прави новата тема?   newsm78

# 701
  • Мнения: 560
Голди , датата ми е около 10-12 дни от датата на термина така, че споко, аз знам че секциото е поне 10 дни преди термина.Доки каза че вляза ли в май месец  и да тръгне беб няма проблем. Дано и утре при докито няма проблем и да се разберете за секциото.Ще чакаме да разказваш после.

Стефи, ще те добавя миличка и ще видиш че всичко, ще е наред, само се пази и си почивай.

Ели, с тези схващания е ужас, аз вече не мога да спя много ме боли, но доки каза, че много са ми омекнали костите и няма какво да се направи, имало лекарства, но не били полезни за беб. Така че стискай зъбчета Hug

За маите, който работят, мога само благородно да ви завиждам, така времето минава по-бързо и се разсейвате.

Боренце, никакво бързане мило, стискай кълки още малко .

Милички аз ще мога утре да направя темата, защото днес мъжо е при мен и няма как, да видим какво ще измисли бременната ми главица.

Фикси нещо ми се губи, къде си мила?

# 702
  • Мнения: 98
Здравейте,милички!
Голди,много мило ми стана,че ме мислиш Hug
Тук съм,чета ви редовно,обаче от два дни ми е страшно сдухано и депресарско,затова не пиша.Искрено се радвам на позитивизма,който лъха от темата,не ми се иска да го развалям,затова не писах.Ама сега ще пиша,дано прихвана малко от положителната енергия и аз.Явно хормоните ми бушуват страшно,два-три дни реввам от нищо.Иначе нищо ново при мен,лежа си,пия си хапчетата и си броя дните.Имам някакви болки между краката-таз ли е,кво е не знам,ама много боли,и то само като се движа.Може би таза се разширява,ама е много неприятно.
Звезди,честита ти датичка!Ако може и аз да помоля да ме включиш в късметлийското списъче с термин 19.08.2012 живот и здраве.
eli_869 ,и аз съм така,събуждам се скована,всичко ме боли-и кръст,и гръб.А местенето посред нощ е мъка-специални техники прилагам,за да се обърна от едната страна на другата LaughingАма карай,ще го преживея,само по-бързо да минава времето,щото имам чувството,че сякаш е спряло.Вчера даже изчислявах колко часа има(дните ги знам Laughing)докато вляза в деветия месец,толкова съм се издухала вече.
Това е от мен,лек и слънчев ден от мен,без неразположения и болки! Hug

# 703
  • Мнения: 560
Ивка, мила всички сме минавали през това, но сме готови да те изслушаме каквото и да искаш да кажеш, за болките нормално е свиквай и мен ме боли вече адски много даже, сега почвам да правя темата и ще те сложа с една детелинка, почивай си и мисли позитивно дано сме те заразили поне малко Hug

# 704
  • Мнения: 98
Звезди,мерси,мила,много положително ми действате!
Знам,че болежките са нормални,ще си ги търпя,обаче изпадам в луда паника при всяка нова болка,направо умирам от страх да не се случи нещо лошо.Сигурно всички сте минали по тоя път,дано да свикна и да не се шашкам толкова,че ако я карам така,след 3-4 месеца може и в лудница да вляза,и аз,и хората около мен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт