Пелени и гащички за многократна употреба 8

  • 50 560
  • 799
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 691
Мата Космата, endira, сърдечно благодаря за отговорите!   bouquet
Да, моите планове са през пролетта и лятото да го науча и дая забравим за пелените, но ще видим какви са неговите.  Laughing  Мисля да пробвам с обикновени гащи на първо време, но да купя и някакви непромокаеми за разни случаи - навън, пътуване с кола и т.н. Мисля да са с ластик по възможност, че да не се мотая да закопчавам копчета.
Разните попиващите подложки дали могат да се слагат в обикновени гащи или ще се разместват? newsm78
Ако досега си ползвала памперси, можеш (макар и да не е чак толкова екологично Peace ) в обикновените гащи да слагаш т.нар. бебешки парчета (наричат ги също превръзки за родилки)  - представляват наистина големи и дебели превръзки с лепяща част отдолу, които се слагат в гащите и не се разместват. Когато последно купувах такива (преди няколко години с баткото) цената беше 15-тина стотинки на бройка. С тях няма да имаш нужда от непромокаеми гащички.
Ако предпочиташ да вземеш някакви многократни пелени (подложки), ще ти трябват непромокаеми гащи отгоре, най-елементарни такива видях веднъж във Вис Виталис, приличат малко на найлон, обуват се върху другите гащи с идеята да не се мокрят останалите дрехи. Подобни (от винил) винаги богат да се намерят и в ибей и са доста евтини също. За да не се размества много подложката обаче, гащите трябва да са достатъчно плътно по дупето.

# 61
  • Мнения: 1 313
Да си призная аз не знам колко струват еднократните пелени, но от любопитство разпитах няколко жени, които ми казаха, че месечно дават по 70-80 лв., което прави около 900 за първата година (все са хора с деца на около годинка, така че не знам нататък какво е положението). Аз си правя сметки, че тези пари ще ги дам за една година за многократни пелени и аксесоари разни към тях.... Може да не съм права, решила съм да записвам, защото ми е любопитно.

# 62
  • Мнения: 2 343
Имам питане към майки на ходещи бебета   Bulb Прави ми впечатление, че Ния ходи доста разкрачена като е с многократна пелена и с по-събрани крачета като е с еднократна пелена. Това ме притеснява. Забелязвам, че бебета гледани само с еднократни си ходят нормално. Вие какъв опит и впечатления  имате newsm78

# 63
  • Мнения: 1 691
Имам питане към майки на ходещи бебета   Bulb Прави ми впечатление, че Ния ходи доста разкрачена като е с многократна пелена и с по-събрани крачета като е с еднократна пелена. Това ме притеснява. Забелязвам, че бебета гледани само с еднократни си ходят нормално. Вие какъв опит и впечатления  имате newsm78
Ника си ходи нормално, но нейните пелени са много тънки, защото предпочитам да сменям често, отколкото до натрупвам пелени, за да издържи повече време.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 082
И Мишо си ходи нормално. Но той е доста по-голям.

# 65
  • Мнения: 2 343
Хм, аз вече изоставих джобовете и вкарвам в употреба вълнените гащички, но днес и вчера ака 3 пъти  ooooh! С вълнените е по-добре, все едно е с еднократна пелена.

# 66
  • Мнения: 1 691
С вълнените е по-добре, все едно е с еднократна пелена.
И аз това имах предвид по-горе  bouquet Впрочем, Мира, и аз издивявам, когато за един ден ми оплеска 2-3 чифта вълнени гащи Mr. Green което няма начин да не се случи от време на време.

# 67
  • Мнения: 228
Някой ползвал ли е българските пелени Earth`s baby? Отзиви? - http://www.facebook.com/EarthsBaby

# 68
  • Мнения: 2 343
И аз ги гледах, даже в продавалника бяха пуснати за малко, но никъде не намерих описание на материалите, закопчаването не ми хареса.

# 69
  • Мнения: 228
Във Фейсбук, в албума със снимките има раличните модели и описание. Отвън са някаква промазана материя, пишат "промазка" Wink) , а вътре са памучни, както и подложките, които са си като кърпи. Има закопчаване с копчета, и с велкро, сега по-симпатично от първите им варианти.

# 70
  • Мнения: 23
maita5 аз честно казано сега за първи път ги виждам, но като че ли ми харесват Simple Smile Ако някой сподели опит ще е хубаво, ако не мисля да поръчам едни за проба ... но другия месец, че този вече надвиших лимита с кърмачески дрешки  Mr. Green

# 71
  • Варна
  • Мнения: 34
Здравейте!
Отзиви за този сайт: http://www.stratfordnappies.co.uk/shop-oswraps.htm?
Кодът за 10% за съжаление е изтекъл. Случайно да знаете дали има нови кодове за отстъпка?
Докато се чудя и мая и изтървах намалението.
Освен това да споделя моя план  Laughing
Смятам да навивам тензух ( http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=NMUJJEZ6HCk ) и да слагам външни гащички. Някоя от вас практикува ли го този метод? Какви други self-made подложки са ефикасни?
Мерси за вдъхновението!

# 72
  • Мнения: 228
Здравейте!
Отзиви за този сайт: http://www.stratfordnappies.co.uk/shop-oswraps.htm?
Кодът за 10% за съжаление е изтекъл. Случайно да знаете дали има нови кодове за отстъпка?
Докато се чудя и мая и изтървах намалението.
Освен това да споделя моя план  Laughing
Смятам да навивам тензух ( http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=NMUJJEZ6HCk ) и да слагам външни гащички. Някоя от вас практикува ли го този метод? Какви други self-made подложки са ефикасни?
Мерси за вдъхновението!

Нямам отзиви от сайта, изрових го от старите теми. И аз не можах да поръчам, много ме е яд  Sick, ама като не ми преведоха парите.. Имаше Тотсбот Изифит, бели, с намалението бяха към 8 паунда.
А кодът беше по случай Световната седмица на многократните пелени, тя мина.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 34
Аз ги харесах във Фейсбук и видях, че кодът е бил валиден до края на Април. Надявам се и за май да има акция. Иначе цените в този сайт как са в сравнение с другите? Аз прегледах за един продукт и ми се сториха доста добри. А и доставка от 2-3 паунда е доста изгодно.

# 74
  • Мнения: 3 988
Ако някой евентуално се интересува, имам 4 броя защитни гащички за продаване.

Общи условия

Активация на акаунт