ШУМЕН - 20!

  • 109 959
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Привет и добре дошъл  wavey

Някой ползвал ли е четки за зъби марка Donto dent от dm взех ги за децата, но за пръв път се заглеждам в техните марки специално за четки за зъби. На опаковката пише че са детски 1-7 г. Вече се чудя с какво да привлека вниманието на една непослушка, дето за всичко е контра а от седмица и за миенето на зъби е така та реших да сменя четките с някакви непознати уж да е интересно  Rolling Eyes Ако имате отзиви споделете Simple Smile

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 568
Привет и добре дошъл  wavey

Някой ползвал ли е четки за зъби марка Donto dent от dm взех ги за децата, но за пръв път се заглеждам в техните марки специално за четки за зъби. На опаковката пише че са детски 1-7 г. Вече се чудя с какво да привлека вниманието на една непослушка, дето за всичко е контра а от седмица и за миенето на зъби е така та реших да сменя четките с някакви непознати уж да е интересно  Rolling Eyes Ако имате отзиви споделете Simple Smile

Тъкмо онзи ден им взех такива четки, много са симпатични, децата ги харесаха.

# 62
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Вечерта е дала на баща си под душа да и измие зъбките, но там няма къде толкова да мърда теста ще е сутринта дали ще даде да и измия зъбките доброволно или пак ще се гоним из апартамента  Rolling Eyes А тя сама си избра цвета и ги занесе до касата, дано остане интереса жив по-дълго време  Simple Smile

# 63
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Добро утро, шуменски майчета!
С извинения че нахлувам в темата, но ще бъда в Шумен около месец и ми е нужно инфо за детските кухни в града.
С каката съм взима от кухнята на Руския храна, и тогава беше записването от ден за ден, но пък това беше преди 10 години.
Сега с малка бебка(на 1 годинка е) също ми се ще докато сме в града да вземам кухня, за по-голямо удобство.
Първо за пунктовете- от Оборище мисля да ходим до Руския за кухня. Това ли е най-добрия вариант? Щото ако ходим до Трайко Симеонов разходката ни ще бъде много скучна, а и докато качим Гривица...абе, няма да ми е удобно там.
После за записването да питам. От ден за ден ли е пак, или се купуват купони за известен период от време?
Бебка скоро стана на годинка. Втора група ли ни се води кухнята?
И за бурканчетата също ме интересува.Със мои или с техни еднократни се дава храната?

Ако има друго за което не съм питала, а смятате че е важно кажете и вие.
А, ще си носим и акта за раждане, ако евентуално се наложи.

Благодарим много, предварително.  bouquet

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 568
Добро утро, шуменски майчета!
С извинения че нахлувам в темата, но ще бъда в Шумен около месец и ми е нужно инфо за детските кухни в града.
С каката съм взима от кухнята на Руския храна, и тогава беше записването от ден за ден, но пък това беше преди 10 години.
Сега с малка бебка(на 1 годинка е) също ми се ще докато сме в града да вземам кухня, за по-голямо удобство.
Първо за пунктовете- от Оборище мисля да ходим до Руския за кухня. Това ли е най-добрия вариант? Щото ако ходим до Трайко Симеонов разходката ни ще бъде много скучна, а и докато качим Гривица...абе, няма да ми е удобно там.
После за записването да питам. От ден за ден ли е пак, или се купуват купони за известен период от време?
Бебка скоро стана на годинка. Втора група ли ни се води кухнята?
И за бурканчетата също ме интересува.Със мои или с техни еднократни се дава храната?


Кухнята в Трайко Симеонов не работи вече. Остава ви вариантът на Руския. Записването предполагам все още е ден за ден. За дете на годинка става втора група. Бурканчета не се носят, дават в еднократни кофички.

# 65
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Добро утро, шуменски майчета!
С извинения че нахлувам в темата, но ще бъда в Шумен около месец и ми е нужно инфо за детските кухни в града.
С каката съм взима от кухнята на Руския храна, и тогава беше записването от ден за ден, но пък това беше преди 10 години.
Сега с малка бебка(на 1 годинка е) също ми се ще докато сме в града да вземам кухня, за по-голямо удобство.
Първо за пунктовете- от Оборище мисля да ходим до Руския за кухня. Това ли е най-добрия вариант? Щото ако ходим до Трайко Симеонов разходката ни ще бъде много скучна, а и докато качим Гривица...абе, няма да ми е удобно там.
После за записването да питам. От ден за ден ли е пак, или се купуват купони за известен период от време?
Бебка скоро стана на годинка. Втора група ли ни се води кухнята?
И за бурканчетата също ме интересува.Със мои или с техни еднократни се дава храната?

Ако има друго за което не съм питала, а смятате че е важно кажете и вие.
А, ще си носим и акта за раждане, ако евентуално се наложи.

Благодарим много, предварително.  bouquet


Здравейте Simple Smile Доколкото знам, в Трайко Симеонов вече няма кухня. Останаха само на Руския и Тракията.  Peace Аз последно като съм вземала, записването беше ден за ден с техни еднократни кутиийки. Мисля, че няма промяна и сега  Peace Но нека и другите майчета си кажат мнението  Heart Eyes
ПП. Тарталета ме е изпреварила  Hug

# 66
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
 Laughing  Много сте бързи  Wink
Благодаря още веднъж.
Все пък ще следя още малко темата и за други отговори.  Grinning

# 67
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
От година не съм взимала от детска кухня храна, тогава си беше ден за ден. Но при записването искаха бележка от ЛЛ на детето че няма алергии, не знам сега как е. Точно от кухнята на Руския имах едни картончета които са ми искали само няколко пъти при покупка на купони, но трябваше да нося в мен. Даваха храната в еднократни купички. Трябва да се пита на място ако детето не е било записано в минал период според мен.

# 68
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Ако искат бележка от ЛЛ поне да си взема от тукашния ни, въпреки, че мога в краен случай и от моята стара ЛЛ в  Шумен да поискам. Едва ли ще ми откаже.

# 69
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ако имаш познати могат да попитат на място и да ти кажат дали го има все още това изискване или не. Копие от акта за раждане ако не греша също искаха (ние сме взимали от 2 места храна и не помня къде какво беше, но съм сигурна че ми искаха и в Търговище и в Шумен такива бележки 2010 г.)

# 70
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Поръчала съм уж да питат, ама или забравят да отидат до там или са питали някой, та тоя някой какво бил казал... дълга и широка.
Мерси. Ще имам предвид и за бележка от ЛЛ.

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 568
Това с бележките от ЛЛ си е чиста проформа. Почти една година ползвах кухнята, никога не съм носила бележка, нито пък са ми я искали някога. Не съм записвала детето, просто отидох един ден и си купих купон.
Сега се сетих, че всъщност купуването на купоните не е ден за ден, а предварително. От днес купуваш за утре. Това по принцип, но редовно си купувах и ден за ден, понеже не всеки ден вземах храна.

# 72
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Много пъти съм купувала купони и за същия ден, стига да има  Peace

# 73
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Вероятно като пристигна още същия ден ще мина за кухня, ако разбира се уцелим и час.
Благодаря ви момичета, доста ме поуспокоихте, че няма а е никакъв проблем кухнята.

# 74
  • Мнения: 4 370
Вивианка,  момичетата са ти отговорили много точно. Може да си вземаш и ден за ден, може и предварително да записваш. Не си създавай грижи за месец да се занимаваш с документация.
Ако ти остане време може и една разходка да направим заедно.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт