Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 7

  • 65 239
  • 656
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Ася,абсолютно си права,но си е тежко,особено първия ден...Ама да са живи и здрави,да не им се случват  случки по пътищата Praynig

# 16
  • Мнения: 410
добро утро момичета  bouquet milen4eto78-разбира се,че е тежко,но само без аварийно да е и да им е лек пътя PraynigИ аз тази сутрин изпратих мъжо,и след малко с малката ще излезем да се разходим.

# 17
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет , девойки!  bouquet
Минавам да се обадя , че отдавна не съм се вяскала тъдява. Blush
Дойде големия внук (6,7г.), та си имам гостенче за цялло лято. Party
Мама утре се прибират в БГ , ние си оставаме с детенце - плаж , море и веселба. Laughing
Дедко замина оня ден за Германия. И туй около нас.  Peace

Момичета , важно да са живи и здрави мъжете и Господ да ги пази , другото се търпи някак , привиква се със всичко.  Peace

# 18
  • Мнения: 42
Колкото и да не искам, и аз май ще се запиша в тази не-малка групичка. Заедно сме от 6 години, не сме женени все още, но си живеем заедно. Поне през времето, когато си е в БГ. Курсовете му са основно в ЕС, но наскоро взе виза за Русия и е възможно следващите 2 мес да е там, което много ме притеснява. Дано всичко е наред и по-скоро да си дойде, че вече работим сериозно и по демографския проблем Simple Smile

# 19
  • Мнения: 133
Добро утро момичета.Хайде,заповядайте да се почерпите за моя имен ден.Честит празник на всички именници!

# 20
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит празник!
Много здраве , щастие , любов , късмет!
Хубав празник!

# 21
  • Мнения: 73
Да се разпиша и аз в новата тема Simple Smile Елена, честит празник на патерици - да ти е живо и здраво името и ти покрай него   bouquet
Какво правите, момичета, в това ужасно време, всеки ден дъжд  Sad

# 22
  • Мнения: 421
Здравейте,
аз бях без интернет две седмици, а преди това не бях видяла новата тема  ooooh!
Нашия тати си беше в къщи цели 5 дни и беше голямо щастие.
Напоследък пак ме налегна носталгията по Бг-то. На брат ми жена му е в 9-я месец и така ми се иска да сме заедно като се роди бебка  Sad 
При нас най-после се оправи времето и утре сутринта съм замислила да заведа диванетата на плаж.

# 23
  • Мнения: 133
Здравейте,момичета минавам да ви почерпя виртуално,по случай моя рожден ден ,заповядайте!!!

     

# 24
  • Мнения: 73
Честит рожден ден, Елена!
Желая ти много здраве - то винаги е нужно, много щастие - то никога не стига и пари - с тях живота е по-лек.

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит рожден ден!
Здраве , щастие , любов , късмет!
Весел празник!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 296
Ч.Р.Д., Тина-Елена! С най-добри пожелания!   bouquet

# 27
  • Мнения: 53
                                                    Честит рожден ден Тина-Елена !     Бъди здрава и много щастлива!:)


# 28
  • Мнения: 133
Благодаря ви за хубавите пожелания момичета!

# 29
  • Мнения: 42
Вчера разбрах, че половинката е възможно другата седмица да си дойде в БГ Simple Smile Тъкмо и при мен нещата на работа ще се поуспокоят, че сега с тези балове - то е като сватби направо ...

Общи условия

Активация на акаунт