Великденски писани яйца

  • 2 506
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,

Наближава великден и заедно с това започваме да мислим как да украсим - да сложим великденските покривки, да купим великденски салфетки, да наредим великденската украса.
И разбира се да боядисаме яйцата! Вече има толкова много техники и начини това да се прави и яйцата стават кое от кое по-хубави и по-шарени, а и всички гледаме да направим най-хубавите яйца.
Вече трета година за великден правя писани яйца. Предните години съм си правил писалка за това сам. И се е получавало .. сравнително добре. Но тази година искам да си купя такава, като се надявам, че яйцата ще станат още по-хубави с нея.
Та, чудех се дали някой от вас не знае от къде може да се купи писалка за яйца .. или комплект за писане на яйца .. или каквото е там? 

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Има в Кауфланд , Карфур. Може и в други вериги.

Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 13:11 от Джемма

# 2
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
да има навсякъде, но как ще се справиш е друг въпрос.Аз не се наемам. И толкова труд за да се чукнеш след един ден.....Поне да е на кухите.

# 3
  • Мнения: 1
Много трудоемко ми се струва, а и не всеки може.Тези правилни черти, запетайки, кръгчета Simple Smile не са за всеки - трябва да сложа яйцето в менгеме Laughing. Наистина във всички големи вериги ги има.

# 4
  • Мнения: 0
Ее.. благодаря Ви много! Още днес ще си потърся! Хубав ден Ви желая и весело изкарване на великденските празници!

# 5
  • Мнения: 4
Ее.. благодаря Ви много! Още днес ще си потърся! Хубав ден Ви желая и весело изкарване на великденските празници!

Откри ли тези писалки в Кауфланд?

# 6
  • Мнения: 18
В Кауфланд в Младост 3 ги има.
Има също така и цветни восъци. Единственото, което не намерих там е безцветния восък, който се снема след боядисване на яйцето, но може и да не съм търсила достатъчно настойчиво.

Общи условия

Активация на акаунт