Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 15 -та част

  • 19 360
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 258
Здравейте, пупки!Като ви слушам как си говорите за раждането и как сте си накупили всички неща за бебето, Hug Hug Hug ми става едно оптимистично такова...искам и на мойта лентичка да пише 35 седмица newsm09
Другото,което искам е да си дойда във Варнаааааааааааааааааааааааааааааааа newsm45
Деси, без да искам съм те подвела.Азитрокса не е 5 по 1, а 5дни по едно на ден.Днеска пуснах кръв, урина и стерилна урина... Praynigи естествено забравих да взема паролата, за да си видя резултата по интернет.Кандиларов е лабораторията дали ще ми я дадат ако звънна по телефона? Thinking
даже изчислявах колко часа има(дните ги знам Laughing)докато вляза в деветия месец
Ивенце, колко са часовете поне успя ли да сметнеш, че моя термин е 22.08 и е около твоя - то едно и също и за теб и за мен тва лежане като време.
Звезди, честита дата! Hug

# 706
  • Мнения: 98
daniela_di ,аз ги смятах до началото на деветия месец,щото се моля дотам да стигна поне-2040 часа са Mr. Green
Ти къде си сега,че искаш да си дойдеш във Варна?
Като си дойдеш,ще се радвам да се видим,е,няма да е сега,ами като отпадне лежането Hug

# 707
  • Мнения: 261
daniela_di ,ИВКА-Сякаш слушам себе си като влезнах в темичката- милите ми те!Вярвайте ми- времето ще мине бързо , даже после няма да ви се става. И аз до скоро така исках да изляза , да изпия едно кафенце някъде- ама няма, а пък сега само мисля дали ще си изкарам до датата и не смея да мръдна.
Звезди-нямам вече търпение да видя новата темичка- сигорно ще е страхотна smile3521
Голди-аз четох малко от тая тема за смешното раждане  newsm62 .А бе мила , имам чувството ,че горките мами от там малко са изтрещели - в добрия смисъл на думата- какви неща им правят впечатление , направо ще ме побъркат Joy ! Но наистина помага да си оправиш настроението! Peace

# 708
  • Мнения: 425
Момичета, знам колко ви е тежко. Преживях го същото. Аз съм от тези, които нон стоп бях на легло. Особено зимата беше много тежко, времето много лошо, студено, мрачно и адски депресантско. Моето лежане беше по-скоро от страх, докторът ми казваше, че мога да правя леки разходки. Да, но в големите студове и снегове къде да ходя, на всичкото отгоре бъкаше от вируси. И така, успях да стигна до дните с 3 отпред. Вчера в 1 магазин даже ми пожелаха леко раждане и аз изтрещях  #Crazy Осъзнах, че наистина съм на финалната права.
Дръжте се психически, не се поддавайте на страхове и депресии, така времето тече още по-бавно. Аз се развличах с книжки онлайн и сериали на компа. Естествено да не забравяме и форума.  Laughing

# 709
  • Мнения: 2 211
Аз милички съм много позитивно настроена, но и мен ме хвана шубето миналия уикенд, та не смея да се правя на силна като Съветския съюз вече newsm62  Но наистина седмиците се изнизват бързичко. Аз бях 17 седмица като ми направиха серклажа и започнах да си пиша с момичетата тук, а ето вече минаха 5 седмици, кога и аз не съм усетила...

Преди малко пак ме прибоде долу ниско и както бях хванала да мия чиниите и веднага се лепнах за дивана и не съм мръднала.

# 710
  • Мнения: 258
Ивче, в София съм.Мъжа ми е оттука, а аз от Варна.На всяка цена ще се запознаем и  догодина по това време смятам да открия летния сезон!!!Ще се прибера в София като завали сняг! smile3521Днеска брат ми ми направи една обиколка на къщата с лаптопа да си видя кучето...имаше лалета, дърветата бяха цъфнали, райграса подстриган, зеленооооооооооо да полудееш smile3518
Голди, Ели869, благодарим за разбирането HugОмръзна ми вече да лежа като труп, но ЩЕ ТЪРПЯ.10 години чакам да забременея...не ми се чака още, а и какво са 3 месеца в срв. с години на опити, мъки и сълзи Hug

# 711
  • Мнения: 1 798
Как сте девойки:)Биг Систър-по-съдба ви следи,нали знаете Hug
Голди,ти ли си наред?
Пуснала съм малко снимки на дреб,обслужващия  персонал и нашият доктор:))

# 712
  • Мнения: 2 211
Цитат
какво са 3 месеца в срв. с години на опити, мъки и сълзи

Дани, толкова си права.И аз все си повтарям, че това което ми се случва е всъщност нещо безкрайно хубаво и трябва да съм щастлива, въпреки че не ми е лесно. А вие, милички, които сте забременели ин витро сте такива герои.....

# 713
  • Мнения: 425
Минииии, хелоу, Биг Систър! Веднага видях снимките. Мнооооого сте хубави и много сте пораснали. Али е направил страхотни бузки. Знам, че го дохранваше, сега само на АМ ли сте?

По принцип не съм аз наред - преди мен са Ели, Йовчето, Звезди, Борянка (май не в този ред  Embarassed). Дано не пропускам някоя мама.  newsm78

Вие обебените съвсем спряхте да се разписвате тук. Ама то е нормално с бебе на ръце. Искам и аз вече в другата темичка  Hug

Дани, Попи, вие вече сте минали цел №1 - първата половина от бременността. Карайте така с по-малки цели и времето ще ви мине по-бързо. Прочетете и по-старите темички на лежанките - много са вдъхновяващи да прочетете през какво са минали и другите изстрадали майки.
А и ще намерите много отговори на вашите въпроси.  Peace

# 714
  • Мнения: 258
Пф, ин витрото вече не го и помня, минала съм всички видове операции, а вземането на кръв и инжекциите са ми като да СИ ИЗМИЯ ЗЪБИТЕ.Но трепета, с който чакаш положителния тест е НЕСРАВНИМ!Няма да се оставя и си искам бебето - точно това искам, което е в мен!Честно да ви кажа на мен ми минава бързо когато започна да чакам за следващ преглед.2 седмички оттук, 2 оттам и оп минал един месец Party
Като бях по-малка и слушах как са загубили бебето някои майки си мислех, че лесно се преживява, че нали е ембрион без съзнание, без нищо...да ама сегаааааааааааа като ми дойде на главата мога да ви кажа, че обичам това същество от деня, в който ми го показаха на плазмения монитор във формата на морула, разделило се беше на осем и тайничко си казах е те тва е нашето любовче Hug

# 715
  • Мнения: 2 211
...а представи си момента когато го видиш наяве....  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 716
  • Мнения: 98
daniela_di ,много миличко ми стана като те четях Hug
Ели869,Голди,мерси за подкрепата,само някой дето е минал през това,може да го разбере.
Аз нали мрънках,че не знам какво е контракция-вече знам Sick
Така гадно ми се сви корема преди малко,че сега не смея да мръдна.Дано отмине скоро.

# 717
  • Мнения: 560
Толкова сте ми милички като ви чета, все едно чета мойте мисли и очите ми се пълнят със сълзи и аз си мислех, че като стигна до 35 седмичка, ще си отдъхна, но уви не е так, истината е че все  ще си намираме за какво да се тревожим, като чета терата на вече родилите ни мами, трябва да се научим да сме силни и все по силни.

Поздравявам ви от сърце:

Бяла е надеждата...
                   като първо кокиче,
                   чакано, стоплящо
                   в студа на дните ни.
                   Винаги  тиха,
                   ефирна и лека,
                   в мигове на щастие
                   като птица полита...
                   На крилете на полъх,
                   добър вестоносец,
                   идва надеждата
                   в миг животворен.
                   Тя е изгревът, светъл
                   като златна жарава,
                   обагрила мъката
                   от тъга незабравена...
                   Търсена в залеза
                   на тихи пристанища,
                   нежно потъва
                   в мечти и терзания.
                   Облаче бяло
                   в синевата на дните,
                   живи искрици
                   в очи на момиче.
                   Бледа луна е
                   във нощите мрачни,
                   от болка се ражда
                   в мисли безгласни.
                   Нишки изплита
                   от мъка  и радост,
                   облича душата ни
                   в дреха от благост.
                   За ръката ни води
                   по пътека незрима
                   и винаги тихо
                   последна умира...

Подкрепата която си даваме тук е незаменима, само жени преживели същото могат да ни разберат, много ви прегръщам и знам че всички, ще се справим newsm51 newsm51

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Здравейте и от нас със спящия Лъчи на гърдата ми!Дай Боже на всяка една от вас подобно живо и здраво бебче и такава радост!
Лежането е тегаво, мислите, които спохождат всяка една "лежанка" са от страшни - по-страшни, но крайния резултат видим ли, забравяме и страхове, и всичко останало.Важното е само да сме живи и здрави!
Ивка, ти си в месеца на промени и болежки всякакви.Лежи си и вярвай, че бебчо е добре!
Борянка, и ти си вече на чалъм Simple Smile
Ели, Голди, Звезди, вие също стискайте, че малко остана до Големия ден  Heart Eyes
Много палчета на всички!

# 719
  • Мнения: 1 798
Голди, и кърма яде, още се мъча,макар че е супер малко,докарах си рани  на зърната.
Скоро ще дойдеш в другата тема Hug.

Общи условия

Активация на акаунт