Пелени и гащички за многократна употреба 8

  • 50 550
  • 799
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 228
Вижте какво се организира в Естествени идеи:
Тази седмица 16-21 април е Седмицата на многократните пелени (Real Cloth Diaper Week). На 21 април ще бъде направен опит за подобряване на световния рекорд по масова смяна на многократни пелени. Рекордът, който е постигнат миналата година и влезе в Kнигата за рекорди на Гинес, е едновременна смяна на многократни пелени на цели 5,026 бебета в 5 държави! Повече можете да прочетете на http://greatclothdiaperchange.com/.
Понеже тази кауза е важна за нас, се включваме в инициативата и организираме масова смяна на пелени на 21 април от 19:00 в "Естествени идеи". Важно е точно това време, защото смяната на пелени трябва да се случи едновременно във всички държави. Имаме нужда от вашата подкрепа, защото трябва да сме поне 25 участника, за да отговорим на изистванията на Гинес. Събитието ще продължи от 18:30 до 20:00. Ще има също подаряване и размяна на употребявани пелени и томбола с награди. Пишете ни на info@estestveni-idei.com, за да се включите! Поканете вашите приятели!

# 16
  • Мнения: X
Ха, много готино! Аз съм навита, само да видя къде е този център и как се стига до него.

# 17
  • Мнения: 5
Наистина много яко Simple Smile) Ние обаче няма да сме в София до 23-ти така че ще се присъединим към каузата от къщи Simple Smile
Иначе снощи реших да си поръчам gNappies да ги изпробваме и тях. Разбрах, че сте с позитивни отзиви към тях, изглеждат ми едно добро решение. До колкото разбрах трябва да си поръчам gPants, gCloth inserts и gPauches, нали така? За сега ще взема 1бр. gPants, и по 6бр. от другите, за да ги пробвам. Ако ми харесат може и да мина изцяло на тях. Много разновидни пелени и гащички ми се събраха, ще ми се малко да ги вкарам в ред и да уеднаквя системата (че да може и таткото да схване какво точно правим и да помага и той). Намерих ги в http://www.cheeksandcherries.co.uk, но нещо нямат налични някои от нещата, има ли друг UK site, от където мога да ги поръчам?
Бяхте прави, от както сме изцяло на пелени няма подсичане.....

# 18
  • Мнения: X
Gabbi, препоръчвам ти да си поръчаш gDiapers оттук: http://www.iherb.com/G-Diapers-Little-gPants-Medium-13-28-lbs-2-Pants/26409

Въпреки че ще платиш 20% ДДС и $6 долара доставка, ще ти излезе много по-евтино от английския сайт. В комплекта има 2 или 3 пауча. Единственият недостатък е, че не можеш да си избереш цвета.
Идват за 10-14 дни поръчките, освобождаването от митница става бързо и лесно. В темата за iherb има кодове за $5 отстъпка при първа поръчка.

gCloths поръчах от амазон, но, честно казано, за мен не си струват парите.

# 19
  • Мнения: 5
O, да, сега се сещам, че и преди си споменавала за този сайт, Алексче, мерси Simple Smile
А gCloths не са ли хубави, не попиват ли добре? Защото другият вариант с gRefills ми идва малко скъпичко Sad

# 20
  • Мнения: X
Ами... те представляват тънка подложка, от едната страна коноп, от другата - флийс, не че са лоши, но не са нещо особено, а цената им в амазон е почти 55 лв. за 6 бр. без доставката, което прави малко над 9 лв. за брой!  gDiapers могат да се ползват с най-обикновени прифолди или други инсърти (мисля, че Solley ги ползваше така). За същите пари можеш да си купиш 12 прифолда на Swaddlebees например, които са чудесни и могат да се ползват и с кавъри, с джобове, и с gDiapers размер М.

# 21
  • София
  • Мнения: 553
здравейте  Hugпрепоръчайте ми нещо за момиченце 20кг. още нощно време се напикава и ми се ще да опитам нещо различно .....в момента сме с памперс гащи  Praynig

# 22
  • Мнения: 1 313
Ех, аз не мога да се включва в поставянето на рекорда, имам само пелени, бебето още е в корема Laughing

Исках да ви попитам как сте организирали съхранението им? Аз ги подредих в едно кошче

Планирам да го държа на една полица до бебешката люлка, като отгоре ще слагам пелена, за да не се прашат. Така или иначе на 2 дни би следвало всичко да отива в пералнята, тоест не мисля, че ще е проблем, че са на открито. А после мисля направо от сушилнята да подреждам в кошчето. Ако нещо ползвам по-рядко, ще стои на друго място, на закрито.
Как ви се струва?

# 23
  • София
  • Мнения: 2 082
Арлина, на мен ми се струва ок. Аз ги държа в едно чекмедже.

Аз мисля да се включа в масовата смяна на пелени, с двамата.

# 24
  • Мнения: 3 988
Арлина, и на мен ми се струва ок варианта ти.  Simple Smile
С първото дете ги държах в едно чекмедже на скрина, върху който го повивах. Сега с второто (сме в други жилище и разпределение и) ги държа в два подобни на твоя панер - и за новороденото и за брат му. Преобувам където ми падне,  Peace нямам време да се глася на скрина.  Crazy

# 25
  • Мнения: 228
Някой ползвал ли е Flexitots na Totsbot - доволни ли сте и каква е разликата с Easyflex, че не можах да разбера. Кавър на Totsbot също дали имате отзиви?
Арлина, много симпатично изглежда Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4
Здравейте,

Аз се включвам за да кажа,че имам за продаване 4 броя one size Bum genius V4,цвят:Bubble с велкро

Поръчах ги от babame.com и в началото ми казаха,че плащането с  дебитна карта не е станало,платих ги с кредитна карта и в крайна сметка се оказа,че и с дебитна карта можело да се плати и съм си пуснала поръчката 2 пъти.

Сега имам 8 от тях и продавам 4 броя за 26 лева всеки.Ако има желаещи може да ми пишете на лични:)

# 27
  • Мнения: 1 313
Благодаря за отговорите за кошчето!

# 28
  • Мнения: 146
Здравейте момичета, първо да се похваля, че не съжалявам че дадох  втори шанс на ДжиДайперс-а за по-пълноценен "живот" благодарение на Хеликаза. Hug Определено съм много по-доволна като слагам подложките прегънати отпред (за момченце), така частта към дупето остава суха и доста по-рядко пропускат отгоре встрани, просто проверявам и намествам по-щателно дали е добре запълнено в ъглите. Заблязвам че с по-твърди подложки ми е много по-лесно - не се нагърчват, стоят изпънати, та шанса да пропуснат е по-малък. Друго предимство на прегъването отпред е, че не се получава голям обем на дупето, което определено ме притесняваше когато трябва да легне на гръб - струваше ми се неудобно.. Продължавам да страдам от малкия на брой подложки, но пера всеки ден... Съчетавам и с ЕБХ и е поносимо...
Имам и млко въпроси. Понеже, ми предстои минаване на следващ размер съвсем скоро и колкото и да съм влюбена в Джи, този път не смятам да залагам само на него, най-млкото заради нощните пелени... Та..
Fuzzi Bunz Perfect Size,  освен за вариант нощен, добри ли са и за през деня, М размер не е ли малко обемен в началото а и не само? S размер отговаря ли напълно на килограмите за които го препоръчват или има още мегдан, тъй да се каже...?
Някой използва ли Bamboozle или Bamboozle stretch? Мнения, впечатления... Пак основно за нощен ли е подходящ или...?
Някой използва ли One life кавър? Много напомня на ME Airflow, но го срещнах някъде на разпродажба за 5 лири...
Също, чудя се бамбуковите бустъри на Little lamb дали не стават за инсърти, може би по 2бр., за джобове или пък за Джи.. Моля препоръчайте ми добри инсърти или префолди, които да стават и за джобове и за кавъри, които могат да се купят от от европейски сайтове...

Хайде нека спра до тук за сега  Crazy

 Peace

# 29
  • Мнения: 782
Благодаря за новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт