Кървене по време на полов акт

  • 84 275
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,за първи път ми се случва да пиша в форум за проблемите си,но в момента по този въпрос нямам до кои да се допитам и реших да пробвам тук тъи като съм чела доста пъти за разни проблеми в този форум,та да се върнем на въпроса,снощи докато имах полово сношение с приятелят ми прокървях кръвта беше светла и днес продължаваше да тече и до днес за първи път ми се случва и да добавя че два дни по рано ми свърши.Моля ви ако някои е запознат да пише.Благодаря ви предварително !!!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Причините могат да бъдат различни и едвали дори и лекар би могъл да ти даде категоричен отговор без преглед . Потърси съвета на гинеколог!

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря ти Златина,ще отида

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Kървене по време и след полов акт е знак за най-различни проблеми - добре е да отидеш на гинеколог веднага, за да може той по-точно да прецени за какво става дума.

При навременна и адекватна лекарска намеса не е толкова страшно, спокойно.

# 4
  • Мнения: 0
Благодаря ви за отделеното време,другата седмица съм на гинеколог,дано не е нищо страшно.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Neylovima, това е добре, но знам, че е хубаво ако може да те видят съвсем скоро след прокървяването ... до другата седмица има много време. Ако нямаш никаква възможност да отидеш по-рано, все пак и това е нещо  Hug

# 6
  • Мнения: 4 569
Надявам се да не е нищо сериозно.  Praynig

# 7
  • Мнения: 1 897
На мен ми се е случвало при ходене на гинеколог да прокървя с червена кръв,след 3-4 дни от спирането на менструацията,вижда ми се напълно нормално,след цикъл.

Някъде се задържа кръв и след половият акт се стича,не виждам нищо притеснително,но все пак поискай мнение и от специалист.

# 8
  • Мнения: 15 379
На мен ми се случи същото - кървене (по-скоро розово зацапване, но обилно) след полов акт.
Оказа се, че имам спукани капилярчета по цервикса (шийката на матката), които с коагулиране с лазер се оправиха.
Нужен е преглед и добро оглеждане на шийката от опитен гинеколог.

# 9
  • Мнения: 20
Здравейте, имам такъв проблем от няколко дни насам. Четох доста неща по форумите, но не мога да открия коментар, в който е описан точно същия проблем като моя.
Докато правехме секс с приятеля ми един ден той забеляза малко количество кръв, което до сега никога не ми се беше случвало. В момента съм в средата на цикъла ми, т.е би трябвало да ми дойде на 16-ти този месец, а и кръвта е светла, не е като менструалната . Освен това на другия ден забелязах необичайно  и доста гъсто бяло течение без особена миризма, но е доста дискомфортно . Дали има връзка между течението и кръвта? Освен това приятеля ми спомена, че е напипал някакво малко топче във влагалището ми с размера на оризово зрънце. Това ме притеснява много и вероятно проблема идва точно от това топче. Моля ако някоя от вас е наясно какво може да е това да ми каже.

# 10
  • Мнения: 15 379
Звънче, от това, което описваш кървенето може да е свързано с овулацията. Обикновено при разпукването и отделянето на яйцеклетката би могло да се получи кървене. Обилното течение вероятно е цервикална слуз, тя е нормална по време на овулация.
Топчето във влагалището няма отношение, може да е кондилом. Иди на гинеколог за преглед най-добре.

# 11
  • Мнения: 20
Прочетох за тези кондиломи и се стреснах ужасно. Значи ли това, че има вероятност да имам рак???!!! Във вторник имам час при гинеколог и се притеснявам страшно много. Последно си правих цитонамазка преди около 2 години и всичко беше идеално. Аз си мислех, че може да е полоп, тъй като баба ми е имала такъв преди да роди майка ми и след раждането са и го премахнали. Възможно ли е да е това, звучи ми малко по-добре от рак?! Възможно ли е да е наследствен този полип? В семейството ми няма случаи на рак, което малко ме успокоява, но пак съм ужасно притеснена. А това кървене се появява само по време на секс, през останалото време нямам никакви оплаквания. От вчера и течението спря, което е добре...предполагам.

# 12
  • Мнения: 588
Е споко де, веднага рак...
Имах подобен случай, от малко по - буен секс се получи (както едно момче по - горе е казало - все едно ти тече кръв от носа) - спукват се капиляри...

# 13
  • Мнения: 20
Днес съм на лекар и съм просто ужасена. Не понасям болници, а гинекологичния преглед е сред най-неприятните задължения на жената, но няма как. Стискайте палци, дано не е нещо сериозно Praynig

# 14
  • Мнения: 15 379
Стискам! Всичко ще е наред!

Общи условия

Активация на акаунт